2 aylık evliyim ve o kadar bunaldımki yalnızlıktan sizce ne yapmalıyım?

aysbens

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
39
11
30
Merhaba 2 aylık evliyiz eşim askeri personel lojmanda ilçedeyiz ailemden uzaktayım işleri yogun eve geldigindede bilgisayara oturuyor oyun oynuyor ama hergün saatlerce 1 saat oturayım demiyor az önce film aç izleyelim dedi açtım ben oturdum izliyorum kendisi bilgisayarda izliyor gibi davranıyor kaç kere konuştum sakince kavga ettim tamam diyor işte yoruluyorum kafa dağıtıyorum diyor bend eyalnızım akşama kadar artık kendime ugraş bulmaktan yoruldum sizce ne yapmalıyım bazen herşey üstüme üstüme geliyor?

Oyun bağımlısıdır. Birlikte terapistle görüşürün. Bağımlılık boyutundaysa çözmeye çalışsın. Çocuğunuz olursa bu adam yine aynı davranacak bağımlılık varsa. Tek başınıza uğraşacaksınız her şeyle.

Erkeklerin çoğunluğu bu konudaki gibi olduğu için aileden uzağa evlenmemek en güzeli ailenizin yanına gidin 1 ay kalın kafa dinleyin o da belki sizi özlemiş olur.
o zamanda insanlar kavga ettik sanacak annesi bunu dolduracak 2 3 gün giderim ama döndügümde yine aynı mevzu

Ortak zaman geçirmeyecek ise neden evlenmiş acaba? Neticede babaevinde de kendi başınıza oturuyordunuz. Düzen kafasıyla insanları harcamak bu kadar kolay olmamalı.
Babaevinde en azından annem vardı kedilerimiz ama şuan deli gibi tek başımayım

Merhaba 2 aylık evliyiz eşim askeri personel lojmanda ilçedeyiz ailemden uzaktayım işleri yogun eve geldigindede bilgisayara oturuyor oyun oynuyor ama hergün saatlerce 1 saat oturayım demiyor az önce film aç izleyelim dedi açtım ben oturdum izliyorum kendisi bilgisayarda izliyor gibi davranıyor kaç kere konuştum sakince kavga ettim tamam diyor işte yoruluyorum kafa dağıtıyorum diyor bend eyalnızım akşama kadar artık kendime ugraş bulmaktan yoruldum sizce ne yapmalıyım bazen herşey üstüme üstüme geliyor?
Cinsellik nasıl? 2 ayda oda berbatsa boşuna zaman kaybediyorsundur bu evlilik degil çünki bilgisayariyla evlenseymiş madem🙄

Sürekli söyleyin, başına kakın, gerekirse kavga edin (!).. ben öyle öyle değiştirdim eşimin telefon bağımlılığı.. benimki eve misafir geldiğinde bile telefondan başını kaldırmazdı, mesaj atardım bırak artık diye.. Söyleye söyleye düzeldi biraz..

Sürekli söyleyin, başına kakın, gerekirse kavga edin (!).. ben öyle öyle değiştirdim eşimin telefon bağımlılığı.. benimki eve misafir geldiğinde bile telefondan başını kaldırmazdı, mesaj atardım bırak artık diye.. Söyleye söyleye düzeldi biraz..
ilk haftasında kumada falan kırdım sonra yumuşak söyledim her seferinde tamam diyor işini bahane ediyor nelerle ugraşıyorum falan söylemekten yoruldum bizdede misafir gittigi an oturuyor

Adam aile olmak için evlenmemiş resmen kenarda düzenli seks yapabileceğim, yemeğimi yapan, çamaşırımı yıkayan biri olsun diye evlenmiş.
Çocuk yapmayın buna derim onun da yüzüne bile bakmaz. Baktınız düzelmiyor boşayın bilgisayarıyla evlensin.
geçtigimiz gün aynısını dedim yemek kahve seks başka birşey yapmıyorum. geçen hafta regl gecikti hamilelik şüphem vardı artık agladım inşallah degilimdir onuda yalnız geçiririm diye

İlgini eşinden çek bak nasıl tutusuyor. Sen de aç bilgisayari oyun oyna, seslenirse duymazdan gel, film açarsa izlemiş gibi yap. Ayna ol eşine.

X