2. Bebek Için Çok Erken ( Tecrübeli Hanımlar Acil Bakar Misiniz)

Kadın olmak zor vesselam.
İlişkinin bile zevkini çıkaran erkek, tasasını yaşayan kadın malesef.

Ertesi gün ilacı en iyi yöntem şimdilik.
Doktora danışmanız isabet olmuş, en azından aldığınız süreçle çocuğunuzu emzirmezsiniz.

Hakkınızda hayırlısı olsun diyeyim.
Biz de korunurken 2. çocuğumuz oldu.
Başlarda çok tedirgindim, çünkü araları çok az bana göre, ilk oğlum 2,5 yaşındaydı hamile kaldığımda.
Ancak şimdi diyorum Rabbim iyi ki vermiş. Zor oluyor ama büyüdüklerinde rahat ederiz inşallah.

Bu yorumdan sonra hemen hazırlanıp eczanenin yolunu tuttum ( eczaneler sabah 9da açılıyor). Rabbim iyisini bilir ama 2. Cocuga henuz hazir degilim olmayanlara versin insallah.Ertes 72 diye bir hap verdi eczaneci bayan. 2 gün çocuğu emzirme dedi . Bende sağıp dokucem. Gogsume yaslayip yalanci emzikle kandiricam benim oglani birakmasin beni diye .Bakalım 12 saati geçmeden hapı yuttum ne olacak :) tedbir bizim takdir Allahın :)

Hayırlısı olsun.
Aynen ben de o riski alamayacağım için adet olamadığım halde ilacı içtim. Benimki daha 5 aylıktı üstelik..
İnşallah çocuğun o şekilde tatmin olur..

Hayırlısı olsun.
Aynen ben de o riski alamayacağım için adet olamadığım halde ilacı içtim. Benimki daha 5 aylıktı üstelik..
İnşallah çocuğun o şekilde tatmin olur..

Memeye biberona emzige hepsine alışık :) Inşallah 2 gün idare ederim ama 1 hafta çok uzun.

Bnm doktorum 1 hafta dedi eczanedeki görevli 2 gün dedi ilacın prospektüsünde 8 saat yazıyor :)

Kafalar çorba..
Acaba ilaca göre mi değişiyor? Doktor ellaya göre demiştir belki..

Bir arkadaşım da içti 24 saat emzirmedi..

Ben anlamadım prezervatif nasıl içe giriyor. Ilk evlenince 6 ay kullandık adam çıkaramıyordu sıkıyordu acaba açıldı mi yırtıldı mi garip

Ben anlamadım prezervatif nasıl içe giriyor. Ilk evlenince 6 ay kullandık adam çıkaramıyordu sıkıyordu acaba açıldı mi yırtıldı mi garip

Bende anlamadım bizde hamilelik dışında 4 yıldır kondomla devam ediyoruz ilk defa başımiza böyle bişey geldi :) ama yirtik falan degildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…