Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

aaa bende 128 kiloymuşum rüyamda :roflol::roflol::roflol:

karamelcım benım annemde bagkurlu babamdan dolayı faydalanıyor
gecen sene özel hastanede amelıyet ldu mınuskus amelıyatı
2 gecede refakatcıde bendım ıkımız kaldıkk ustune bırden hastaneden bastonlar
150 mılyon para verdık artık özel hastaneler daha avantajlı
bıde herdakka ynında bır hemsıre yardımcı oluyorr

neslımmm bende 65 olmak ıstıyorummm posı harıcc hepımızz
65 olalımm ınsallahh bayrama yaaa ayy neguzel olur beehihoyyythihoyyyt
sssstttt akrepp ne oluyorr hangı unlu dıyett
nıye karamellen beraber yapıyonuzz yaa bende yapıcamm bananeee
aksamları sadece elma yıycegızz demıı kardess:roflol::roflol:
evet sekerım bencede ruyalar tersıne cıkarrr sen sıkma canını
allahım hepımızz kafayı yıycegızz yaaa kıl vercem derkene

aaa bende 128 kiloymuşum rüyamda :roflol::roflol::roflol:

ayy allah korusunn kızz o ne oylee buralardaysan gecmısı oku
sana bısıler yazmıstım ben sekerımmŞeniz

günaydın kızlar sabahtan beri net yoktu gıcık oldum nasılsınız bakalım ben bu gün gezmeye gidecegim bu gün regli olmuşum malesef artıyım cok acayip şişim inş cumaya kadar hiç degilse sabit olsam
anam sendemii bacim reglsin uff ne kotu ya bendee acayip bir istah var dunden berii kendime delirmis durumdayim
aksamda diziye aglaya aglaya gozlerim sisti valla bugun bas agrim varr

valla dememısler utanmadan muhabbet etmısler yerimseniben
benımkı de su ve sutden baska bısey ıcmek ıstemıyor
ıns. o da gecer canım...

aaa bızım takımda herkes aynı zamanlarda regl oluyor ben de olcam
insallaha gecer guzelim anam sahii kiz bizim takim toptan regl bu hafta bildirimlerin karsisina regli yassak su tabloda gulermiyiz acaba
deneme deneme 123
one be herkez birseyler deniyor

yuh ya bu ne bicim bir kabus bacimm allah korusun sen kafanda buyuttugun icin bak ruyalarina girmis gerci bendede hep oluyor ama ben genelde cok zayif goruyom kendimii nedense artikin n

olalim anacim olalimda nasil gizli bir iksirin varsa buyur sekerim ben bu gidisle 65 i birak 75 bile olamiyacak gibiyim :çok üzgünüm:

Neslım benım tek ve yegane gızlı ıksırım gunde 3 kupa yesıl cay
dun bıde 5ı bıryerde caqy ıctım aksam tok tutuyor hıc ıse yaramasa bıle
bana tok tutması dahada onemlı zaten oyuzdennn tokk tutanlaraa evetttsositososito
yesıl cayda Acayıp su ıcırıyorr eee gerısıde bana kalmıs bırazz pıs bogazımı tutunca
verıyorum kılo ama bende reglımm buhaftaa banada nt dusulsun sekerler
gercı benım bıtmek uzere bugun yarın bıter yanı

ulen ne bıcım takımızz bee ortalık kan gövdeyı göturuyorr:roflol::roflol::roflol:

kan gövdeyi götürüyor demek süpersin şekercimlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

iksirlerden en güzeli sıcakla ılık arası su içmek tok tutuyor bende gaz problem çok var üstelikte hoş olmayan bir şekilde bağırsaklarımda çok gaz oluyor mide ve bağırsak gazlarından oluşan spazmı çözmede çok yardımcı oluyor ayrıca taşım da var böbreğimde onun ağrısınıda azaltıyor sıcak

bağırsak çalıştırıcı hiç farkettirmeden yağ yakıcı bir iksirde elma sirkesi

vücuttaki fazla yağları uyarıp harekete geçiren başka iksirim polen onuda düzenli içemiyorum ama bundan sonra hepsini düzene tekrar koymaya karar verdim

bide bi ara sabah öğlen akşam sarmısak yutuyordum buda bağırsakları çalıştırıyor ve yağda yakıyor kabuğunu soyup direk yutuyorum koku falan da yapmıyor bide ekmek sorunum var benim ekmek istiyor canım bunu kesmek için büyük tabağa kaşık kaşık alıyorum yemeklerden ve salatalardan

bide yoğurdu çok tükettiğim zaman fazladan yağ yaktığımı idrardaki yağ tabakasından anlayabiliyorum yoğurt çorbasıda bunun en güzel örneği 2 öğün yesem aşırı yağ çıkışı oluyor

Son düzenleme:
benide faceye ekleyebilirsiniz derya zalimi facedeki adım mavi çiçek resmi var

lem o yağ tabakasını nasıl anlıyosun ki sen bilmiyorumkismile özel bi kaba felan mı şettiriyosun hani yağ ölçer kaplardan felan :roflol: :roflol: :roflol: biz diğer wc çıkışını gr la ölçüyos da mesela ben geçen sabah tam 300 gr şeetmiştimmm :roflol: :roflol: sen de idrarın yağ içeriğini ölçüyon dimeeekk :roflol: :roflol: :roflol:

kız akrep allah seni nitmesin emi hani şu alafrangalardan bizim tuvalet çişini şettirince sifonu çekerken dikkatimi çekiyor üzerinde gezinen parlak yağ tabakası

bu arada oldum ben nasılda bildim ama regl olacağımı ağrısından anladımda oluverdi hemen

akrep ve poseidon arkadaşlarım sizi çok seviyorum bırakabilirmiyim sizleri hiç
bakın meraktan gene geldim bakmaya napıyosunuz diye

hala yazdıklarınızı okuyorum

sadece bir süreliğine kafamı ve kendimi toparlamaya ihtiyacım var o kadar

bir iki haftaya hala beni istiyosanız aranıza büyük bi zevkle geri dönücem

posicim ayrıca beni çok dugulandırdın evet sizlerede benim ailemsiniz

hosgeldın Lolocum

canım ben de belkı grubu bırakmak zorunda kalabılırım
bugun regl olmam lazımdı olmadım daha
hamıle olmaktan korkuyorum
korkuyorum cunku burayı bırakmak ıstemıyorum
kızlar yarın sabaha kadar hasta olmazsam test yapıcam

heheee sus kiz zamaninda az icmedim o iksirlerdenn ama simdi nerdee migde bulantisi tiksinti seyler onlarr ayy bak birden aklima gelince bile bog oldum
kızlar bizim kardes takım regl haftasında delikafadulden
kiz kardes takimi bilemmede bizim kizlar da sizinde demenizle kan govdeyi goturuyorr
[QUO TE=zalimi;15922008]benide faceye ekleyebilirsiniz derya zalimi facedeki adım mavi çiçek resmi var[/QUOTE]
vay vay vayy zalimi seker senin bir adin yokmu kkya ozelmi face yaptin yavri kuss
aaa face grubu mu yaptınız?
aaa bencedee yapalimm ya ordandaa goruselim varsa at kiz bana faceden adinida bulayim senii ozele yaz
hehee hakkat kiz bu zaliminin cisiside bir garipmis ha
sen ogun amma yapmissin ama ha hayret bende birdahakine bakimde seni gecebilecekmiyim goreyimm
derler ya sidikmi yaristiriyonuz diye bizimkide onun gibi birsey oldu

beni benii beni sevmiyonmu askolsun sana ben kiskanirim demedimmi sizee
kiz seni niye istemiyek yuru gel bosverr sorunlarii dertlerii kafamizi agritmasina izin vermeyelimm ohh sefamiz olsunn cekemeyenler catlasin gel bacim biz sana tam destek oluruzz

anamm benimde alafranga tuvalet ama ben hic yag gormedimm cisimdee
kiz zalimi sen adanalimsiin daha yeni baktimda faceden memeleket adana yaziyor ne is

aa ciddimisin kizz daha kucuk degilmi yusuff anamm
gerci diyene bak bende oglan kucukkken hamile kalmistimm ya hayirlisi olsun bacimm yap bakalim testini
hem ayrilmassin canimm sende biz seni birakmayizz posicimm listeden cikarsin ama paylasima devam ederizz hem dur bakalim olursun regll bekleyelim bende meraklandim simdi

yavru kuslar ben ciktim kocis geli birazdann opuyorum aksam gelipte muhabbet etmeyin kafanizi kirarim ona goree aa nedir bu canimm bize inatmi yapiyonuzz
hadi herkeze iyi aksamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…