2. Çatlatma iğnem

Silik çizgiyi gördüm bende ama ovulasyon testi mi idrar testi mi o anlayamadım
Az önce yaptığım test 18.15 de baktım böyleydi çizgi olsa düz olurdu sanki

Eklentiler

• IMG_20230607_182302.jpg
    IMG_20230607_182302.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 82
İnşAllah canım çatlatma iğnen sonrası kaçıncı günün bide adetin düzenli mi
Aferim düzenli değil geçen seferki ne göre hesapladım işte geçen sefer iğneden sonra 16 . Gün aferim başladı 14 . Gün test vermiştim 1.20 çıktı bio zaman bir ilişkiyi kaçırmıştık kritik geceden o zaman 3 yumurta vardı biri solda o 17 mm dir sağdakiler 20 mm di bunda 4 yumurtam oluşmuştu 2 sağda 2 solda hepsi 20 mm di o yüzden bilmiyorum ama kan vermek yerine erken gebelik testi yapacam bakalım çıkmazsa pazartesiyi beklicem adet olmazsam kan verrim

Hadi hayırlısı bakalım hayırlı haber bekliyorum senden 🙏🏻
Normal evde test yaptım yoktur gidip kökünden halledicem kan vericem bu gün sabrım gelmiyor sabır işi ama çok dua ettim bakalım ne olacak inşallah vardır bu gün 14 . Gün beklemek çok zormuş onu anladım sabretmeyi ne zaman öğreniriz bilmiyorum ama bu gün 14 gün iğneden sonra varsa bişey kesin çıkar yoksa da ümitlenmem rahim filmi çekilecek onunla ilgilendirmez erken öğrenmek istiyorum pozitif görmek istiyorum şu an 2 gün var normalde adetime ama işte düzenli değil ya erken ya geç oluyorum en iyisi bu stresten kurtulmak

Normal evde test yaptım yoktur gidip kökünden halledicem kan vericem bu gün sabrım gelmiyor sabır işi ama çok dua ettim bakalım ne olacak inşallah vardır bu gün 14 . Gün beklemek çok zormuş onu anladım sabretmeyi ne zaman öğreniriz bilmiyorum ama bu gün 14 gün iğneden sonra varsa bişey kesin çıkar yoksa da ümitlenmem rahim filmi çekilecek onunla ilgilendirmez erken öğrenmek istiyorum pozitif görmek istiyorum şu an 2 gün var normalde adetime ama işte düzenli değil ya erken ya geç oluyorum en iyisi bu stresten kurtulmak
Bizede haber verin inşallah pozitif görürsünüz

Bizede haber verin inşallah pozitif görürsünüz
İnşallah ben umudumu yitirmedim üzülürüm ama o kadar öncekinden hafiften olsa 3 gün kanama gelmişti 3 gün sonunda da zaten hasta oldum cumartesi ydi normalde önümüzdeki hafta çarşambaydı 4 gün erken geldi ve 3 gün öncesinde de peçeteye sildik çekti leke geliyordu sonra kahve rengi geldi dedim yerleşme mi değilmiş hasta oldum ama şu an böyle bişey yok önceki adetime bakarak hesaplıyorum benim düzensiz liğini sadece ya erken ya geç oluyorum bir kaç gün şubatta 9 gün gecikgecikti onu depreme bağlıyorum çok korkmuştum hala korkuyorum ama bi yandan artçılara alıştım bir yandan tedavi bu ayki adetime 2 gün var ama ne leke ne başka bişey eşimi bekliyorum gitçem vercem öğrenirim bakalım ne olucak

X