2 ayda boşanılır mı?

Yok kızlar tazminatı ceksin bosanacagim.
Bu kararı verdim artık.
Bi An önce bu adam gitsin hayatımdan.
En önemlisi sağlığım.
Düşündüm de ben bunla birleşme olsa tekrar bu adama güvenemem. Özellikle aldatma olayından sonra.öğretmenim. şehir dışına bu adama güvenip tayin isteyemem.umarım tazminat istemezde hemen biter.
Siz neden tazminat odeyecekmissiniz? Aldatti diyorsunuz, elinizde hic delil yok mu? Karsi tazminat acin. Bu gibi davalarda aalet kadindan yana olur. Niye korkuyorsunuz bu kadar. Size tazminat odetebilmesi icin ciddi anlamda suc unsuru tasimaniz gerekiyor. Onun elinde boyle bir delil var mi>

Bazı şeyler vardır ki kararını 10 yılda veremezsin bazılarını da 10 günde alırsın.
Eşiniz öyle böyle karar vermemiş yani her yolu kapatmış, sisin için bir umut göremedim. Önceliği. bipolar tedavinize vermenizde fayda var, tartışmalarda haklı olsanız bile sen hastasın diyip su üstüne çıkacak bir adamla evlisiniz
Bir de hakim size haklı neden yokken mi uzaklaştırma kararı verdi o kısmı anlayamadım.

Bazı şeyler vardır ki kararını 10 yılda veremezsin bazılarını da 10 günde alırsın.
Eşiniz öyle böyle karar vermemiş yani her yolu kapatmış, sisin için bir umut göremedim. Önceliği. bipolar tedavinize vermenizde fayda var, tartışmalarda haklı olsanız bile sen hastasın diyip su üstüne çıkacak bir adamla evlisiniz
Bir de hakim size haklı neden yokken mi uzaklaştırma kararı verdi o kısmı anlayamadım.
Uzaklaştırma talep etti.karar verilmedi. Ama hakaret için karar verildi.hakaret suç. Evet her yolu kapattı.

2 ayda bu boyuta gelen hiçbir ilişki sağlıklı devam etmez ve süre içinde daha çok yıpranırsın. boşan tabiki ve tazminat almaya bak çok gereksiz sözler söylemiş.

Bu anlattıklarınızla tanıdığımız bir çifti hatırladım. Yaşananlar o kadar aynı ki. Hatta onlar da sosyal medyadan tanışmışlar.
Sorunlu olduğunuz için sorunlu tipleri çekiyorsunuz. Birbirinize girmeniz, kavgalarınız korkunç. Bipolarınız için hafif diyorsunuz, o zaman başka bir rahatsızlığınız daha var. Surata tükürmeler, göze yumruklar bilinçli iki yetişkinin davranışları değil.

Bu anlattıklarınızla tanıdığımız bir çifti hatırladım. Yaşananlar o kadar aynı ki. Hatta onlar da sosyal medyadan tanışmışlar.
Sorunlu olduğunuz için sorunlu tipleri çekiyorsunuz. Birbirinize girmeniz, kavgalarınız korkunç. Bipolarınız için hafif diyorsunuz, o zaman başka bir rahatsızlığınız daha var. Surata tükürmeler, göze yumruklar bilinçli iki yetişkinin davranışları değil.
Doğru söylüyorsunuz bilinçli olgun akilli insanların yapacağı hareketler değil. Başka rahatsızligim yok.

Kesinlikle tedavi olmalısınız ve korkmamalısınız onun hamlelerine karşı siz de akıllıca adım atabilirsiniz.
Lütfen hayatınızı önce kendiniz için yaşayın evlilikten ziyade ilişki size daha iyi gelebilir maddi manevi.

Arkadaşlar ben çok hasta değilim asıl eşim hasta.bendeki hafif bipolar.iyi ki dedim.herkes bana çok hasta muamelesi yapıyor.ben zaten ilacımi çok düzenli kullanıyorum.doktor kontrolüne gidiyorum.

Çıldiriciyim doktor!

Canım benim, adam daha sana ne yapsın hakaret şiddet psikolojik şiddet mahremiyete saygısız sadakat yok.saygi yok ..ne yapsa bosanican kalkip öldürsun sonra düşünür müsün?ister on evlilik yaparsın ister hiç bu seni ilgilendirir neden sana bunları yapmasına izin verdin?

Bugünkü konuları okuyunca ne düşündüm biliyor musunuz hanımlar

Toplu öz saygı terapisi almamız şart,hemde en acilinden!
kocamdir yapar zihniyetinden kurtulmak gerek.biz bunlara laik değiliz!

Çıldiriciyim doktor!

Canım benim, adam daha sana ne yapsın hakaret şiddet psikolojik şiddet mahremiyete saygısız sadakat yok.saygi yok ..ne yapsa bosanican kalkip öldürsun sonra düşünür müsün?ister on evlilik yaparsın ister hiç bu seni ilgilendirir neden sana bunları yapmasına izin verdin?

Bugünkü konuları okuyunca ne düşündüm biliyor musunuz hanımlar

Toplu öz saygı terapisi almamız şart,hemde en acilinden!
kocamdir yapar zihniyetinden kurtulmak gerek.biz bunlara laik değiliz!
insan sanıyorsun hayatına alıyorsun işte. Sonra mahvediyorlar.

Arkadaşlar ben çok hasta değilim asıl eşim hasta.bendeki hafif bipolar.iyi ki dedim.herkes bana çok hasta muamelesi yapıyor.ben zaten ilacımi çok düzenli kullanıyorum.doktor kontrolüne gidiyorum.
Hasta olduğunuzu söylediğiniz için değil de karşı taraf size boşanmak istediğini söylemesine tazminat istemesine ve hatta uzaklaştırma çıkarmaya çalışmasına rağmen barışma ihtimalini düşündüğünüz için bunlar yazılıyor.
Bunları yaşayan kim olursa olsun bipolar değilse bile depresyon tedavisi için bile başvur denilir.
İlk yazdıklarınıza göre bana geri döner mi diye düşünen kişi bipolar olmasa da hastalıklı bir ruh halidedir.
Eşiniz sorunlu ise ki siz öyle söylüyorsunuz zaten kaçın kurtulun.
Sonuç: hemen boşanın.
Bir süre kimseyi hayatınıza almayın acele kararlar vermeyin.

Hasta olduğunuzu söylediğiniz için değil de karşı taraf size boşanmak istediğini söylemesine tazminat istemesine ve hatta uzaklaştırma çıkarmaya çalışmasına rağmen barışma ihtimalini düşündüğünüz için bunlar yazılıyor.
Bunları yaşayan kim olursa olsun bipolar değilse bile depresyon tedavisi için bile başvur denilir.
İlk yazdıklarınıza göre bana geri döner mi diye düşünen kişi bipolar olmasa da hastalıklı bir ruh halidedir.
Eşiniz sorunlu ise ki siz öyle söylüyorsunuz zaten kaçın kurtulun.
Sonuç: hemen boşanın.
Bir süre kimseyi hayatınıza almayın acele kararlar vermeyin.
Ek olarak
Önceki konularınızda da sürekli sizden ayrılmak isteyen insanları tacize varan tutumunuzdan bahsediyorsunuz.
Bir değil iki değil.
Burada eşi bipolar olup yazan kadınların yaşadıklarını falan hatırlıyorum zor bir hastalık.
Bir süre de olsa kendinize odaklanın.
Sağlığınıza dikkat edin, bakın herkes hem fikir.

Tavrınız pek sağlıklı bir yetişkin tavrı değil. Hadi eşiniz öküz, siz nasıl surata tükürme falan...
Dedim ya, sizin gibi bir çift tanıyorum. O kadar aynısınız ki. Hani üçüncü evliliğim demeseniz o tanıdığım çift olduğunuzu düşünürdüm.
Bu adamı bırakın. Adam bozuk zaten. Sonra oturup bir kendinize bakın. Özeleştiri yapın. Şimdi burada diyemiyorum ama sizin tavırlarınız da yabana atılır gibi değil. Ama ben tanıdığım çiftten de biliyorum, siz şimdi burada he he diyeceksiniz sonra bildiğinizi okuyacaksınız. Bizler boşa anlatıyoruz, kaldı ki site kuraları ve toplum etiği açısından eminim buradaki birçok kadın da aslında her şeyi dile getiremiyor.
Hayatınıza bir süre kimseyi almayın. Kendinize yatırım yapın. Özeleştiri sizin için şart. Kendinize dışardan bakın.
Bu yaşta üç evlilik, Zsa Zsa Gabor’u bile sollamışsınız.

Arkadaşım kararmi kalmış, seni istemeyeni sen hiç isteme.
Adama bak bide tazminat istemiş.yuuhh
Hadi anlasamadiniz tazminat nedir yahu

X