2 aylık evliyim ve o kadar bunaldımki yalnızlıktan sizce ne yapmalıyım?

İlgini eşinden çek bak nasıl tutusuyor. Sen de aç bilgisayari oyun oyna, seslenirse duymazdan gel, film açarsa izlemiş gibi yap. Ayna ol eşine.
onuda denedim az önce geldi yanıma hadi film aç dedi 5 dakika izledik sonrasında uyumaya başladı kalk odaya gidelim dedim geliyorum dedi bilgisayara oturmuş

onuda denedim az önce geldi yanıma hadi film aç dedi 5 dakika izledik sonrasında uyumaya başladı kalk odaya gidelim dedim geliyorum dedi bilgisayara oturmuş
Sen de aç bilgisayari. Hemen geldi diye niye suya düşürdün. Sizin şuan her fırsatta cilvelesiyor olmanız lazımdı. Benim o aylarda saçım kurumuyordu🙈

Çok can sıkıcı maalesef çok kişi aynı durumda en azından günde bir iki saat sohbet edilse

Zamanla alışırsın kendine meşgale bul yoksa zaman geçmez . Eşin diğer asker eşleriyle tanıştırabilir gidip gelebilirsin sohbet muhabbet olur sana da değişiklik olur. daha çok yenisin çok normal. izinlerinizi iyi değerlendirin tatilinizi güzel yapın bunlar sizi yakınlaştıracaktır. hemen de çocuk yapma derim adamı tanı et. aynı evin içine girince işler çok değişiyor. insan okunmayı bekleyen bir kitap gibi her sayfasında farklı bir konu çıkıyor karşına. Duanı et namazını kıl sıkma canını Allaha sığın. Sende otur kitap falan oku tv izle ama zamanla değişir eşin güzel güzel konusup çözümü olmayan şey yoktur. Bekar hayatından yeni çıktı eşin adapte olmaları uzun sürüyo erkek beyni sonuçta. sen sabrınla tane tane işle yuvanı :)

Zamanla alışırsın kendine meşgale bul yoksa zaman geçmez . Eşin diğer asker eşleriyle tanıştırabilir gidip gelebilirsin sohbet muhabbet olur sana da değişiklik olur. daha çok yenisin çok normal. izinlerinizi iyi değerlendirin tatilinizi güzel yapın bunlar sizi yakınlaştıracaktır. hemen de çocuk yapma derim adamı tanı et. aynı evin içine girince işler çok değişiyor. insan okunmayı bekleyen bir kitap gibi her sayfasında farklı bir konu çıkıyor karşına. Duanı et namazını kıl sıkma canını Allaha sığın. Sende otur kitap falan oku tv izle ama zamanla değişir eşin güzel güzel konusup çözümü olmayan şey yoktur. Bekar hayatından yeni çıktı eşin adapte olmaları uzun sürüyo erkek beyni sonuçta. sen sabrınla tane tane işle yuvanı

Zamanla alışırsın kendine meşgale bul yoksa zaman geçmez . Eşin diğer asker eşleriyle tanıştırabilir gidip gelebilirsin sohbet muhabbet olur sana da değişiklik olur. daha çok yenisin çok normal. izinlerinizi iyi değerlendirin tatilinizi güzel yapın bunlar sizi yakınlaştıracaktır. hemen de çocuk yapma derim adamı tanı et. aynı evin içine girince işler çok değişiyor. insan okunmayı bekleyen bir kitap gibi her sayfasında farklı bir konu çıkıyor karşına. Duanı et namazını kıl sıkma canını Allaha sığın. Sende otur kitap falan oku tv izle ama zamanla değişir eşin güzel güzel konusup çözümü olmayan şey yoktur. Bekar hayatından yeni çıktı eşin adapte olmaları uzun sürüyo erkek beyni sonuçta. sen sabrınla tane tane işle yuvanı
Asker eşleri ilede zaman geçiriyorum kitapta okuyorum zaten günün yarısında yok o yokken hepsini yapıyorum ama geldigi anda kendisini bilgisayar başında buluyor hani belki iki sohbet ederiz diye bekliyorum ama yok

Kendinize meşguliyet bulun veya çalışın. İlçede iş yok diye bahane bulacaksınız eminim. Stresli bir işi varmış ve böyle kafa dağıtıyormuş. Siz de kendinize bir kafa dağıtıcı şey ve iş bulun.

Bu konuda yabancı değilim … askeri personel konusunda , cidden ciddi bir iş ve psikolojik olarak yıpratıcı ama bu demek değil ki saatlerce oyun oynasın sizin ona onun size ihtiyacı var vaktinizi güzel şeylerle geçirmeniz gerektiğini farkettirmelisiniz🥹 anlamıyorsa onun gibi davranın .

psikolojim bozulmak üzere yalnızlıktsn
Her şey sizin elinizde. Kimsenin 2. bir şansı yok, bir kez geliyoruz dünyaya. Bencil tembel çocuk ruhlu birine harcayacaksanız harcayın. Çocuk yapayım en azından yalnızlığımı giderir derseniz onun da günahına girersiniz. Yeni evlendiği karısını gözü görmeyen adam çocuğu hiç önemsemez. Annesi doldurur gibi bir cümleniz var, demek ki tecrübe etmişsiniz. Oyun bağımlısı, saygısız, ilgisiz, anneci bir adamla ömür geçer mi? Bir sürü açılmış konu var burada, okuyun kendiniz görün.

X