2 negatif transfer sonrası İstanbul’da genetik tanılı tüp bebek doktoru tavsiyesi

Şükür biri sağlıklı kendiliğinden sıkıntı oluyor benim bir aşılama oldu dış gebelik sonra kendiliğimden oldu kimyasal gebelik , o yüzden tüp bebek yaparsanız genetik incelemeli yapın derim
Çok şükür
Benim de aşılamada kalp atışı yoktu, kürtaj oldum, sonra da 1.5 yıldır hiç gebelik olmadı, o yüzden eşim de ben de genetik incelemeli yaptıralım diyoruz, daha maliyetli belki ama bizim için en sağlıklısı o olacak

İnşallah hepimiz anne oluruz Çok dua ediyorum size de kolay gelsin zor bir süreç

Merhaba Ferti-Jin Kliniği de deneyebilirsiniz hemşerileri de doktorları da gayet bilgili ve istediğiniz zaman doktor ve hemşirelerle irtibat halinde olabiliyorsunuz yani doktor yok biz yardımcı olalım diyaloğuna hiçbir zaman girmiyorlar ve tüp bebek kliniği olduğu için laboratuvarları ve teknolojileri çok ileri derecede tedavi ile ilgili bir çok alternatif sunabiliyorlar. Tabi sizin önceki durumlarınızda göz önünde bulundurup incelemeye alıyorlar ilk önce ona göre tedaviye başlanıyor. Öngörüşme ücretsiz gidip durumunuzu anlatıp bir fikir de alabilirsiniz. Tabi çok iyi denilen klinikte bile olumsuz sonuçlar alınabiliniyor bu nasip kısmet işi ama doktorlarında tedavi şekli farklı olabiliyor. Gerekirse bütün testlerinizi klinikte yaptırma imkanınız da var. Sürekli dışarı yönlendiren bir klinik değil açıkçası ve diyelim bir konu hakkında konuştunuz yada sonucunuz çıktı ama eve geldiniz ne dediği aklınıza takıldı diyelim hemen irtibat kurup bilgiyi tekrar alabiliyorsunuz. Gayet ilgili bir klinik ama tercih sizin. Gönlünğzce olsun inşallah

Cevabınız için çok teşekkür ederim, çok açıklayıcı olmuş, inşallah amin, Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Ben size kesinlikle BHT clinik prof Volkan Turan derim İşini kesinlikle para ile karıştırmayan titiz bir doktor bana kendi doktorum önerdi bu sefer son şansım Volkan hocaya güveniyorum hiç bir şey için acele etmiyor dediğim gibi titizlikle yapıyor isini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…