2 farklı ovülasyon ve şaşırtıcı 🤔

Pembeyuvam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
1.554
787
28
Arkadaşlar merhaba aklımı karıştıran bir durum var yardımcı olabilir misiniz ?
Aşağıya fotoğraf bırakıyorum. Biri innovita ovülasyon test diğeri ise bir gebenin günlüğü sizce hangisine inanmalıyım bugün 18. Gün 😒 diğeri silik diğeri pozitif

Eklentiler

• BED78FB3-A23A-4C88-8BF4-B93097B28CCB.jpeg
    BED78FB3-A23A-4C88-8BF4-B93097B28CCB.jpeg
    117 KB · Görüntüleme: 95
A
Aşağıya fotoğraf bırakıyorum. Biri innovita ovülasyon test diğeri ise bir gebenin günlüğü sizce hangisine inanmalıyım bugün 18. Gün 😒 diğeri silik diğeri pozitf
Arkadaşlar yorum yapabilecek birileri var mı

Aşağıya fotoğraf bırakıyorum. Biri innovita ovülasyon test diğeri ise bir gebenin günlüğü sizce hangisine inanmalıyım bugün 18. Gün 😒 diğeri silik diğeri pozitif
Bunu bende yaşadım bu innovita testi çok hassasmış bende diyorum neden kaset silikken bu koyu çıkıyor tekrar mı yumurtlucam diye kafayı yemiştim sonradan saldım zaten kaset testte piki görmüştüm

Alttaki test bir gebenin günlüğüne mi ait? Ben 1 yıla yakın kullandım onu ve güvenmiyorum. Çünkü doktorun yumurtlama var dediği zamanlarda silik gösteriyordu.

İnnovita kullandığım ilk ay hamile kaldım

Ben innovita ile hamile kalmıştım doktor kontrolü İle birebir gitti innovita testleri o yüzden ona çok güvenirim

Alttaki test bir gebenin günlüğüne mi ait? Ben 1 yıla yakın kullandım onu ve güvenmiyorum. Çünkü doktorun yumurtlama var dediği zamanlarda silik gösteriyordu.

İnnovita kullandığım ilk ay hamile kaldım
Evet bir gebenin günlüğüne ait ve şuan yaptım yine aynı yani silik diğeri de pozitif

X