2. Çatlatma iğnem

mucizelerbizimolsun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2023
97
22
26
Merhabalar ben 25 mayıs perşembe saat sabah 08.00 de 2.çatlatma iğnenin vuruldum akşam kritik ilişki oldu 26 kritik ilişki oldu 28 , 30, 1 yine ilişki günlerim oldu hepsini yaptım 4 yumurtam oluşmuştu bu arada 2 sağ da 2 solda hepsi istenilen büyüklükte ydi 20 mm di ve bu gün iğneden sonra 12. gün resim 10 haziran ve erken gebelik testi yaptım negatif ovülasyonda yaptım silik bir çizgi çıktı sizce test için erken mi günümün geçmesini mi beklemeliyiz yoksa kan versem çıkarmı ilkinde 14. Günde kan vermiştim negatifti bir gün ilişki olmamıştı o günde kritik günlerden bir gündü n lütfen yardımcı olun

Eklentiler

• IMG_20230606_095557.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG_20230606_095543.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 86
Erken yapmissin ovulasyon silik çıkması normal zatwn lh içeriyor igneler
Değilmi ay inşallah erken yapmışımdır ve hafta ya yaptığımda pozitif ı gördüm inşallah ya bu sefer çok sitres yapmamaya çalıştım ama inşallah olur allahım nolursun sağlıklı hayırlı evlatlar versin bizlere

Kızlar çatlatma iğnesi vurunduktan 2 saat sonra sizdede karnınızda ağrılar oluyor mu
Evet oldu benim sabah 8 de vuruldum akşam ilişkim vardı sabah ıslanmışım öyle uyandım iç çamaşırımı değiştirdim hatta akşama doğruda adet sancısı ve akıntı çok oldu aradım normal dediler yumurtaların çatlıyor dediler sonra tekrar gece ilişki oldu kıritik sabah sancı filan olmadı akıntımda bu sefer ara ara oldu

Benimde adetime 3 gün var siz test yaptınız mı
Şimdi dün yapmıştım negatif bu gün yapmicaktım ama yaptım az önce yaptım heyecan yapmak istemiyorum ama şöyle çift test olan bu gün az önce yaptığım 17.10 da diğeri dün sabahki sabah daha garantili derler ya hani bu gün ki ovülasyon teslim dahamı koyu çıkmış banamı öyle geliyor bunların genelikle ilgisi olduğunu burda okumuştum acaba koyulaşınca varmı demek cevaplarmısınız

Eklentiler

• IMG_20230607_171636.jpg
    203,7 KB · Görüntüleme: 82
  • Screenshot_2023-06-07-17-30-52-131_com.android.chrome.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 74
Bende 25 mayısta yaptım canım aynı gün sabah 8 de vurdum iğnemi erken gebelik testi daha net gösterir ben yapmadım bu arada test adetimi beklyorum

Silik çizgiyi gördüm bende ama ovulasyon testi mi idrar testi mi o anlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…