2.deneme için tedaviye bugün başliyorum!!!!!!

SEVGİLİ NEHİR... gösterdiğin azim ve kaybetmediğin umudun için seni tebrik ediyorum.... İnşallah umutların ve emeklerin boşa çıkmaz... Tedavin hayırlı olsun.. Allahın izni ile bu sefer mutlu sona ulaşırsın inşallah....

Umut dünyası işte, şu bekleme sürecinde kendini ne kadar olumsuza da hazırlasan da olumlu haber beklentisi daha ağır basıyor... Ben her iki denemede test heyecanını bile yaşayamadım, ikisinde de 10. gün adet oldum... bu sadece bende mi oluyor yoksa normal olasılıklar arasında mı bilemiyorum, bugün dr soracağım.... şaşkınım, üzgünümm... bugün negatif çıkacağını bile bile kan testi yaptırmaya gideceğim... zoruma gidiyorrr...

Canım benim bizlerin elinde olan şeyler değil ki olumluyu ya da olumsuzu yaşamak..Allahın verdiği kararın önüne geçilemiyor işte!Bence dr.unla tekrar bi görüş..Nedir bunun olanı olmayanı..Gerekirse test falan yaptırın ...Belki düşünmediğiniz başka sebebler vardır..Hayret ki sanırım adetlerin de çok düzenli bak embriyo falan dinlemeden geliveriyor senin ki...
Hayal kırıklığı yaşıyor olmanı çok iyi anlıyorum..Kader işte..
Her zaman denildiği gibi..Tedbir bizden takdir Allahtandır..
Belki de yaşlarmız geçiyor zamanımız kısıtlı diye bebeklerime ulaşamıyoruz..Bir şeyi çok isteyip kafaya takınca en ileri teknoljiler bile bu psikolojiye yanıt vermiyor..
Hayatım insanın bu hayatta üstesinden gelemeyeceği dayanamayacağı zorluklar yok aslında ..Allah herşeyin sabrını veriyor..Takdiri ilahi...
En büyük acı ölüm acısı.Ona bile Allah dayanma gücünü vermiş bizlere.
Bi de şöyle bir şey vardır ya ayrılık yokluk acısı ölüm acısından da daha zordur diye..
Allahın biz seçilmiş kullarıyız.Bu sıkıntıları bu endişeleri bu özlemleri bizleri seçerek sınav ederek yaşatıyor allahım.Bir tek sen değilsin yani..Ne sıkıntılarla bebek sahibi olmaya çalışan bizden daha zor durumda insanlar var belki..Zor olacak ama sakın ..Allahım neden ben...deme...Allahın sabrımızı ona olan bağlılığımızı denediği işte bu anlardır.Kolay yoldan çocuk sahibi olanları başka bizleri başka türlü sınıyor işte..Allaha sığın..Elbet takdir ettiği başka şeyler vardır..sağlıcakla ve dostça kal..Öpüyorum..

cnm:çok üzgünüm:cok uzuldum ama ıns adet degılde bebısın yerlesme kanamasıdır inş olumlu bı haberle donersın dualarım senınle rabbım en kısa zamanda senı anne yapsın inş:Saruboceq:

SEYBAYCIM CANIMM SAĞOLL.. ALLAH TAKDİR ETTİKTEN SONRA BİZ KULLARIN YAPABİLECEĞİ BİRŞEY KALMIYOR ZATEN... Test sonucu beklendiği gibi negatif... önümüzdeki haftasonu tatile çıkacağımm.. eşim izin alamadığı için bir arkadaşımla gidiyorum... 1 hafta, kısa bir tatil olacak... biraz soluklanmaya ve işten-evden uzaklaşmaya ihtiyacım var... eşimle olsa daha iyi olurdu ama ne yapalım.. yinede bana iyi geleceğini ve kafamı dağıtacağını düşünüyorum... sonrasını bilmiyorum....

cnm:çok üzgünüm:cok uzuldum ama ıns adet degılde bebısın yerlesme kanamasıdır inş olumlu bı haberle donersın dualarım senınle rabbım en kısa zamanda senı anne yapsın inş:Saruboceq:

swetlana, canım iyi dileklerin ve duaların için çok sağoll, ama sonucum negatif canımmm... başaramadım... daha zamanı değilmiş herhalde, rabbim izin vermedi...

sevgili günışığı cnm sana tatil çok iyi gelecek ve kendini toparlayacağına eminim ve yılmak pes etmek arkadaşım allaha emanet ol ve kendine dikkat et iyi eğlen pozitif enerjiyle dön cnm görüşmek üzere...

saol cnm çok çok saol inşallah bu sefer son olurda özlemle beklediğim bebişim annesine tutunur hiç bırakmaz inşallah...öptüm cnm görüşmek üzere...

canım günışığı uzaktayım net yok şimdi fırsat buldum ve senin sayfanı aradım merakla....hakkında hayırlısı olsun canım....neden bilmiyorum haberin bende üzüntüye sebep olmadı....umut doğdu içime....sevgiler canım

günışığı çok üzldüm canım.İnşallah en kısa zamanda sen de hamiş olacaksın.Umudunu kaybetme.İyice bir dinlen ,tatil yap sonra yola devam.

arkadaşım öncelikle inşallah sonu hayırlı biter bende sana kendimden bahsedeyim aynı düşünce ve boşluk bendede var ve ne yapacağımı bilmiyorum resmen kafayı sıyırmak üzereyim 7 yıllık evliyim önceleri bizde bebek 3 yıl kadar istemedik tabi bu arada hamile kalmışım ve düşük olunca bebeğe karar verdik bu seferde rabbim bize nasip etmedi 3 kez aşılama sonuç neğatif en sonunda tüp bebek karar kılındı seninde bahsettiğin ibi yaştan dolayı 1.tüp bebekte sonuç pozitif ama 6. haftada düştü. 2.dondurulmuşlar sonuç neğatif,3.tüp bebek ve yine neğatif 4.denememdede maalesef stresten yumurtalarım büyümedi anlayacağın tam bir vahim durum.Allahtan bu site varda derdimizi anlayan arkadaşlarla paylaşıyorum yoksa şimdiye çıldırmıştım......canım hiç strese girme çünkü bende hep stresle başlıyorum sonuç gördüğün gibi,sürekli pozitif ol ben yaşayan bir kişi olarak yazdım inşallah seninki tabiki benim yaşadıklarıma benzemez rabbim yar ve yardımcımız olsun iyi kandiller.........:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…