2 yaşında yoğun bakımdaki kızım için...

Kızınız nasıl oldu iyidir inşallah şimdi gördüm grubu başlıyorum okumaya rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah 🤲🤲

Ben 1.000 ya Şafi ve 7 Fatiha okudum
ayseMsb ayseMsb 1.000 Ya Şafi okuyor Rabbim sağlığına kavuşmayı nasip etsin inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Su perisi86 Su perisi86
Rabbim şifa versin 🙏
En kısa zamanda sağlığına kavuşur inş
Allah'ım kimseyi hiç bir kulunu evladıyla sınamasın ıyi haberlerini okuruz inş burdan alyaya rabbim sağlıklı uzun ömürler versin 🙏

55 ya Mücib ve 14 ya Vehhâbokudum dualarımız kabul olsun diye inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

100 tane ya Baki entel Baki okudum Rabbim Alya'nın tez zamanda iyi haberlerini almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

100 tane Hasbünallahü venimel vekil okudum Rabbim şifa versin inşallah ❤❤🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

66 ya Hu ya Allah okudum Allah kabul etsin inşallah

Kurban olurum ben onu verene minik kalpliye dua edicem bu gece insallah sagsalim atlatir💞🤗

130 tane ya Rahman ya Rahîm okudum Rabbim şifa versin inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızım 10 ocakta vefat etti.. anne ve babası olarak bize sabır için dua edin.. hepinizden Allah razı olsun
2 yasinda evlat sahibi olan biri olarak Acını kalbimde hissettim arkadasim😞
Kurban olurum😔
Rabbim size dayanma gucu versin
Kusura bakmazsan eger Rahatsizligi neydi neden boyle oldu

Kızım 10 ocakta vefat etti.. anne ve babası olarak bize sabır için dua edin.. hepinizden Allah razı olsun
Yaa tüylerim diken diken oldu kurban olurum yaa.cennette bekliyor olacak sizi inşallah. Çok özür dilerim hatırlatmak istemem ama birden bire mi oldu benşmde 2 yaşında kızım var Rabbim tüm yavruları korusun inşallah 😣😣😣

X