2 çatlatma iğnesi Letu ovitrelle 2 ay önce çatlatma iğnesi yaptırdım tutmadı ikincisi için tekrar ilaç kullandım

brcknn

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
110
13
27
2 kez çatlatma iğnesi deneme Leto kullanma 2 ay önce çatlatma iğnesi yaptırdım tutmadı ikincisi için ilaç kullandım Yumurtam gelişmedi üçüncüsü için tekrar ilaç kullandım 3 Yumurtam gelişti bugün Çatlatma iğnesini yaptırdım olumlu sonuç alan var mı bu sefer olcakmıs gibi hissediyorum siz nasılsınız 25 temmuz

2 kez çatlatma iğnesi deneme Leto kullanma 2 ay önce çatlatma iğnesi yaptırdım tutmadı ikincisi için ilaç kullandım Yumurtam gelişmedi üçüncüsü için tekrar ilaç kullandım 3 Yumurtam gelişti bugün Çatlatma iğnesini yaptırdım olumlu sonuç alan var mı bu sefer olcakmıs gibi hissediyorum siz nasılsınız 25 temmuz
Bende ilk kez letu ve çatlatma iğnesi kullandım bu ay beklemedeyim. çok net cevaplar bulamadım acıkcası hamile kalan varmı bu şekilde bilmiyorum

Kızlar aynı şekilde bende ilk defa bugün çatlatma iğnesi vuruldum ama o kadar forum konu okudum ki anlatamam size ama çok nadir çatlatma iğnesiyle hamile kaldım diye 2 seçenek var ya hamile kalanlar artık kaldıkları için forumlarla ilgilenmiyorlar ya da çatlatma iğnesiyle biraz zor çünkü bu tür yorumlarda Okudum

Kızlar aynı şekilde bende ilk defa bugün çatlatma iğnesi vuruldum ama o kadar forum konu okudum ki anlatamam size ama çok nadir çatlatma iğnesiyle hamile kaldım diye 2 seçenek var ya hamile kalanlar artık kaldıkları için forumlarla ilgilenmiyorlar ya da çatlatma iğnesiyle biraz zor çünkü bu tür yorumlarda Okudum
Şans işi sanırım biraz bide sabır işi o da bizde yok 😂

Bende ilk kez letu ve çatlatma iğnesi kullandım bu ay beklemedeyim. çok net cevaplar bulamadım acıkcası hamile kalan varmı bu şekilde bilmiyorum

Şans işi sanırım biraz bide sabır işi o da bizde yok 😂
Bugün sabah saatlerinde iğneyi yaptırdım az tuvalete gittiğimde yumurta akı gibi parça bi akıntı gelmişti şeffaf acaba neden olur bu bilginiz var mı

Bugün sabah saatlerinde iğneyi yaptırdım az tuvalete gittiğimde yumurta akı gibi parça bi akıntı gelmişti şeffaf acaba neden olur bu bilginiz var mı
Genelde yumurtalama dönemlerinde akıntı oluyor çok takılma bence her akıntıya kafa karıştırıyo

Genelde yumurtalama dönemlerinde akıntı oluyor çok takılma bence her akıntıya kafa karıştırıyo
Sadece merak ettiğim acaba çatlatma iğnesi işe yaradığı için mi yani yumurtam çatladı mı çünkü pcos hastasıyım her ay böyle bi durum yaşamıyorum 🥲

Bende ilk kez letu ve çatlatma iğnesi kullandım bu ay beklemedeyim. çok net cevaplar bulamadım acıkcası hamile kalan varmı bu şekilde bilmiyoru

İnşallah tutar çok isterim Çünkü ben 4 aydır uğraşıyorum bu ikinci çatlatma iğnemde çok sancım ağrım oldu Üstüne bir de üşütmüşüm Bugün4 günü

İnşallah tutar Ben de beklemedeyim inşallah hayırlı sonuçlar alırız benim kendimden yana çok umudum kalmadı çatlatma iğnesi yaptırdım ama hastayım Karnım çok ağrıyor midemim üşütmüşüm tutmaz diye düşünüyorum ama Allah bilir

Benim eşim Bir de sperm sayısı a**** bu son kez deneyişim çünkü doktor aşılama dışında kalamazsın dedi tutmazsa rahim filmi çekilcek

Normalde daha önce okuduğum şeylerden söylüyorum hamile olanlar da oluyormuş Ama senin ilk İstersen bir doktoruna sor

Size Doktor ne kadar ilişki verdi

Bize ilk 3 gün boyunca sonra bir gün eşini dinlendir dedi ama biz 3 gün boyunca yapamıyoruz İkimiz de çalışıyoruz halimiz kalmıyor diğer günlerde de İnşallah tutar adet takvime göre bugün yumurtlama günü 3 gün gösteriyor

Bize ilk 3 gün boyunca sonra bir gün eşini dinlendir dedi ama biz 3 gün boyunca yapamıyoruz İkimiz de çalışıyoruz halimiz kalmıyor diğer günlerde de İnşallah tutar adet takvime göre bugün yumurtlama günü 3 gün

İnşallah tutar Ben de beklemedeyim inşallah hayırlı sonuçlar alırız benim kendimden yana çok umudum kalmadı çatlatma iğnesi yaptırdım ama hastayım Karnım çok ağrıyor midemim üşütmüşüm tutmaz diye düşünüyorum ama Allah bilir
Benim bugun çatlatma iğnesinin 15. Günü test yaptım negatif çıktı letuda kullanmıştım işe yaramadı

X