2. Düzey usg

gamur

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
96
1
hanımlar 18+5. günümdeyim doktoruma geçen hafta gittiğimde bana temmuz ayı içinde 2. düzey usg yaptırmam gerektiğini söyledi aranızda yaptıran varmı hiç internette ayrıntılı bir bilgide bulamadım yaptıran varsa kaçıncı haftada ve ne kadara yaptırdığını söyleyebilrmi lütfen....

hanımlar 18+5. Günümdeyim doktoruma geçen hafta gittiğimde bana temmuz ayı içinde 2. Düzey usg yaptırmam gerektiğini söyledi aranızda yaptıran varmı hiç internette ayrıntılı bir bilgide bulamadım yaptıran varsa kaçıncı haftada ve ne kadara yaptırdığını söyleyebilrmi lütfen....
canim benimde buna benzer bi ultrason randevum var bana doktorum bunun dobler olduğunu söyledi ama belki ayni şeylerdir.bende 3 hafta sonrasina randevu aldim o arralarda hemen hemen 18 yada 19. Haftamda olucam kismetse.kisca bu ultrason damardaki kanin hareketini belirliyormuş renkliymiş ayrica da bebeği daha net,şik ve kaliteli görebiliyosun.

radyoloji uzmanı tarafından bakılacakmış tüm organları incelenecekmiş bağırsaklarından akciğerlerine kadar önemli olduğunu düşünüyorum ama acaba 19. haftada yaptırsam erkenmi olur diyorum çok ince konular yani

18 haftalıkken yaptırmıştım ben,bebeği en ince ayrıntısına kadar inceliyor ayrıca sizin sıvı miktarınızı da ölçüyor,mutlaka yaptırın.

Mayıs ayında 60 ytl ye yaptırmıştım.

18 haftalıkken yaptırmıştım ben,bebeği en ince ayrıntısına kadar inceliyor ayrıca sizin sıvı miktarınızı da ölçüyor,mutlaka yaptırın.

Mayıs ayında 60 ytl ye yaptırmıştım.

peki nerede yaptırmıştınız ben medipole sormuştum orda 140 civarıydı

Ümraniye Radistanbul Görüntüleme Merkezi'nde yaptırmıştım.

edit: Mayıs değil Nisan ayında yaptırmışım :)

Son düzenleme:
20+1 haftalık hamileyim, Çarşamba günü ben de giricem. doktorumun söylediği kadarıyla 18. ve 22. haftalar arası yaptırmak gerekiyormuş. Koşuyolu Görüntüleme Merkezi'nden randevu aldım, 180 YTL dediler ama CD ve fotoğraflar da fiyata dahilmiş.

22 hafta girmiştim 20 - 25 dk sürüyo bebeğim bütün organlarini tek tek inceliyo uzman dr benim girdiğim renkli değildi siyah beyazdi ayrica 190 ytl ödemiştik

21, haftada girmiştim sanırsam..Ücretsiz yaptırdım..
Radyolog ve kadın doğum uzmanı beraber bakmışlardı
bebeğim bütün organlarini tek tek inceleniyor...

canım ben 24 haftada yaptım tüm organları oluşuyor diye doktor o haftada önerdi. ben 170 Ytl yaptırdım. ve cd foto da veriyorlar. çok memnun kaldım. yaklaşık 40 dakika sürdü.. ünv. hastanesinde sevkli gidersen 70 ytl de çekiliyor.. ama cd vermiyorlar..

Çok yüksek fiyatlardan yaptırmışsınız, Ümraniye Radistanbul'da 60 ytl ye yaptırdım,cd de fiyatın içine dahil.

Merhaba xkimyagerx cim.Ben yeni katıldım.Bende renkli ultrason çektireceğim.Gittiğiniz Ümraniye Radistanbul Görüntüleme Merkezinin telefon numarasını banada verebilirmisiniz.Memnun kaldınızmı.Bana hastanem 235 ytl fiyat verdi.Cevap yazarsanız çok sevinirim.

Merhaba xkimyagerx cim.Ben yeni katıldım.Bende renkli ultrason çektireceğim.Gittiğiniz Ümraniye Radistanbul Görüntüleme Merkezinin telefon numarasını banada verebilirmisiniz.Memnun kaldınızmı.Bana hastanem 235 ytl fiyat verdi.Cevap yazarsanız çok sevinirim.

2. düzey siyah beyaz fiyatı bu,renkli değil yanlış anlaşıldım galiba.
4 boyutlu renkli ultrasonu ümraniye hospitaliumda çektirdim cd de veriyorlar 175 ytl.

Radistanbul Görüntüleme Merkezi
0-216-521 88 36.
0-216-521 88 37.
0-216-521 88 34

Ümraniye Hospitalium Hastanesi
444 50 60

bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ben bugün gittim ümraniye radistanbula 60 ytl den yaptırdım hem çok güzel ilgilendiler hemde dışarıya göre çok uygun ama benim obsetitk ultrasonmuş ama baya güzel baktılar 2. düzey usg yine ümraniye radistanbulda yaptırcam bu arada bebişimin cinsiyetinide söyledi doktor benimde kızım olacakmış çok mutluyum. hepinize teşekkürler.....:teytey::teytey:

bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ben bugün gittim ümraniye radistanbula 60 ytl den yaptırdım hem çok güzel ilgilendiler hemde dışarıya göre çok uygun ama benim obsetitk ultrasonmuş ama baya güzel baktılar 2. düzey usg yine ümraniye radistanbulda yaptırcam bu arada bebişimin cinsiyetinide söyledi doktor benimde kızım olacakmış çok mutluyum. hepinize teşekkürler.....:teytey::teytey:

Hayırlı olsun,Allah bahtını açık eylesin inşallah. Kızım olacağı müjdesini bana da aynı doktor vermişti yerimseniben

24.Haftada girmiştim. Sonomedde çektirdim. 240 YTL idi. CD'nin yanında renkli resimlerinide veriyorlar.

ben 21. haftamda yaptırdım renkli sayılmaz hafif ışığın rengini değiştirio ama tamda net görünmüo kalbine kan akışına ve diğer organların inceliolar ben sonomed de yaptırdım 240 ytl ye ..

ben 21. haftamda yaptırdım renkli sayılmaz hafif ışığın rengini değiştirio ama tamda net görünmüo kalbine kan akışına ve diğer organların inceliolar ben sonomed de yaptırdım 240 ytl ye ..

canım ya merak ettim, nasıl bir çekimdi bende inanılmaz net resimler var, bebişimin ağzı burnu, gözü normal bir resim gibi net. sende neden öyle çıktı bende ismini hatırlamıyorum bir bayan çekmişti.

X