2. Leep ?

31 den 68 e kadar tüm tipler mi pozitifti sizde?
Mart ayında pozitif gelince neden kolposkopi yapılmadı peki?

31 den 68 e kadar tüm tipler mi pozitifti sizde?
Mart ayında pozitif gelince neden kolposkopi yapılmadı peki?
Evet hepsi pozitif çıktı ben gidip sonucu almadım daha yeni gittim aldım sonucumu sonra cam sakurada tıp belirlemesi yapildi sonra özele gittim kolposkopi ve biyopsi yapıldı işte şimdi işlem belirlenecek bakalım

Yaşınız kaç ? Dr ne dedi?
28 yaşındayım onkoloji bölümü rahimi huni seklinde alıyormuş bakalım daha karar veremedim doktorları araştırıyorum doktorumun dediği gibi iç kısımda varmış kanser bu yaslrda sadece kolposkopi değil biyopside yapilmasi lazım iç kısımda kanser oluyor dedi ve doğru cikti

Merhaba çok geçmiş olsun. Ben de anestezili yaptırabileceğim bir yer arıyorum, siz nerede yaptırdınız acaba?

Şuan kansermisiniz anlayamadım. Doktor bana da rahim ağzındaki yaraya iyi görünmüyor dedi hiç aklıma gelmeyen şeyler başıma gelmeye başladı

Medilife hastanesinde burcu Betül kazdal diye bir doktorum var kadinin her dalda diplomasi sertifikaları var ve gerçekten muhteşem bir kadın doğumunu da orda yaptım ben ve çok ilgili istanbuldaysan tavsiye ederim
Merhaba çok geçmiş olsun. Ben de anestezili yaptırabileceğim bir yer arıyorum, siz nerede yaptırdınız acaba

Şuan kansermisiniz anlayamadım. Doktor bana da rahim ağzındaki yaraya iyi görünmüyor dedi hiç aklıma gelmeyen şeyler başıma gelmeye başladı
Merhaba evet bağışıklık kuvvetlendirici vitamin icmen lazım ve benim dayım ilaç sektöründe calisiyo ve inanılmaz doktor arkadaşı var bağışıklık güçlendirici ve vajinal krem verdi asi verdiler sonra ameliyat olacağım

Aşıyı bazı doktorlar önermiyorlar. Bende pek yaptırmak istemiyorum hele birde şu son zamanlarda ilaç sektöründeki dönen dolaplardan dolayı aşılara ve ilaçlara güvenim kalmadı. Doğal yollarla şifa arıyorum şuanlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…