2. çocuk

sezin_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2011
1
0
Arkadaşlar öncelikle merhabalar sitenizi yeni gördüm bende yeni üye oldum, bende bir konu hakkında sizden bilgi almak istedim. bundan 7 sene önce 1 çocuğum oldu 7 sene korunduk 7 sene sonunda ilk defa çocuk için ilişki kurduk. aradan 23 gün geçti kahverengi akıntı oldu gebelik testi yaptım, ilk defa yaptım biri kalın diğeri silik çizgi çıktı, regl günüme 1 gün kaldı başlamadı halen bu durumda sizce ben hamile kalmışmıyımdır. belirtiler neyi gösteriyor.

Son düzenleme:

tebrik ederim bence hamilesin.benimde 8 yaşında çocuğum,bizde haziranda korunmadan ilişkiye girdik,adetim 1 temmuzdu 29 haziranda gebelik testi yaptım benimde 2.silik çizgiydi.şu anda 4 haftalık hamileyim.bu arada senin sat kaçtı?

kızlar maşallah size ve bebişlerinize yaa ilk aydan tutturmuşsunuz bravo

konuyu açan arkadaşım bencede sen hamilesin kahverengi akıntın ne kadar sürdü bu arada benimde 4 yaşında bir kızım var ikinci bebeğime kürtaj oldum ve kürtajdan sonra 6 ayıma girdim hiç korunmadım ama bu ay adetim gecikti sonra kahvernegi akıntı oldu 4 gün adete dönüşmedi testler negatifi verdi böyle bekliyoruz bakalım... hayırlısı olsun.. tekrar tebrikler allah çocuklarınızın kardeşini kucağınazada almayı nasip etsin inşallah..

merhabalar kızlar maşallah size.konu sahibi arkadaşım bence hamilesin ama neden gidip kanda baktırmıyorsun.bu arada benimde 10 aylık oğlum var.ikincisinide istiyorum ama hayırlısı allahtan.ben pco hastasıyım.dilerim ikincisi bizi çok bekletmeden gelir.şuanda adetim 17 gün gecikti.hoş zaten düzensizdi.7. ve 10.günlerde test yaptım negatifti.bugün 17. gün ne yapacağımı şaşırdım.sanırım yine tedavi yolu gözüküyor.

ben de ikinci çocuğuma hamile kalmak istiyorum ama malesef bu ay da olmadı. biz çok sık denedik yani gün aşırı kuralına uymadık ilk çocuğum ilk denemede olmuştu.bunun bir etksi olabilirmi

Kızlar merhaba ,benimde 3 yaşında kızım var ve hamileyimm...
Istiyordum amaaaa hamile kalınca psikolojim bozuldu acaba hazırmıyım,ikisine birden nasıl bakacam diye düşünüyorum?????

tEBRİKLER :)) maaşallah ilk ayda kalmışsınız..
Ben de söyle bahara doğru ikinci çocugu düşünüyorum artık ama genel kontrollerimi yaptırıp,biraz da kilo verip saglıklı bir şekilde olsam iyi olur diyorum..
Darısı başıma inşallah..2012'de ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…