Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

allah seni napmasın emi ben kolay kalay çarpılmam şekerim emzirme döneminden kalma bi alışkanlık hep abdestli gezerim üzerinize afiyet...ama yinede belli olmaz dimi canımcım ..hadi bende yattım yarın yine bi sürü işim varr offf off ..çok şükür ..

selam kızlar...hep günaydın demek istiyorum ama saate bi bakıyorum öğlen olmuş ben gelip yazana kadar.
bu gün kahvlatında sonra kendime bi çizelge yaptım ve neden kaç porsiyon yediysem üstünde işaretleme yaptım böylece geri kaln haklarımıda görmüş olucam ve daha fazlasını yememem için beni engellemiş olucak ama ilk günden durum vahim çünki kahvlatı olarak iki tost yedim ve bu nerdeyse çizelgedeki haklarımı doldurdu

haklarım:

sebze 2 porsiyon
meyve 3 porsiyon
ekmek-tahıl 4 porsiyon
et 5 porsiyon
yağ 2 porsiyon
süt 2 porsiyon

kahvaltı ardınfan geri kaln haklarım neler peki
sabze 2 porsiyon
meyve 2 porsiyon
et 1porsiyon
süt 2 porsiyon

yediklerimi ayrıntıları ile yazacak olursam

4dl ekmek ,2 dl salam ,2 porsiyon peyinir çok az yağ ile yapılmış tost ,3 erik, yarım fincan çay
ağlamak istiyorum yaa akşama kadar ben ne yiycem şimdi mafoldumbenmafoldumben

günaydınlar sevgili takım arkadaşlarım...

silvianın dedigi gibi günaydınmı kaldı gençi ama ..neyse .ya silviacım ben bu porsiyon olayına hiç girmek istemiyorum çünkü ben kendimi biliyorum böyle hesaplamalar yaparak diyet yaptıgımda çok sıkılıyorum ve diyetten soguyorum ya..inanın şu kalori hesabı bile başımı bela oldu ..daha çok yeme istegi doguyor içimde..ne yapım ya çünkü kızlar ilk defa bir diyetim bu kadar uzun sürdü hep sizden tırstıgımdan valla yoksa kırk kere bırakmıştım ben diyeti o yüzden kendimi çok kasmak istemiyorum zaten hiç bişede anlamadım ben bu porsiyon işinden daha dogrusu anlamaya çalışmadımda ..çünkü biliyom başıma gelecegi ...
neyse sizin takipçiniz olalım bizde leah ve senin ama leahda çok önemli bişey dikkatimi çekti en azından benim için önemli ögünlerinin hepsi çok saglıklı ve tek bardak çay yok hep kahvaltılarını sütle yapmış ne kadar güzel bişey ya .neyse kızlar be bugün biraz sümüklüyüm başımda agğrıyor çokta yazı işim var ..gün içerisinde yine beraberiz yani ..hadi hepinizi çok öpüyorum bby

tamam nalansu zaten önemli olan kendini nasıl iyi hissdiyosan öyle davranman.zaten işimiz uzun vadilei olduğundan birden sıkılıp bırakmamak için rahat olmamız gerek.ben sadece kendi yapacağım şeyi paylaşmak istedim.kendi adıma bu daha kontorllü olmamı sağlayacak.

elimizden gelseydide keşke yarım edebilseydik azcık sana.kolay gelin canım.kendini çok yorma eğer gerekliyse ilaç almayıda ihmial etme.öpüldün

herkese meraba
kızlar dün adanalı hatunlar olarak buluştuk,fotolarımıza bakmak isterseniz

http://www.kadinlarkulubu.com/bulusma-haberleri-amp-aktiviteler/293409-4-temmuz-adana-bulusmasi-fotograflari.html

megicim baktım canım ..maşallah ne güzel eglenmişşiniz ..adanada en sevdigim yer benimde barajın üstündeki asma köprüdür ..ama anacım senin inanki öyle fazla bir kilon yok ...ha birde ne o öyle yemeklerin fotoları ya canım bi pizza çekkti anlatam.

NAlan :) hep sütle yapıyorum ama günde 3 tane türk kahvesi içiyorum ben de.

Silviş, benim hep öyle kağıtlarım var. Porsiyonların yanısıra ben vitaminlerimi, suyumu, bebeğin vitamininni, sporumu filan da yazıyorum ve kutucuk yapıp işaretliyorum. ıyice mankafa olduğum için herşeyi unutuyorum yoksa.

Saymayı unutmadıktan sonra, porsiyon işi kaloriden daha kolay. Porsiyonunu biliyorsan herşeyin en light olanını yiyorsun, kalorileri de düşüyor toplamda.

Yediklerim:

Kahvaltı: 3 porsiyon peynir + salatalık domates+çay+ 4 porsiyon ekmek grubu (dışarda bruncha gittik)

akşamüstü:3 porsiyon et türevi +kısır (5 porsiyon ekmek türevi karşılığı) + 1 dev erik + haşlanmış patates(1 porsiyon ekmek karşılığı) + 1 kase dondurma

Halen 2 porsiyon meyvem var. Öğünler şatığı için sanırım geç saatte biraz kuru meyve atıştıracağım kahvemin yanında.

Bugün Leslie Hanım'ı da ihmal etmedim. Kızlar bu sabah tartıldım, sanırım ben haftasonuna bir rekor kıracağım:) gözlerime inanamadım. Leaslie sayesinde biraz ödem attım heralde diyorum. Eğer hepsi yağ ise harika yani. Bir de maşallah bebek acayip emiyor. O da beni zayıflatıyor. Bugün yeni bir spor ayakkabısı da aldım. LEslie için sırf.:) Ayaklarımın şişi halen inmedi, kapalı ayakkabılarım ayağıma sığmıyor.

kızlar merhaba,
silvişim öncelikle anlamadığın kısımla ilgili .ben kilomu bildirdiğimde sen daha kilonu yazmamıştın. sanırım derken seninde kilo vereceğini biliyorum çünkü geçen sefer çılgın gibi spor yapıyordun.ve bu derece istikrarlı değildin . kızlarla toplanınca falan kaçırıyordun.yanılıyormuyum?

nalansu sen çok yaşa ......bunlar yaramazlık yapmış azıcık eğlenmiş,yüzler okurken gülümsemiş,silviş cezalandırırsa singing ablaları onları arkasına alıp koruyacakmış.seninle aynı ortamı paylaşmak isterdim.
ama midyatta değil.

silvişim aniden tatile çıkmamız gerekti.
o yüzden hazırlıklarla uğraşıyorum diye giremedim. gecen yıl tatile çıkacağımızın 1 önceki günü oğluşum kafasını yatağa çarpıp yarmıştı. tatili nasıl yaptık anlamamıştık.tabi kilo alıp dönmem de çabası.
şimdi gene korkarak çıkıyorum her açıdan geçen yıl daha sahiptim irademe.
13 temmuzda dönüyoruz. beni izinli sayabilirseniz sevinirim. girmeye çalışırım en azından kilo bildirim günü ama bazen çok zor olabiliyor. önceden haber veriyim dedim.
sabah kalktım yürüyüşümü ve sporumu yaptım.
oğlanları berbere götürdüm saçlarını kestirdim..şimdide bir şey unutup unutmadığıma bakmak istiyorum.
kolay gelsin nalansu.tüm kızlar silviş enfurtu megi moon meyram yaneka lily cihannara leah ve unuttuğum varsa

yaa singincimm gidiyormusunn ..çok özlicez seni nereye gidiyosun bu arada ..ay vallla aynı bende izne gittigimiz zaman mersine taaa urfaya gelmişiz hala düşünürüm acaba bişe unuttummu diye geneldede unuturum.. neyse canım sana çook eglenebilecegin bir tatil diliyorum umarım gönlüne göre geçer .gelince anlatırsın tabi birde fotograf bekliyoruz senden ..hadi saglıcakla git saglıcakla gell ..

ha bide demişşinya seninle aynı ortamı paylaşmak isterim ama midyatta degil ...ayy asıl sen çok yaşa ne güldüm ne güldüm anlatamm..

çok tşk ederim.nalansu. inşallah.
bu sefer sorunsuz bir tatil olur inşallah.ben biraz teknoloji özürlüyüm. geçen yıl gittiğim otelde bir alet vardı harika birşeydi karın kasları için diye yazmıştım.silvişi de baya merak ettirmiştim. sonunda onun fotoğrafını eşimin pc sinde bulmuştum. ben çekerim fotoları da eşim kendisininkine yüklüyor.sonra onunkinden benimkine birtürlü gecemiyor fotolar daha onunkinden yüklemeyi ve sonra burda yüklemeyi bilmiyorum. ama geçenlerde silviş çok güzel anlatmıştı.bu sefer başarırım umarım.

merhablar kızllar.bugün yine pazar ve ben yemek olayını braz abarttım e herife bişey yap oğlana başka bişey yap,kardeşim biraz huylu ona ayrı bişey yap.e bende mide maşaallah yol geçen hanı gibi hepsinden yedim inanın.

megicim resimlere baktım çok eğlenmişiniz ne güzel.aynen benmde canım pizza istedi ya.ama sen çok fit görünüyorsun tatlım ya.yani fotodan gördüğüm kadarıyla pekte fazlan yok gibi caney.

porsiyon yazmak gerçekten mantıklı.e bide bunuda deneyeyim ben.ha bu arada nalansu cdmi hemen hazır et.valla kaç gün sonra tatile gitçen ben öle kalacam.singing abla iyi tatiller diliyorum.sağ salim git de gel.

megicim baktım canım ..maşallah ne güzel eglenmişşiniz ..adanada en sevdigim yer benimde barajın üstündeki asma köprüdür ..ama anacım senin inanki öyle fazla bir kilon yok ...ha birde ne o öyle yemeklerin fotoları ya canım bi pizza çekkti anlatam.

megicim resimlere baktım çok eğlenmişiniz ne güzel.aynen benmde canım pizza istedi ya.ama sen çok fit görünüyorsun tatlım ya.yani fotodan gördüğüm kadarıyla pekte fazlan yok gibi caney.

canlarım gelin adanaya misafirim olun,pizzanın en güzelini ısmarliim size:)))
öpüyorum hepinizi

herkese meraba
kızlar dün adanalı hatunlar olarak buluştuk,fotolarımıza bakmak isterseniz

http://www.kadinlarkulubu.com/bulusma-haberleri-amp-aktiviteler/293409-4-temmuz-adana-bulusmasi-fotograflari.html

canım baktım resimlere çok şeker çıkmışsınız.pizalarda acaip görünüyodu canım çekti doğrusu :)
ya bizim sunligtımız vardı adanadan ama kayıplarda o ne oldu bilmem ki.kk yada girmeiş uuzn zamandır profiline mesaj bırkatık.sen bi sorsana sizn kızlara haberleri varmımıymış.azrasıla nilbera falan kesin tanırlar..

NAlan :) hep sütle yapıyorum ama günde 3 tane türk kahvesi içiyorum ben de.

Silviş, benim hep öyle kağıtlarım var. Porsiyonların yanısıra ben vitaminlerimi, suyumu, bebeğin vitamininni, sporumu filan da yazıyorum ve kutucuk yapıp işaretliyorum. İyice mankafa olduğum için herşeyi unutuyorum yoksa.

Saymayı unutmadıktan sonra, porsiyon işi kaloriden daha kolay. Porsiyonunu biliyorsan herşeyin en light olanını yiyorsun, kalorileri de düşüyor toplamda.

Yediklerim:

Kahvaltı: 3 porsiyon peynir + salatalık domates+çay+ 4 porsiyon ekmek grubu (dışarda bruncha gittik)

akşamüstü:3 porsiyon et türevi +kısır (5 porsiyon ekmek türevi karşılığı) + 1 dev erik + haşlanmış patates(1 porsiyon ekmek karşılığı) + 1 kase dondurma

Halen 2 porsiyon meyvem var. Öğünler şatığı için sanırım geç saatte biraz kuru meyve atıştıracağım kahvemin yanında.

Bugün Leslie Hanım'ı da ihmal etmedim. Kızlar bu sabah tartıldım, sanırım ben haftasonuna bir rekor kıracağım:) gözlerime inanamadım. Leaslie sayesinde biraz ödem attım heralde diyorum. Eğer hepsi yağ ise harika yani. Bir de maşallah bebek acayip emiyor. O da beni zayıflatıyor. Bugün yeni bir spor ayakkabısı da aldım. LEslie için sırf.:) Ayaklarımın şişi halen inmedi, kapalı ayakkabılarım ayağıma sığmıyor.

evet canım bende kutucuk kutuuck yaptım tick atıyorum.şimidlik yemedne önce bi porsiyonun neye denk geldiğine bakıyorum listeden ama zamanla zaten öğrenmiş olcam neyin nekadara denk geldiğini.benim hoşuma gitti bu iş.

lesli teyzeye gelince acaip terliyorum ben yaparken.bittiğinde resmen sırılsıklam oluyorum.5 mil fat burnin programını yapıyorum ben.
küçük bir ayrıntı: ödem olup olmadığını öğrenmek için idrar rengi önemli.eğer koyu renki ise ödem var ama açık renk su gibiyse vücudunda yeteri kadar su var demektir.

kızlar merhaba,
silvişim öncelikle anlamadığın kısımla ilgili .ben kilomu bildirdiğimde sen daha kilonu yazmamıştın. sanırım derken seninde kilo vereceğini biliyorum çünkü geçen sefer çılgın gibi spor yapıyordun.ve bu derece istikrarlı değildin . kızlarla toplanınca falan kaçırıyordun.yanılıyormuyum?

nalansu sen çok yaşa ......bunlar yaramazlık yapmış azıcık eğlenmiş,yüzler okurken gülümsemiş,silviş cezalandırırsa singing ablaları onları arkasına alıp koruyacakmış.seninle aynı ortamı paylaşmak isterdim.
ama midyatta değil.

silvişim aniden tatile çıkmamız gerekti.
o yüzden hazırlıklarla uğraşıyorum diye giremedim. gecen yıl tatile çıkacağımızın 1 önceki günü oğluşum kafasını yatağa çarpıp yarmıştı. tatili nasıl yaptık anlamamıştık.tabi kilo alıp dönmem de çabası.
şimdi gene korkarak çıkıyorum her açıdan geçen yıl daha sahiptim irademe.
13 temmuzda dönüyoruz. beni izinli sayabilirseniz sevinirim. girmeye çalışırım en azından kilo bildirim günü ama bazen çok zor olabiliyor. önceden haber veriyim dedim.
sabah kalktım yürüyüşümü ve sporumu yaptım.
oğlanları berbere götürdüm saçlarını kestirdim..şimdide bir şey unutup unutmadığıma bakmak istiyorum.
kolay gelsin nalansu.tüm kızlar silviş enfurtu megi moon meyram yaneka lily cihannara leah ve unuttuğum varsa

haklısın singingim.ama geçen sefer benim dengemi diyetisyen bozdu valla.onsan sonra kaçtı gitti ipin ucu.bu sefer istikrarlıyım 2010 da istediğimi giyebilmek istiyorum tabi önce sağlıkla!

izin işine gelince.keyifle yap tatiln canım.bol bol eğlen deşarj ol.hiçbir aksilik yaşmadanda geri dön inşallah.bide kilo almamaya dikkat et :) zaten bir hafta faln sürecek sanırm sorun değil giremezsende sabit geçeriz...

çok tşk ederim.nalansu. inşallah.
bu sefer sorunsuz bir tatil olur inşallah.ben biraz teknoloji özürlüyüm. geçen yıl gittiğim otelde bir alet vardı harika birşeydi karın kasları için diye yazmıştım.silvişi de baya merak ettirmiştim. sonunda onun fotoğrafını eşimin pc sinde bulmuştum. ben çekerim fotoları da eşim kendisininkine yüklüyor.sonra onunkinden benimkine birtürlü gecemiyor fotolar daha onunkinden yüklemeyi ve sonra burda yüklemeyi bilmiyorum. ama geçenlerde silviş çok güzel anlatmıştı.bu sefer başarırım umarım.

aaa aklıma getirdin yine merak ettim.sen şunu mailime atsana singingim ya.ha bu arada geçenlerde açtım maili.çok sık kullanmadığım için geç görmüş oldumbi test göndermişsin benimkide 38 çıktı ve yazılanlar büyük ölçüde doğru :)))

merhablar kızllar.bugün yine pazar ve ben yemek olayını braz abarttım e herife bişey yap oğlana başka bişey yap,kardeşim biraz huylu ona ayrı bişey yap.e bende mide maşaallah yol geçen hanı gibi hepsinden yedim inanın.

porsiyon yazmak gerçekten mantıklı.e bide bunuda deneyeyim ben.ha bu arada nalansu cdmi hemen hazır et.valla kaç gün sonra tatile gitçen ben öle kalacam.singing abla iyi tatiller diliyorum.sağ salim git de gel.

dene tabi canım senin bizden neyin eksik sırnaşık şey Şeniz

günaydın hatunlar, ne güzel attile çıkıyormuşsun singingciğim yaa inşallah mutlu ve huzurlu bir tatil geçirirsin.megilara resimlerinize baktım hepiniz birbirinden tatlı bayanlara benziyorsunuz ve nalancığıma katılıyorum gayet kilon yerinde gözüküyor ve çok zarif bir bayansın.bizde bu ay içerisinde samsunlu hatunlar olarak birkez daha buluşacağız bir aksilik olmazsa.bana gelince,dün klasik kahvaltımı yaptıktan sonra arkadaşlarımla teleferikle samsunun muhteşem manzarasına ve doğasına sahip amisos tepesine çıktık.orda bolbol güneşlenip yürüyüş yaptım, iki top light dondurma yedim ama öğle yemeği yemedim.6 gibi amisosdan indikden sonra bir porsiyon tavuk izgara yiyerek günü tamamladım.bu arada nerdeyse 4 lt den fazla su tükettim.amisosun resimlerinide çektim vakit bulursam eklerim. herkese kolaylıklar dilerim

günaydın hatunlar, ne güzel attile çıkıyormuşsun singingciğim yaa inşallah mutlu ve huzurlu bir tatil geçirirsin.megilara resimlerinize baktım hepiniz birbirinden tatlı bayanlara benziyorsunuz ve nalancığıma katılıyorum gayet kilon yerinde gözüküyor ve çok zarif bir bayansın.bizde bu ay içerisinde samsunlu hatunlar olarak birkez daha buluşacağız bir aksilik olmazsa.bana gelince,dün klasik kahvaltımı yaptıktan sonra arkadaşlarımla teleferikle samsunun muhteşem manzarasına ve doğasına sahip amisos tepesine çıktık.orda bolbol güneşlenip yürüyüş yaptım, iki top light dondurma yedim ama öğle yemeği yemedim.6 gibi amisosdan indikden sonra bir porsiyon tavuk izgara yiyerek günü tamamladım.bu arada nerdeyse 4 lt den fazla su tükettim.amisosun resimlerinide çektim vakit bulursam eklerim. herkese kolaylıklar dilerim

evet evet evet resim isteriz alkisalkisalkissırnaşık şey

silviş 24 saat neyi geri sayıyosun?

canım güya planın toplamda 24 saat hem valk et home heme calalnetics yapmaktı.sonra calalnetic olayını iptal ettim çizelgemde öylece kaldı.onu bi değiştiriyim bari :)

bu arada mooncum tebrikler......... alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis a.s.

Not: Tabloda yer alan notlar takım mevcudunun % kaçının sınıfı geçtiğini göstermektedir.
8. Takım analiz istememiştir. 3. ve 12. Takımlar zamanında cevap vermedikleri için tablo dışı kalmıştır. 9. Takım yeniden yapılanma sürecindedir.

Not: Tabloda yer alan puanlar yarışmacıların, Haziran ayında yapılan genel analizlerinden aldıkları karne notudur.
Karne notu; kilo-süre ilişkisine göre hesaplanmaktadır. Bu nedenle de eski üye olup, bu listede yer alanlar için alkış! :hooray:

Temmuz 2009 Analiz Programı :

10 Temmuz 2009 / 112. ETAP : 1. / 2. / 4. Takımların analizleri yapılacaktır.
17 Temmuz 2009 / 113. ETAP : 5. / 6. / 7. Takımların analizleri yapılacaktır.
24 Temmuz 2009 / 114. ETAP : 9. / 13. / 14. Takımların analizleri yapılacaktır.
31 Temmuz 2009 / 115. ETAP : Temmuz Ayı Analizlerine genel bakış.

aaaaaa çok mutlu oldum şimdi yaa , teşekkür ederim herşey için silviyacığım opuyorumnanaktan

herkese merhaba ben bi 4 gündür yazamdım herkeseden çok özür dilerim kayınwalidemler gelicek hazırlık geldiler gittiler derken bir türlü giremedim annem de biraz rahatsız olduğüu içn işleri ben yapıyorum neyse sing abala tatile gisyormuş ohhhh ne güzel megilara nın fotolarına bakttım inceciksin ne diyetyi süpersin bence silviyacığım bir lsite vermiştin benim net kotalı ve ben bu ay lesllie teyze yüzünden kotayı geçtim şimdi leslie 5mil fat burningi indiricem bi de r,ca etsem o listeyi tekrara atabilir misin?
leah bebişini güle güle bütürüsün inşallahçok harika bişeydir eminim
herkese merhabalr tekrara ve hepinizden teker teker özür diliyorum...
bugün yedijklerime gelince bu arlara biraz sorunlarımız varhalledicez inşallah onun yüzünden pek bişey yiyemiyorum
sabah 1 dil çavdar ekm 4 tane zeytin yedim
daha bişey yememdim
yine yazıcam görüşürüz

X