2. Geleneksel Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi - HEDIYELERIMIZ

Resimlerin kalitesi için şimdiden kusura bakmayın hava cok kötü ve en iyi şekilde böyle çıktı
Ve katilim _meLinDa_ çıktı gerçekten hiç ama hiç tahmin etmiyodum:) tam anlamıyla bir süpriz oldu hemde çok çok çok güzel bir süpriz oldu çok kötü başlamış bir günüm bi anda tersine döndü:)
Toplu halde hediyelerim :)
Oğlumun çorapları , kupam , hele kitaplarım , herşeyden önemli kendi el yazısıyla yazılmış olan katılciğimi mektubu :) o mektup benim yaşasın oleeeeeey:)

Kupalarım yakindan

Ve paketli halleri:) bu saate kadar açmamak için içim içimi yedi resmen :) kitaptan çok mektubu merak ediyodum ay nasıl sevindim ben ya:)

Bide asıl merak ettiğim bu kadar şey bu kutuya nasıl sığdı:)

İki senedir üstüste benim katilim olarak beni dünyalar kadar mutlu eden canımın içi @kalinkaselin ciğim Beni senelerdir tanıyan arkadaşlarım bile böyle isabetli nokta atışı yapamazlar. Çooookkkkk kıymetlisin benim için çoookkkk
Şimdi güzeller güzeli paketimi ve hediyelerimi sırası ile paylaşıyorum

İşte kaçak kat çıkılmış paketlerim

Kaçak katın içerisinde işte bu güzeller çıktı
canım Selin'ciğimin oğlunun en sevdiği lokumlar, çok nefis kokusu paketi açar açmaz yayılan mistik chai ve nefis neskafelerim, sıcak çikolatalarım Ayrıca kelebek adası çantam da çok havalı

Bu da kutunun içindekilerin paketli hali (birazdan hunharca parçalanacaklar )

ince düşünceli Selin'ciğim burda konuşmalar esnasında en sevdiğim hayvan olarak Fil'i söylediğimi unutmamış. Kutumun güzelliğine ve içinden çıkan tatlışlara bakar mısınız (Pazar gününe kadar bunları saklayıp pazar günü eşimle evde yatıp yayılırken çıkaracağım bunları ortaya, o da nasiplensin )
Bu arada gördüğünüz pembe ortası yüzük şeklinde olan şeyi ilk defa gördüm. Kendisi okuma yüzüğüymüş Akşama inceleyip kullanacağım, çok kullanışpı birşey olacak belli ki

Kitap seçimleri müthiş gerçekten. Çok okumak istediğim ama bir türlü fırsat bulamadığım yazar Murat Menteş ve ona ait defalarca ismini duyduğum iki güzel kitabı Tutunamayanlar'ı biran önce bitirmek için iki harika sebebim var. Yeniyılın ilk okunacak kitapları belli oldu

Kitap ayraçlarım çok güzeller, hele el emeği olanlara bayıldıımmmmm Selin'in bana yaptığı ayraçlardan koleksiyon yapacağım artık

Kupaları normalde dışarda satışta görsem resmen çığlık atarım almalıyım diye. Bir kere Beşiktaş'lıyım o sebeple renkleri bile yeter zaten bayılmam için, ama özellikle Mr Right ve Mrs Always Right sayesinde eşimi çok kızdırabileceğim

Vee son olarak Selin'ciğimin aldığından bahsettiği gün hepimizin dibinin düşmesine sebep olan ışık paneli. Kırk yıl düşünsem almak aklıma gelmezdi ama özellikle yatak odasında kitap okurken çok işime yarayacak

Bu muthiş ekibe ve @kalinkaselin ciğime bir kez daha teşekkür ediyorum

Her ne kadar tehdit etsemde kandıramadığım K KenyaliZehra katilciğime çok teşekkür ediyorum. Tüm hediyelerini çokk beğendim. Kesene bereket canım benim. Yeni bir dost daha kazandım.

Öncelikle kutumun büyüklüğünü göstereyim sizee. Full doluydu

Buda kapağını açtıktan sonraki manzara

Bunlarda hediyelerimin açılmış hali Çay, nescafe,türk kahvesi,osmanlı kahvesi, sıcak çikolata tük içecekleri göndermiş katilim.

Kitaplarım

Vee Maneviyatı olan en güzel hediyem. Filocuğum Meme Kanserine yardım yaparak bana bu Ajandayı almış. İyiki almış Çok teşekkür ediyorum

NOT : Hediyelerimi açarken o kadar heyecanlıydım kii resimleri pek netleyerek çekemedim özür dilerim

NOT2 : Eşime hediyelerimin resmini gönderdim. Kitaplar senin diğerleri benim dedi Akşam o gelmeden saklamalıyım herşeyi

Ağlamak istiyorum. Evet koskoca 5cilt sefilleri okudum ama ağlamadım. Gözlerim dolmuş olabilir ama hediye paketim kadar değil asla..

Gizemcim ne yazıcam İnan bilmiyorum. Senelerdir çekilişe girerim böyle bir paket böyle bir duygu asla yaşamadım.. senin olduğunu hissettiğim andan itibaren çok mutluydum..

Bütün hediyeler ile o kadar bir bağım varki.

Bende kurbanım için bu kupadan netten baktım. Ama dışarda bulamadım. Ah küçük prens. Ben bubu kullanmaya kıyamam. Kk imzam bile küçük prensten alındı. Gizzz ömrüm boyunca bukadar anlamlı hediye almadım sanırım.
İtalya bardak altlığını görünce notuyla çığlık atttım yerim ben seni

Kitabımı hiç beklemiyordum.. kutuda mükemmeldi. Ayraç yeri de yapmış. Yazdığın notunda kitabın içine yapıştırdım hep orada kalacak.

Son düzenleme:
Çikolatam, Türk kahvem ve 2i1aradam. Bide minnak minnak paketlemişsin hepsini. Çok teşekkür ederim. Çikolatalar mikemmel. Herkescikler hemen hergün kıskansın

Bu çoraplardan elime aldım bilormusun, ama mağazadan almadan çıktım. Bukadar olur ancak diyorum
İlk Reşat Nuri kitabım olacak kütüphanemde. Çok teşekkür ederim.
Ajandaya bayıldım dememe gerek Yok sanırım. İçi mükemmel. Bayıldımmm

Eklentiler

• IMG_8442.JPG
    62,1 KB · Görüntüleme: 106
Benim canım katilim xyzt-5544 ımmmm
Bilirsin seni yıllar yıllardır çok severim
Ve artık daha çok sevmek için bir sebebim var çünkü bana çok güzel şeyler almışsın
Ve biliyosun mektubun beni ağlattı
Seni çok seviyorum ve beni bu kadar mutlu ettiğin için çok teşekkür ediyorum
Evet giriş faslını geçip gelişmeye gelelim

Bunlar hediyelerimin paketli hali

Burda toplu halleri

Burda kahvelerimin ve kupamın açılmış hali

Vee hepsi toplu halde

Nasıl güzeller değil mi
Canımın içine çok teşekkür ediyorum

İşte benim cicileriiiimmm

Kırılmasın,zarar görmesin diye pamuklara sarılmış paketim

Hediyelerin paketli halleri (birazdan bu paketlerden eser kalmayacak :))
Paketin neşesine bayıldım bu arada

Düşünceli arkadaşım _bloom_ Unicef'in kupalarından almış bana Vesile olduğun için teşekkür ederim.

Listemde okumak istediğim kitap sayısı çok az da olsa gerçekten okumayı çooook istediğim iki kitap seçmiş

Birbirinden güzel ayraçlarım.

Bayılırım çekme helvaya.Üstelik de yerinden geldi

Çikolataya zaten laf yok

Veee kahvemle birlikte çok hoş bir tepsi de göndermiş O kadar güzel ki işlemeleri. O kadar otantik, hoş bir havası var ki anlatamam. Hemen kullanmaya başlayacağım.Dibek kahvesini de ilk kez deneyeceğim.

Bu da hediyelerimin toplu hali.Çok güzel bir çekiliş oldu benim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…