2.deneme için tedaviye bugün başliyorum!!!!!!

canım inşallah güzel yumoşların olur,kaliteli embriyoların olur.
inşallah herşey yolunda gider,bebişlerine kavuşursun.a.s.

Seybaycım, CANIMMMM...a.s.
Yaşadıkların gerçekten çok zor ve ben gerçekten çok ama çok üzüldümmm... Seninde dediğin gibi bu yolda yürümeye seninle aynı günlerde başlamıştık... Sen yolun sonunu görmeye başlamışken ben yarı yolda kaldımmm... test gününü bile göremedim ve yaşadıklarım beni çok üzmüştü... şimdi seni düşündüğümde yaşadığın üzüntü ve acıyı o kadar iyi anlıyorum kiii... testte negatif almanınnn çookkkkk çokkkkk üstünde ve farklı duygular, üzüntüler... Kolay değil onları gördün ve hissettin.... Yaşadığın duyguların tarifi olmadığını ve ne söylersek söyleyelim teselli olmayacağını da biliyorum canımmm... malesef hayat çok acımasız... Allahın gücüne gitmesinnn... Başkalarının kolayca elde ettiğini hatta bazılarının istemediğini biz mücadele ederek sahip olmaya çalışıyoruz... ki hepimizin bunu başaracağı da şüpheliii.... Diğer arkadaşlarında dediği gibi biz sınavdayız ve en azından bunun için mücadele edebilecek güçteyiz... Allah sabırlar versin... Çok zor günler geçiriyorsun, geçiriyoruz... İnsanoğlunun başına ne geleceği hiç belli olmuyor ne yazıkki ve hiç kimse 1 saat sonra ne yaşayacağını, başına neler geleceğini bilmiyor.... İyi yada kötü ne yaşarsak yaşayalım Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin... yaşanan acı ve üzüntüleri atlatabilmemiz,yaraları sarabilmemiz için zamana ihtiyacımız var... Sonrasında yeniden ayağa kalkıp, yürümeye başlamak zorundayız... Senin hamile kalmayı başarmış olman şansının yüksek olduğunu gösteriyor..... evet belki sonuca ulaşamadın ama bu Allah'ın takdiri.. Kısa bir sürede olsa o güzel ve özel duyguları yaşadın.. sen hamile kalmayı bir sefer başardığına göre yeniden başarabilirsin... ben eminim ki başaracaksın ve Rabbim sağ salim, sağlıkla bebişlerini kucağına alman için sana yardım edecek... Allah sana ve eşine sağlıklı ömürler versin, sevginizi daim etsin... Allah yardımcımız olsun....:1hug:

canım günışığı Rabbim kolaylık versin, hayırlısını versin....canım kendini sıkma kasma rahat ol transferden sonra....normal hayatına devam et....olmazsa nasıl olsa üzüleceksin...normal...12 günü endişe ederek sıkıntı yaparak burnundan getirme...hayatında hatırlayacağın güzel bi 12 günün olsun...yanına kar olsun....sağlıcakla canım benim

Selam kizlarrrr...
Cuma günü yumurta toplama işlemi yapildi... 4 tane yumurta aldilar... 2 tanesi döllenmiş ançak bir tanesinin gelişmesi durmuş... şuan tek embiriyom var canlar... Bir aksilik olmaz ve gelişim devam ederse sanirim pazartesi transfer yapilacak... Herşey nasip kismet, umarim tek embiriyo ile başaririm... Rabbim hakkimda hayirlisini nasip etsin...

canım ben yeni üye oldum,aranıza yeni katıldım.iyiki burdaki arkadaşlar varda hiçdeğilse halimizden anlayacak insanlarla paylaşabiliyoruz duygularımızı,öncelikle ilk tecrübene üzüldüm canım ve 2. tedavin hayırlı olsun,inşallah o embriyo gelişir, sana sıkı sıkı tutunur ve sağlıkla kucağıan almayı nasip eder Allah, hakkında hayırlısı olsun canım. sakıncası yoksa sizde sorun neydi,sende yumurta rezervinde sorun varmı?

Hoşgeldin Canım, çok teşekkür ederim iyi dileklerin için...a.s. evet canım benim daha önce geçirdiğim ameliyatlardan dolayı rezevlerimde azalma var... hemde eşiminde sayı ve hareketsizlik problemi var... eşim 3-4 aydır keçiboynuzu pekmezi ve arı sütü-polen-bal karışımı yiyordu... sanırım işe yaramış ilk denemedeki raporlarda sayı ve hareketlilik oldukça artmış gözüküyor... Allah Büyüktür... Biz elimizden geleni yapıyoruz ama ALLAH ın takdiri.. Ne zaman izin verirse bizde o zaman kavuşacağız bebişimize...

hiç üzülme,ismin gibi gün de doğar,ışık ta....senin canından tek embriyon var ve sana sıkı sıkı tutunmayı bekliyor...Allah umutlarını mutluluğa çevirsin...a.s.

canım sorunlarımız seninle aynı sanırım,eşimde aynı şekilde sayı ve ileri yönde hareket sorunu vardı,benim eşimde arı sütü-polen-bal karışımını yiyordu 3-4 aydır,şimdi onda hiç bi sorun kalmadı sayılır ama durup dururken benim de rezervlerimde azalma olduğu çıktı ortaya bu seferde son tahlillerde kafamçokkarıştı benim neden böyle oldu bilmiyorum,fsh ım yüksek çıktı biraz:çok üzgünüm: Ama haklısın biz elimizden geleni yapıcaz ve gerisi allaha kalmış,belkide hakkımızda hayırlısı bu,ama en yakın zamanda Allah gönlümüze göre verecek inşallah.ve canım umarım bu süreçteki gelişmeleri bizimle paylaşırsın,bende seni buradan takip edebilirim,pozitif haberini almak benide çok mutlu edecek,ve çoooooooook büyük umut olacak bizlerea.s

amın inş hakkında hayırlısı olsun olumlu dusun cunku olmuyacaksa 20 yumurtan olsa gene olmaz olacaksada rabbım o 1 yumurtayada can verır ama inş hamısım dıye bagıracaksın buradan kendıne ıyı bak :CüvCüv:

İyi dilek ve dualarınız için sozsuz teşekkürler... Bana çok büyük güç ve moral veriyorsunuz... İyi ki bu site var.. Şu an yaşadığım duygu karmaşasını eşime bile anlatamıyorum... Ama biliyorum ki sizler beni çok iyi anlıyorsunuz... 29 Temmuz yani Salı günü evlilik yıldönümümm.. Bugün eşimle çıkmaya başladığımız zaman hafta sonları sık sık gittiğimiz Ankara Gölbaşında ilçesinde bulunan Mogan gölünün kenarındaki küçük ama tiryakisi fazla olan çay bahçesine gittikk..Oraya evlediğimiz gün nikah ile düğün yemeği arasındaki boşlukta gelinliğimle gitmiş ve gün batımını seyretmiştikkk...çalışanları bizi görünce çok sevinmiş ve mutlu olmuşlardı.. Eşim şehirdışında görevli olduğu için (cuma günü yumurta toplama işlemi için izinli gelmişti ve yarın sabah 4:30 yolcu) ve gününde özel bir kutlama yapamayacağımız için bugün oradaydık ve çok duygusal saatler yaşadıkk... Yarın saat 12:30 da yapılacak transfere tek başıma gideceğim ve bebeğimizi alıp geleceğim... Rabbim izin verirse benim bedenimde gelişimine devam edecek, can bulacak... tek embiriyom, canım bebişim inşallah bana sıkı sıkı tutunursun ve hiç yanlız bırakmassın... ve babanın yolunu birlikte bekleriz... Allahım ne olur izin ver ve hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, mutlu bir evlat nasip et bana.... hakkımızda herşeyin hayırlısını nasip eyle....

Son düzenleme:
canım benim yazdıklardan öyle güzel anlamlar çıkarıyor ki insan kendine...Birden benim de eşimle flört ettiğimiz zamanlar geldi aklıma..ne bilirdik ki o zamanlar bu durumları yaşayacağımızı..Aslında o zamanlar daha naif daha kırılgandık...Şimdiyse yaşadıklarımızla eşlerimizle birlikte hayata karşı daha da güçleniyoruz.
16 Ağustosta bizim evlenme yıldönümümüz.Ben de gebeliğim esnasında bu yıl ilk kez ikimiz değil bebeklerimizle birlikte olacağız demiştim.Nasip değilmiş...Allahım ne zaman takdir ederse o zaman yaşanacak güzellikler ve hüzünler...
İnşallah senin evlilik yıldönümün sana uğurlu gelir hayatım.Minik yavrunla babanızın yolunu gözlersiniz...Transferin ve sonrasında hayırlısyla ve sağlıkla hamile kalmanı diliyorum..Güzellikler yakanı hiç bırakmasın...

canım benim sen yarın transfere yalnız gitmeyeceksinki,bizler varıza.s,gönlümüz,kalbimiz ve tabiki dualarımız seninle,inşallah transferden sonraki 12. gün testini yaptırırkende beraber pozitif sonucunu alıcaz:teytey:,hamileliği hepberaber yaşıcaz inşallah tatlım,bu arada ben 4-5 gün olmayacağım ama seni ve burdaki arkadaşları çok merak edicem,çok yakın bi arkadaşım uzun yıllardır uğraşları sonucunda muradına erdi,bugün bebişi oldu,hep yanındaydım,Allahım ne büyük mutluluktu o,bebeğini kucağına almak,benim bebişim gibi sevindim,bu mutluluğuda tattıktan sonrra artık daha çok istiyorum,hiç yılmıcam,umutsuzluğa kapılmadan daha çok çabalıcam,Allah güç verdiği sürece çabalıcam,şimdi en azından 4-5 gün onunla ilgilenmem gerekiyor,tabiki zevkle ama aklım birazda burda kalacak.seni çooooooooook öpüyorum canım.Allah yardımcın olsun

canim seninle ayni durumdayim benimde bes gun once transferim yapildi dort yumurta alindi ve sadece birtanesi dollendi doktor cok fazla umitlenme dedi transfer gunu bende yanlizdim eve gelene kadar agladim esim aradiginda onunla bile konusmak istemedim ama suan inan umutluyum cunku allahtan baska hic kimse bilemez ne olucagini umarim ikimizde hayirli cevaplar aliriz olmak istedikten sonra tek yumurta yeter bu arada bizim ikimizdede problem var allah hayirlisini versin isteyen herkese

canım hayırlısı olsun tatlım ALLAH nasip ettiyse 1 tane yeter zaten ,sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın yavrunu İNŞALLAH..:hooray:

cnm ne guzel yazmıssın ama arkadasın da dedıgı gıbı yalnız degılsın bızler varı sanırım suanda transferın yapılmıs bebısın senınledır allahtan dılıyorumkı bebısın senınle bır omur boyu kalsın annesı saglıcakla inş :CüvCüv:

merhaba

Hayatın ne kadar süprizlerle dolu olduğunu biliyorsundur.Aklımıza gelemeyen , bu kadarına düşünmediğimiz onca şeyler yaşıyoruz.sonuçta önemli olan hayattaki mucizelere inanamak, umuttur bizi ayakta tutan herbir deneme , her aşama haytımızn can veren anlatamadığımız duygu.
umutsuz olma bir embriyo bile sana verilmiş bir şans , sana transfer yapıldığında rabbime dua et.
İçinde can bulsun diye ,hayırlısını iste .Sakin ol......
mutlu haberler bekliyoruz senden ve diğer arkadaşlardan hayatı akışına bırak............

Canlarim, sizlere çok çok teşekkür ediyorumm... Dün transfer yapildi, şu an evde dinleniyorum, 1 hafta raporluyum...yazdiklariniz bana öyle güç verdiki... Transfere giderken karma karişik duygular içindeydim... Ama şu an iyiyim.. Tabiki rabbime şükrediyorum... Sonuçta bir tedavi süreci geçirdim ve bir tanede olsa embiriyo transferi yapildi.. Ya hiç olmasaydi ve bu süreçte transfer şansi bile yakalayamasaydim... çok şükür şimdi o benimle... Sonuç ne olur bilmiyorum ama şu mübarek günde bebeğimle birlikteyim... Ve bunun tadini çikarmaya çalişiyorum... Verdiğiniz destek ve güzel msj tekrar teşekkür ederim.. şimdi kendimi daha güçlü hissediyorum... Allah hepimizin yüzünü güldürsün...

günışığı inşallah sabrının ve emeklerinin karşılığını alır anne olursun canım...tabii ben de..yerimseniben
kandiliniz mübarek olsun.dualarımız kabul olur inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…