2 yaşında yoğun bakımdaki kızım için...

Başınız sağolsun çok üzüldüm. Kızınız cennette bir melek şimdi. Rabbim sizlere sabır versin, kimseyi evlat acısıyla sınamasın. 😔 Çok zor.

Kızım Alya 2 yaşında. Kalbi durdu, 45 dk sonra kalp masajıyla atmaya başladı. Yoğun bakımda yatıyor durumu çok kritik. Beyni hasar görmüş olabilir.. sizden ricam kızım için yasin olur ayetel kürsi olur gönlünüzden geçen duaları okumanız, sağlıkla uyanması için dua etmeniz.. çevrenizde okuyabilecek insanlar varsa sizinde rica etmeniz.. hakkınızı helal edin
Merhaba cok gecmis olsun ayetel kürsi okudum Alya’ya şifa olarak gönderdim. Hamilelerin duası kabul olur derler inşallah öyle olur. Allah bütün evlatlarımızı kanadının altında korusun şuan hastanede şifa bekleyen tüm çocuklara şifa versin inşallah🤲🏻

bende hamileyim hem de ayrica bi kizim var ve ayet-el kürsi okudum cnm ,Allah size bagislasin yavrunuzu

Kızım 10 ocakta vefat etti.. anne ve babası olarak bize sabır için dua edin.. hepinizden Allah razı olsun
Rabbim sabırların en büyüğünü versin meleğimiz cennetin en güzel yerinde sizi bekliyor dua etmiştim minik için içim cız etti

Allahim size bagislasin. Sağlık versin
yavrunuza insallah 😢
Tüm Hastalara Şafi ismi ile sifalar ihsan eylesin.

Kızım 10 ocakta vefat etti.. anne ve babası olarak bize sabır için dua edin.. hepinizden Allah razı olsun
cnm cok uzuldum Allah im sabır versin ,dayanma gücü versin ,biliyorsunuz tüm sevdiklerinizle ahirette görüşürz ben de babami kaybettim anı bi kalp krizi ile ahiret inanci ile teselli buldum

İnna Lillahi ve inna ileyhi raciun.
Başınız sağolsun Rabbim dayanma gücü versin

Cok uzuldum Allah yardimciniz olsun Rabbim sabirlar versin sizin icin dua edecegim.

Kızım Alya 2 yaşında. Kalbi durdu, 45 dk sonra kalp masajıyla atmaya başladı. Yoğun bakımda yatıyor durumu çok kritik. Beyni hasar görmüş olabilir.. sizden ricam kızım için yasin olur ayetel kürsi olur gönlünüzden geçen duaları okumanız, sağlıkla uyanması için dua etmeniz.. çevrenizde okuyabilecek insanlar varsa sizinde rica etmeniz.. hakkınızı helal edin
Kızınızın durumu nasıl oldu

Özür dilerim. Başınız sağolsun. Rabbim dayanma gücü versin. Ama unutmayın o melek oldu şu an burda olacağından kat be kat daha huzurlu..

Allahim evladinizi size bagislasin . Zor gunlerde insan manevi destege de cok ihtiyac duyuyor. Allahim kiziniza sifa versin insallah. Cok gecmis olsun, inanin cok uzuldum.

X