20 ş ı ü ¢

• Konu Sahibi Rober & Burcu
eee burcu aldım dedin rober ın e mail adresini bari ulaşabildın mı??aydınlat bizi merak ettim

janem elimde imkanlarım vr ulaşmak için ancak etkili bişey yazmak istiyorum daha b işey yazmadım ok:1hug:

ben 19 yaşındayım alırmısınız aranıza :)

Güzelim ben senin için koydum bu video'yu Orlandoyu tanımam etmem jest olsun dedim yani.Orlandon senin olsun canım.
Bu arada Legolas Orlandoymuş bunu da öğrenmiş oldum :bbo:

sağolasın pardon yafs bilmiyodum yalnış anladım çok özür dilerimmmmmmmm :eek: :eek: :eek:
tatlicadiarzu yerimseniben
buraya koyacağına kendi ellerimle hazıladığım kulübe koysana abla ama yaaa laelaelaelaelae
orlininin kendi fan kulübü yani :KK70:DDDDDDDD lülülülülülü a.s :Roflol:

ORLYY
havenwristbandii0.jpg

ROBERRR
08eq1.jpg

klubumu ve klubumun üyelerini çok sefiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

roboşşşşşşşş :icecream: saatinmi desem bilekliğinmi desem herneyse o kolundaki şey güzelmiş nerden aldın jeyyar
:Roflol: :Roflol: :Roflol:

cedo çok kalbimi kıırıyosun belki amacın şaka yapmak ama beni çok üzüyorsun. belki bi süre konuşmasak iyi olucak:1no2:

burcuuuuuuuuuuu yeddim ablammm hadii bende üyeyim haaa.. kulübcüğün hayırlı olsunn... hade ucuz sıyırdık yaş oldu 19 .. haha :Roflol:canlarım benimm cedom ve burcum sizi kocaman öpüyorum fıstıklarımmm a.s.

burcuuuuuuuuuuu yeddim ablammm hadii bende üyeyim haaa.. kulübcüğün hayırlı olsunn... hade ucuz sıyırdık yaş oldu 19 .. haha :Roflol:canlarım benimm cedom ve burcum sizi kocaman öpüyorum fıstıklarımmm a.s.

tşk ederim gel janum yamacımajeyyarbnde seni öpüorum mucaxxx

sahipsiz mi sanıdınz nen burayı

geliyim mi yamacına fıstıııkkkkkk jeyyar gelirsem yer bitiririm seni ama tatlı şeyy seniii Şeniz

ya ya abla ya beni yemiycenmi :çok üzgünüm: senağlama senağlama sen nie heç benim culubuma gemiyon küstüüüüüüüüüüüüm :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar:

sahipsiz mi sanıdınz nen burayı

caneme yardım edeyim he lo kulübü sahipsizmi sandınız taş gibi ben vvarken ben daha yıklımadım ayakdayııııım :içelim: dertlerimle baş başayııııııııııııııııım dırındının dınıouuun dınınudnun dınınınınınıııııııı ...
jeyyar
BEN ACILAR ÇOCUĞUYUM :içelim:

hahahahahhahahahahha hak yolu...
534572820070710oc5.jpg

yani tom abi şunun şurasına haccca gitmiş adam ak sakkallı ded bir yerde
heç kardeşini yermi yaz heç yermi töbe töbe...

kızlar platonik aşık olmak nasıl bir duygu çok merak ettim?

X