Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

evet megicim maalesef öyle oldu.
sabah kalkıp erkenden kendi hazırlamadığım bir kvaltıyı denize karşı temiz hava orman kokusu ve kuş cıvltısı keyfiyle yemek beni böyle yapıyor.öğlen ve akşam yemeklerini saymıyorum geçen yılda tatil dönüşü aldığım kilolar vardı ve oyüzden hala burdayım.
hala şişkoyum. şişkoyum. bu laftan nefret ediorum ama evet öyleyim.
nalansu pek büün yılın yorgunluğunu atmışa benziyormuyum daha çok yüklenmiş gibiyim baksana

Son düzenleme:
kızlar ben takımdan çıkmak istiyorum...ilginiz ve içtenliğiniz için teşekkür ediyorum.kendinize iyi bakın olur mu?

güle güle...

takımımızın gururu tebrikler canımm

yediklerim

(kızlar ben bugün sanki çok zayıfmışımda kilo almaya çalışıyomuşum gibi yedim )

sabah:yarım kaşarlı tost 2 bardak çay:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ara :meyve suyu bisküvi

öglen :1 kase cacık

akşam :bi tabak meyhane pilavı bi kase yogurt :eek:klava::eek:klava:

ne yapacam bilmiyorum can sıkıntısından kendimi yemege verdim yaa

bisküvi bi paket değilse abartı bi durm yok ayrıca bu meyhane pilavı ne ola ki?

günaydın hatunlar,nalancığım benide tembellik bastı son günlerde hiç spor yapmak gelmiyor içimden ben neyapacağım bilmiyorum mafoldumben silviyacığım hoşgeldin canım seni gördüğüme çok sevindim .
yaneka sana hayatında başarılar dilerim . bana gelinceeee

15,07,2009 günlük beslenme

sabah:klasik kahvaltı
ara:yok
öğle:1 koca tas semiz otu salatası bol soğanlı ve mısırlı
ara: 1 avuç kiraz
akşam: 1 tabak fasülye yemeği
ara:1 adet şeftali

4 lt ye yakın su tükettim , herkese kolaylıklar dilerim

hoşbulduk canım :)

Kızlar yeni kilomla porsiyon hesaplatınca benim siteden, bana karbonhidratı 11den 9'a ve meyveyi de 3'ten 2'ye indirdi:KK43:

Buna da şükür, bunu da bulamayan var:)

Kilo tablosu daha çıkmamış. Benimki 89.7 diye giriverin ağer gelemezsem.

canım sen diyetini ordanmı düzenliyosun bende diyetisyene gidiyosun sanıyodum :)

77.7den 76.8'e inmişm. bu sabah tartıldım.

silviya abla (= .. gruba yeni kişiler almıyacağınızı bilmiyodm. üzüldüm buna .. ama neyse bakalm kader kısmet (=

geçen sene diyetisyene gittim. her türlü tahlilide yaptılar. hiç bişey yok gayet sağlıklıym. sorun sadece gırtlaktaa (= en çok sewdiğimse tabikii çikolata. geçen senede bu yüzden kilo veremedm zaten. diyetisyene gittiğim halde kesemedm çikolatayı. ama bu sene kestm. 2 haftadr hiç yemedm :-)

neysem gene çok konştm (= kaçtm baay

fıstıkcım evet yeni üye almayacaktık ama senin durmuna bi bakalım belki iyi halden alabiliriz ama baştan bi anlaşama yapmamız gerek!

madem daha önce doktora gitmişsin bişey yokmuş o zaman iyi ama aradan uzunca zaman geçmiş sen yinede dediğm gibi hastane veya sağlık ocağıan giderek bi tatlil ver..
sonra diyetisyeninin sana verdiği listeyi bize yaz... ayrıca ne önerilerde bulunudysa bize söyle bakalım senin yaşında biri için nasıl bir beslenme önermiş..
ayrıca üyelerimizi takıma almadan önce bi deneme süresi oluyo bu süre içersinde üyenin guruba uyumluluğu , düzenli paylaşımı davranışı gibi şeylere dikakt ediyoruz eğer bi sorn olmazsa ve sende takımla ilgili sormlulukları yerine getirmeye söz verirsen belki alaiblirm takıma..

şöyleki mümkün olduğunca her gün düzenli paylaşımda bulunmalısın.
eğer herhangi bir sebeple bir süre giremeyeceksen bunu mutlaka taıma bunu yazmalısın
her perşembe sabah aç karnına wc den sonra tartılarak bunu takıma yazmalısın.kilo bildirmleri perşembe günü yapılıyo.
mesaj yazdıktan sonra kendi mesajından sonra kendi mesajından sonra yazılmış mesajları takip etmelisin ve cevaplar yazmalısın ki karşılıklı diyalog ortamı olduşsun ve motivasyon sağlansın.
ve en önemlisi sıkılıp 3 gün sonra otradan kaybolmamalısın .eğer sorumlulukların hepsine uyamam dersen en azında listeye almam sadece takım içinde paylaşım yapmana izin verebilirm ama listeye aldığımda yarışmaya dahil olucaksın ve yapman gerekenleri yapmaman biiz zor durumda bırakır anlaştık mı fıstık?

kızlar cihannara en sonr ayın 6 kk ya girmiş ve 6 sında mesaj yazmış
liliy 10 da girmiş ve oda en son 10 unda yazmış
meyram ise en son 10 unda mesaj yazmasına rağmen bu gün saat 1,59 da siteye giriş yapmış ama hiç bir mesaj yazmaış. bu gün ayın 16 sı olduğuna öre ve bu üyelerin hiçbirisi herhangi bir mazeret bildirmeden kaybolduklarına göre malesef diskalifiye oldular...

fıstıkcım evet yeni üye almayacaktık ama senin durmuna bi bakalım belki iyi halden alabiliriz ama baştan bi anlaşama yapmamız gerek!

madem daha önce doktora gitmişsin bişey yokmuş o zaman iyi ama aradan uzunca zaman geçmiş sen yinede dediğm gibi hastane veya sağlık ocağıan giderek bi tatlil ver..
sonra diyetisyeninin sana verdiği listeyi bize yaz... ayrıca ne önerilerde bulunudysa bize söyle bakalım senin yaşında biri için nasıl bir beslenme önermiş..
ayrıca üyelerimizi takıma almadan önce bi deneme süresi oluyo bu süre içersinde üyenin guruba uyumluluğu , düzenli paylaşımı davranışı gibi şeylere dikakt ediyoruz eğer bi sorn olmazsa ve sende takımla ilgili sormlulukları yerine getirmeye söz verirsen belki alaiblirm takıma..

şöyleki mümkün olduğunca her gün düzenli paylaşımda bulunmalısın.
eğer herhangi bir sebeple bir süre giremeyeceksen bunu mutlaka taıma bunu yazmalısın
her perşembe sabah aç karnına wc den sonra tartılarak bunu takıma yazmalısın.kilo bildirmleri perşembe günü yapılıyo.
mesaj yazdıktan sonra kendi mesajından sonra kendi mesajından sonra yazılmış mesajları takip etmelisin ve cevaplar yazmalısın ki karşılıklı diyalog ortamı olduşsun ve motivasyon sağlansın.
ve en önemlisi sıkılıp 3 gün sonra otradan kaybolmamalısın .eğer sorumlulukların hepsine uyamam dersen en azında listeye almam sadece takım içinde paylaşım yapmana izin verebilirm ama listeye aldığımda yarışmaya dahil olucaksın ve yapman gerekenleri yapmaman biiz zor durumda bırakır anlaştık mı fıstık?

ayy tabiki anlaştııık. zemuszemus söz veriyorm bütün sorumluluklarımı yerine getiricem. çünkü gerçekten çok istiyorum zayıflamayı.. :Saruboceq: şey bide tahlilleri pazaertesi alsam olurmu ? dün babamn şirketine hırsız girdiği için buralar çok yoğun ve eve gitmiyorum burdaym bütün gün.

diyetisyenimn verdiklerne gelince. burdakilerin yedikleri kadar az değildi açıkçası kafamçokkarıştızaten bende öyle yiyemem çok acıkırım cokacimcoook naniknanik öğlen ve akşam yemeklernde çorbam vardı 1 kase. 1 kasede yoğurt. salata(yağsız.) birde dönüşümlü olarak et veya sebze yemeği. 1 dilimde çavdar ekmeği. sabah ise müsli vardı . araöğünlerde de yarım paket diyet bisküvi veya 1 porsyon meyve vardı.

ve ben çikolatanın önüne geçemeyncee ve tabi okullarda açılınca sınav stresnden kendmi yemeklere vernce hiçde kilo veremedm :kedi: şimdi bunu uyguluyorm. zemuszemus haydi hayırlısı.

Ayrıca haftada 1de çikolata veya 1 kase sütlü tatlı hakkım vardı zemuszemus bunu herkeste yapabilir bencee :-) haftada 1 çok etkilemiyo
hıı bide . yine herkes içn geçerli. eğer çok acıkırsanız fındık, fıstık vb. ürünlerden 1er avuç yiyebiliyosunz

1de gerçi herkes biliyodur ama. haftada 500 gr ile 1000 gr arası verilen kilolar kalıcıymış bunu dünya sağlık örgütü açıklamış.
ayrıca da günde en az 10.000 adım atılması gerek :-)

bu ayrıcalar hiç bitmiycek sanırm :-) gene kaçtm baay

Son düzenleyen: Moderatör:
öncelikle geçmiş olsun şeker cadıcık.
gerçekten hırsızlık insanı farklı bir şekilde etkiliyor.ben bir müddet işe gidemez olmuştum. hasar çok mu?
sigortanız var mıydı?

öncelikle geçmiş olsun şeker cadıcık.
gerçekten hırsızlık insanı farklı bir şekilde etkiliyor.ben bir müddet işe gidemez olmuştum. hasar çok mu?
sigortanız var mıydı?

teşekkür ederm canm..

ehh var biraz hasar.. sigorta vardı. karşılıyor onları. ama adamlar çek koçanlarınıda aldıkları için bankalarla uğraşıyoruz. asıl sorun o.

teşekkür ederm canm..

ehh var biraz hasar.. sigorta vardı. karşılıyor onları. ama adamlar çek koçanlarınıda aldıkları için bankalarla uğraşıyoruz. asıl sorun o.

hadi ya allahın belaları çok geçmiş olsun canım ya işte sigortanız olması güzel
kızlar geçen ay annem umredeyken annemlere girmişti hırsız evdede para felan yoktu çok şükür modemi ,agbimin baglamasını ve difrizdeki donmuş nohut ları almışlar gerizekalılar inanın deterjanı bile dökmüşler yerlere saçmışlar onlar laptopu aramışlar oda allyahtan agbim yigenime yollamıştı bir haftalıgına evde degildi ..ama agbim baglamasına çok üzüldü garibim yeni yeni ögreniyodu..napılım canımıs sagolsun dimi şeker cadı ..

evet ablacm canmz saolsn. bizden 2 laptop. projektör gitmş. 235 lira bide çek koçanları.. baya mesai yapmşlar burda =) kasayı patlatmşlar yani düşünün..

ALLAH beterinden korusun orjinal cadı ve nalansu cadısı kaydirigubbakcemile3

sl371094f.jpg
......................

Son düzenleme:
kızlar merabaa..
cok ozledim hepinizi ama hayatımda bicok sey karıstı.. saglık sorunlarıyla ugrasıyorum we işlerin yogunluguda war bi yandan nereye yetişcegimi sasrımıs durumdayım bilgisayar basına oturamıyorum hiç:KK43:( biliyorum ki bunların hiçbiri mazeret diil ama durum budur
ilk fırsatta tekrar giricem beni biraz idare edin canlarım.. öptüm hepinizi dua edin benim içinn

opps.. diskalifiye olmusum..:)) haklısınız walla özrü yok bu işin burda bisuru insanın hakkını yemiş olduk ama canım saolsun diorum.. umarım arada girip biseyler yazmamın sakıncası olmaz:)) opuyorum hepinizi tekrar.. ben kosusturmadan 57ye dustum bu arada:KK43:(

Silviya,

Diyetisyenim tatile gimiş. 25'ine salladı beni. O zaman kadar kendim ayarlıyorum porsiyonları :) Hepten koyvermektense yani :)

Diskalifiye olanlara hayatta başarılar, tatilden dönüp de kilo alanlara saygılar :)

Hedefine ulaşanlar ve ulaşmak üzere olanlara helal olsun.:)

Ben de yazıym yediklerimi:

7:00 kahvaltı : 2 çavdar ekmeği üzerine Pınar Light beyaz+ yarım domates yarım salatalık + kahve

10:00 ara: yarım domates+ yarım salatalık + 2 top dondurma

12:00 öğlen : 3 köfte + 6 kaşık bezelye + 2 dilim ekmek

14:00 ara: 1 dilim ekmek + 1 kase yoğurt

16:30 ara: 1 avuç kiraz

19:00 akşam : 3 kaşık kurufasulye + 2 dilim ekmek planlıyorum

Not: Kızlar gördüğüm kadarıyla genelde hepiniz çok az yiyorsunuz. Ben üniversitedeyken 56 kilo idim. O kiloda 34-36 beden giyiyordum. Eşimle tanıştık, aşk meşk derken ben 2 yıl sonra 74 kiloyu gördüm. Aklım çıkmıştı o zamanlar. Diyet yapmaya başladım. Bu arada eşim ;(o ssıra sevgilim); askere gitti. Bn Altınbaşakla yaşamaya başlamıştım. Ama manyak bir beslenme idi. Kahvaltı 2 altın başak öğlen 3 altın başak. NErdeyse günde bir paket bisküvi + kahvelerile yaşıyordum ve 49 kiloya düştüm. 32 beden bile dökülüyordu benden.

Ammmmaaaa, insan böyle yaşayamaz tabi. IOkul bitti , evlendik, işe girdim vb. Sadece normal bir insan kadar yiyordum ama evliliğimizin 4. yılında 10 kilo almıştım bile.

Özetle vucudunuzu açlık moduna sokmayın. Ben o hatayı yaptım. Ömür boyu diyet yapsam da verdiğimden çoğunu geri alıyorum. Bu defa kararlıyım. Sağlıklı bir insan kadar yiyerek zayıflayıp sonra da o kilomu koruyacağım...

nalansu cum yeşilliğide gördük. kimbilir neler yaşandı o köprü üzerinde . o diyarlarda . ilo verme uğraşı içinde olanlar varmıydı acaba?
leahcım önemli olan dediğin gibi sınırlı yemeyi yaşam biçimi haline sokabilmekte
benim eşim bana göre aç gezer. ama tatlıya gelince gazoz kola deyince her şey biter.ve hep zayıf hep formda .çünkü arada asla yemez.nasıl yaşar anlamam .ama şişman annaelerin kızlarıda obez oluyormuş diye bir şey okumuştum.ve ben çocuğumu zorlamamaya çalışıyorum.istediği kadar yesin

2.TAKIM **113.Etap**
singing kettle ( 72.3 /74.4/-2.1/-2.90% )
EN-FUR-TU ( / 72.6 / 72.5/0.1/%0.13)
Silviya ( / 77.0 / )
megilara ( / 65.0 / )
moonserose0 ( / 54.8 / 54,5/0,3/%0,54)
l.i.i.y ( / 60.1 / ) paylaşımda bulunmadıgı için diskalifiye edildi
nalansu09 ( 75.4 / 75.0/0.4/ 0.53)
cihannara ( / 79.6 )paylaşımda bulunmadıgı için diskalifiye edilldi
yaneka ( 67.2 / )kendi istegiyle ayrıldı
meyram ( / 87.7 )
LEAH ( 90.4/89.7/0.7/ 0.77 )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 802.1 )

mardin cadısı bi gün uğramadık diye meydanı boş bulup arkamdan atıp tutumuşun.vallaha çarpılırsın ben diyim sana.:)))ama güldürüdn beni ha.yani moralim çok bozulmuştu 100gr. vermişim sadece ama senin mesajla karşılaşınca çok güldüm.yalnız o resimler ne öyle dev gibi....

kızlar kaynım gelecek birazdan sabahtandır ev işi çarşı falan giremedim.ama yarın muhakka girerim.silvişimde gelmiş hoş gelmiş.şekercadı geçmiş olsun canım.

öpüldünüüüüüüüzzzz...

saolun kızlaar..

bugn bi kaç gram vermenn mutluluğuylamıdır nedr baya bi yedm. onları nasl vercem bakalm (= şmdide nivea body cd'mi yaptıım azda olsa vicdanm rahatladı (=

selam fıstıklar ihmal ediyorum biraz sizi ama bunlatı içindeyim.bir yandan aklım burda ama yazmak çok içimden gelmiyo kusuurma bakmayın!bugünki yaptıklarımı yazıp sorna mesajlara geçeyim..

kahvaltı: patatesli omlet , 1 fincan çay
ara: 15 üzüm
öğle:salata + somon balığı
ara: küçük bir parça çikolata
akşam:3 kaşık kuru fasülye + 3 kaşık plav
spor yok ama dışarda işerim vardı baya koşturdum..

silvişim sende hoşgeldin.
umarınm yaşadıkların her neyse üstesinden gelmişsindir.

saol singingim hayatta karşılaşılabilecek bir çok şeyle karşılaştım sanırım Allah beterlerindne saklasın diyorum.hergün insanlığa karşı biraz daha güvenmi yitiriyorum...

bu arada bu hafta da kilo bildirimi yapabilicem,ama sabah tartımayı unuttum
yarın sabah muhakkak yazarım,kızmayın bak küserim
:umursamaz: ,
hem izindeyim ama paylaşıma da
devam ediyorum,kilo bidirimimi de 1 güncük geç yapıvereyim
zemuszemus

kızmayız güzelim hem izine ayrıldın gittin paylaşımda bulunmasan bile bişey demeyiz.herkes senin gibi olsa takım tadından yenmez :) opuyorumnanaktan

ayy tabiki anlaştııık. zemuszemus söz veriyorm bütün sorumluluklarımı yerine getiricem. çünkü gerçekten çok istiyorum zayıflamayı.. :Saruboceq: şey bide tahlilleri pazaertesi alsam olurmu ? dün babamn şirketine hırsız girdiği için buralar çok yoğun ve eve gitmiyorum burdaym bütün gün.

diyetisyenimn verdiklerne gelince. burdakilerin yedikleri kadar az değildi açıkçası kafamçokkarıştızaten bende öyle yiyemem çok acıkırım cokacimcoook naniknanik öğlen ve akşam yemeklernde çorbam vardı 1 kase. 1 kasede yoğurt. salata(yağsız.) birde dönüşümlü olarak et veya sebze yemeği. 1 dilimde çavdar ekmeği. sabah ise müsli vardı . araöğünlerde de yarım paket diyet bisküvi veya 1 porsyon meyve vardı.

ve ben çikolatanın önüne geçemeyncee ve tabi okullarda açılınca sınav stresnden kendmi yemeklere vernce hiçde kilo veremedm :kedi: şimdi bunu uyguluyorm. zemuszemus haydi hayırlısı.

Ayrıca haftada 1de çikolata veya 1 kase sütlü tatlı hakkım vardı zemuszemus bunu herkeste yapabilir bencee :-) haftada 1 çok etkilemiyo
hıı bide . yine herkes içn geçerli. eğer çok acıkırsanız fındık, fıstık vb. ürünlerden 1er avuç yiyebiliyosunz

1de gerçi herkes biliyodur ama. haftada 500 gr ile 1000 gr arası verilen kilolar kalıcıymış bunu dünya sağlık örgütü açıklamış.
ayrıca da günde en az 10.000 adım atılması gerek :-)

bu ayrıcalar hiç bitmiycek sanırm :-) gene kaçtm baay

tabi canım nezaman istersen o zaman hallet tahlil işini takımla ilizli öyle bir şartımız zornluluğumuz yok ben sadece seni önemsediğim için öneri olarak ileri sürdüm. madem sen soromluluk konusnda söz veriyosun benimde en son isteyeceğim şey böyle azimli bi cadının azmini kırmaktır :) hoşgeldin aramıza a.s.

sen diyetisyeninin diyetine devam et ,suyunu bol iç ve sporuna devam et mutlaka verirsin.hem çikolatayıda çok az ara sıra yersen bişey olmaz.yeterki abartma.
güne 2 porsiyon süt ürünü mutlaka tüket ( yani 2 kase yoğurt , 2 bardak süt veya 4 bardak ayran gibi )

ayrıca hırsızlık olayı için çok geçmiş olsun.umarım bu işin sorumluları bulunur..

hadi ya allahın belaları çok geçmiş olsun canım ya işte sigortanız olması güzel
kızlar geçen ay annem umredeyken annemlere girmişti hırsız evdede para felan yoktu çok şükür modemi ,agbimin baglamasını ve difrizdeki donmuş nohut ları almışlar gerizekalılar inanın deterjanı bile dökmüşler yerlere saçmışlar onlar laptopu aramışlar oda allyahtan agbim yigenime yollamıştı bir haftalıgına evde degildi ..ama agbim baglamasına çok üzüldü garibim yeni yeni ögreniyodu..napılım canımıs sagolsun dimi şeker cadı ..

trajikomik bi durum donmuş nohutlar ha... bizmde komşunun evine hırsız girmişti hertarafı dağıtmışlar bişey bulamamışlar bi cep tel le bide Koala anahtarlık vardı (damatları avusuturalyadan getirişt çok şrin bişey ) onu almışlar :roflol:

ya bu foto niye böyle kocaman oldu anlamadım gitti

canım fotoyu image shack a yüklerken reseize image kutucuğunu işaretleyip 15 inç monitör seçeneğini seçersen fotonun boyutu bukadar büüyk olmaz.fotonun çözünürlüğü oldıkça yüksek olduğu için böyle olmuş.sen bunları silde öyle yükle valla şaftı kaymış sayfanın güzelim fotolarda görünmüyo.. ayrıa kıskandım hasankyfi canlı görmek isterdim.pek tv izlemediğim için gündemdne bihaberim malesef ama geçnlerde gazetede hasankeyfe yapılacka baraj için yabancı ortakların sermayeyi çektiklerini.o mirasın yokolmaması için projedne vazgeçtikleirni okumuştum.isabetli bi karar olmuş.koca miraz su altında kalacaktı

kızlar merabaa..
cok ozledim hepinizi ama hayatımda bicok sey karıstı.. saglık sorunlarıyla ugrasıyorum we işlerin yogunluguda war bi yandan nereye yetişcegimi sasrımıs durumdayım bilgisayar basına oturamıyorum hiç:KK43:( biliyorum ki bunların hiçbiri mazeret diil ama durum budur
ilk fırsatta tekrar giricem beni biraz idare edin canlarım.. öptüm hepinizi dua edin benim içinn

opps.. diskalifiye olmusum..:)) haklısınız walla özrü yok bu işin burda bisuru insanın hakkını yemiş olduk ama canım saolsun diorum.. umarım arada girip biseyler yazmamın sakıncası olmaz:)) opuyorum hepinizi tekrar.. ben kosusturmadan 57ye dustum bu arada:KK43:(
lilycim öncelikle geçmiş olsun umarım boğuştuğun sorunları halledeblirsin.bu durumda seni geri dönmek üzere ayrıldı olarak belirtebliriz eğer tekrar geri dönmek istersen.umarım bu mesaja kısa zamanda cevap vereblirsin ama veremezsende listede seni diskalifiye değil geri dönmek üzere ayrıldı olarak belirticem.dönmek istersen alırız ama dönmezsende hayatta sağlık ve mutluluk seninle olsun hoşçakal...

Silviya,

Diyetisyenim tatile gimiş. 25'ine salladı beni. O zaman kadar kendim ayarlıyorum porsiyonları :) Hepten koyvermektense yani :)

Diskalifiye olanlara hayatta başarılar, tatilden dönüp de kilo alanlara saygılar :)

Hedefine ulaşanlar ve ulaşmak üzere olanlara helal olsun.:)

Ben de yazıym yediklerimi:

7:00 kahvaltı : 2 çavdar ekmeği üzerine Pınar Light beyaz+ yarım domates yarım salatalık + kahve

10:00 ara: yarım domates+ yarım salatalık + 2 top dondurma

12:00 öğlen : 3 köfte + 6 kaşık bezelye + 2 dilim ekmek

14:00 ara: 1 dilim ekmek + 1 kase yoğurt

16:30 ara: 1 avuç kiraz

19:00 akşam : 3 kaşık kurufasulye + 2 dilim ekmek planlıyorum

Not: Kızlar gördüğüm kadarıyla genelde hepiniz çok az yiyorsunuz. Ben üniversitedeyken 56 kilo idim. O kiloda 34-36 beden giyiyordum. Eşimle tanıştık, aşk meşk derken ben 2 yıl sonra 74 kiloyu gördüm. Aklım çıkmıştı o zamanlar. Diyet yapmaya başladım. Bu arada eşim ;(o ssıra sevgilim); askere gitti. Bn Altınbaşakla yaşamaya başlamıştım. Ama manyak bir beslenme idi. Kahvaltı 2 altın başak öğlen 3 altın başak. NErdeyse günde bir paket bisküvi + kahvelerile yaşıyordum ve 49 kiloya düştüm. 32 beden bile dökülüyordu benden.

Ammmmaaaa, insan böyle yaşayamaz tabi. IOkul bitti , evlendik, işe girdim vb. Sadece normal bir insan kadar yiyordum ama evliliğimizin 4. yılında 10 kilo almıştım bile.

Özetle vucudunuzu açlık moduna sokmayın. Ben o hatayı yaptım. Ömür boyu diyet yapsam da verdiğimden çoğunu geri alıyorum. Bu defa kararlıyım. Sağlıklı bir insan kadar yiyerek zayıflayıp sonra da o kilomu koruyacağım...

iyi karar vermişsn leahcım.malesef bugünki kilolarının temelini altınbaşaklarla atmışsın.sağlıksız beslenmenin sonuçları karşımıza böyle çıkıyo yazıkki.ama ama ben hep kiloluydum yavaş yavaş arta arta böyle oldu işte.neyseki benimde aklım başıma geldide geçte olsa ipin ucunu bi kazığa bağladım yavaş yavaş çekiyorum :)

.silvişimde gelmiş hoş gelmiş.şekercadı geçmiş olsun canım.

öpüldünüüüüüüüzzzz...

hoşbulduk şeker sende öpüldün...

saolun kızlaar..

bugn bi kaç gram vermenn mutluluğuylamıdır nedr baya bi yedm. onları nasl vercem bakalm (= şmdide nivea body cd'mi yaptıım azda olsa vicdanm rahatladı (=

fıstık topla kendini dengesizlik yok bu iş ancak istikrarla çözülür.hemen koyverme bikaç grama aldanıp kötükedihüso

selam kizlar malesef diskalife olmusum yaaaa ne yapalim artik canimiz saolsun ne diyim hergün iremiyorum payllasimda bulunamiyorum buralarda sadece evde oturulmadigi icin cok gec aciyorum pc ve ne yazayim gecenin köründe,neyse silvis ne yapalim kismet kusura bakma canim byyyyyyyy

X