2 ayda boşanılır mı?

Evlilik olduğu için.düzelir diye iyi olur tekrar hersey diye.ne bileyim uzun vadede zamanla güzel şeyler olur anlaşılır ve evlilik yerine oturur

2 ayda bu kadar şey yaşanan evlilikte 2 yıl sonra kan çıkar. Hakkınızda yığınla karar aldırmış, üstüne tazminat istemiş eşiniz. Eşyalarınız depoya konmuş. Hırpalanmışsınız. Hakaretler havada uçuşmuş. Aldatılıyorsunuz. Her türlü bitmiş yani iş. Eşiniz silmiş sizi. Etrafına da o şekilde ilan etmiş. İstenmiyorsunuz. Daha ne yapılması gerekiyor bunu anlamanız için? Hiç mi gururunuz yok? Çalışıyorsunuz da. Neyin ısrarı bu? Yasal her yola başvurmuş eşiniz. Ecelinize mi susadınız? Nasıl kurtulacak başka sizden? Bir de diyorsunuz ki ağır değil durumum. Benim asabım bozuldu burda. Acil şifalar diliyorum. İyi sabahlar efenim.

Diğer konularınıZ da hep erkeklerden bahsediyorsunuz.Çoğu da sizden korkup ayrılmış,ayrılmaya çalışmış.Oturup bir düşünmek lazım.Ama hiç düşünmeden başka birini o bitince başka birini hayatınıza ala ala ipin ucu kaçmış.İnşallah tedaviyle çaresi vardır.
Sorun bence bunlar değil.hastalığının tefavisinin yapılması.tedavi olursa hiçbiri olmaz.ikincisi de adli süreci tazminatsız atlatabilmesi

Merhaba.benim eşim evliligimizin daha 2.ayından sonra cekismeli boşanma davası açtı. Boşanma kağıdına kontrol edilmez öfke,hakaret,aile içi özelı ailelere ve arkadaşlarıma anlatma gibi şeyler yazmış.aramızda sinirlenince hakaret ediyorduk karşılıklı.benim eşim çok ağır konuşan biri.sürekli eleştirir sinirlenince kusurlarını yüzüne vurur.mesela ben bipolar hastasıyım. Hastasın sen deyip beni kırıyordu.2 evlilik yapıp boşandım. Bu 3.evliligimdi.sen boşanmaya alışmışsın hastasın bitsin vs.gibi ağır laflar söyledi. Sürekli herşeyimi elestiriyordu.psikolojik şiddet vardı yani.sonra el kol hareketleri koltukların üstüne itme kollarımı bacaklarımı tutup üstüme binme gibj hareketler yaptı. En sonunda cep telefonunu ben karıştırdım. Bi kadinla Whatsapp ta konuştuğunu yakaladim.ve uygunsuz şeyler konuşmuş sevgili gibı. Yani aldattı. Ben bunu ailelere söyledim. Bikaç arkadaşıma da anlattım.boşanıcam dedim.sonrada o ben aldattığını herkese deyince o da benim bipolar hastalığımi herkese yaydı yani ailesine.böyle olunca durum iyice ortam bozuldu ve eşim ile birlikte ailesi boşanma kararı aldılar.evi hemen boşalttı. kişisel eşyalarımı toplayıp yaşadığımız binanın deposuna koymuş. Eşim birde tazminat istiyor 40000 lira.birde hakaret edersem 3 günden 10 güne hapis cezası verilir diye karar cikartmis.ev ve isyerine yaklaştırmama kararı cikartmis.bu kadar şeye rağmen ben 2 ay çok kısa sure diye boşanma kararı alamıyorum.halbuki çok mağdur oldum ve birazda olsa eşimi sevdim.ne karar vereceğimi bilemiyorum.siz olsanız ne yapardıniz.
2 ayi gecin 1 haftada boşanma davası aciliyor. Anlasilamiyorsa, tartışma, şiddet vs vs varsa ha 3. evlilik ha 5. evlilik farketmez bitmesi gerekiyorsa biter evlilik...hem de en kısa surede bitmeli zaten...

Bu kadar seyler yasatiyor ve dusunmekmi istiyorsunuz tamam kolay degil ama adam resmen psikopat hemen karsi ataga gecin derim . gecmis olsun.

Merhaba.benim eşim evliligimizin daha 2.ayından sonra cekismeli boşanma davası açtı. Boşanma kağıdına kontrol edilmez öfke,hakaret,aile içi özelı ailelere ve arkadaşlarıma anlatma gibi şeyler yazmış.aramızda sinirlenince hakaret ediyorduk karşılıklı.benim eşim çok ağır konuşan biri.sürekli eleştirir sinirlenince kusurlarını yüzüne vurur.mesela ben bipolar hastasıyım. Hastasın sen deyip beni kırıyordu.2 evlilik yapıp boşandım. Bu 3.evliligimdi.sen boşanmaya alışmışsın hastasın bitsin vs.gibi ağır laflar söyledi. Sürekli herşeyimi elestiriyordu.psikolojik şiddet vardı yani.sonra el kol hareketleri koltukların üstüne itme kollarımı bacaklarımı tutup üstüme binme gibj hareketler yaptı. En sonunda cep telefonunu ben karıştırdım. Bi kadinla Whatsapp ta konuştuğunu yakaladim.ve uygunsuz şeyler konuşmuş sevgili gibı. Yani aldattı. Ben bunu ailelere söyledim. Bikaç arkadaşıma da anlattım.boşanıcam dedim.sonrada o ben aldattığını herkese deyince o da benim bipolar hastalığımi herkese yaydı yani ailesine.böyle olunca durum iyice ortam bozuldu ve eşim ile birlikte ailesi boşanma kararı aldılar.evi hemen boşalttı. kişisel eşyalarımı toplayıp yaşadığımız binanın deposuna koymuş. Eşim birde tazminat istiyor 40000 lira.birde hakaret edersem 3 günden 10 güne hapis cezası verilir diye karar cikartmis.ev ve isyerine yaklaştırmama kararı cikartmis.bu kadar şeye rağmen ben 2 ay çok kısa sure diye boşanma kararı alamıyorum.halbuki çok mağdur oldum ve birazda olsa eşimi sevdim.ne karar vereceğimi bilemiyorum.siz olsanız ne yapardıniz.
yerinizde Olsam asla o adama dönmem ve o 40.000 tl yi vermemek adına uğraşırdım

Eşinin değil senin yapman gerekirdi bunları. Sendr karşı dava aç tazminat davası hakaret davası. Bu ne yahu? Psikolojik baskı bile var yani. Tamam bipolar hastası çok zordur ama ne olursa olsun psikolojisiyle dalga geçilmez. Bilmiyormuydu senin rahatsızlığını?

Keşke hemen evlenmeseydiniz yani diğer evliliklerinden ders çıkarsaydın.boyle saygısız bir adamı tanıyabilirdin.bilemedim tekrar barışmak istiyorsun ama adam sana değer vermiyor ki kendini yıpratma bence bu adam icin

çok özür dileyerek soruyorum arkadaşlar yazmışlar da eski konularınıza ben de merak ettim baktım, bütün zodyak var içinde maşallah, 3 tane de evlilik geçirdim demişsiniz, bu beylerle nasıl tanıştınız, aile vasıtasıyla mı arkadaş vasıtasıyla mı, sosyal medya mı, sosyal çevre mi? bir bize de anlatın baştan irdeleyelim mevzuyu, mesela diyelim ki aile vasıtasıyla bundan sonra kabul etmeyin tanışmayı diyelim.

ya da sosyal medyaysa kimse göründüğü gibi değildir diyelim.
olayı analiz edelim yani.

bu arada bipolar olmayıp kendini bipolarlığa hapseden çoğu kişi tanıdım belki siz de ilaca ihtiyaç duymayan sadece gel gitleri olan bir insansınız.bir kendinizi de dinleyin.

Keşke hemen evlenmeseydiniz yani diğer evliliklerinden ders çıkarsaydın.boyle saygısız bir adamı tanıyabilirdin.bilemedim tekrar barışmak istiyorsun ama adam sana değer vermiyor ki kendini yıpratma bence bu adam icin
Ya ben hemen evlenmeyelim dedim.adam ısrar etti.acele etti bende ne bileyim iyi gibi gözüküyordu hersey aldandim.çabuk evlenmekte hata ettim.

çok özür dileyerek soruyorum arkadaşlar yazmışlar da eski konularınıza ben de merak ettim baktım, bütün zodyak var içinde maşallah, 3 tane de evlilik geçirdim demişsiniz, bu beylerle nasıl tanıştınız, aile vasıtasıyla mı arkadaş vasıtasıyla mı, sosyal medya mı, sosyal çevre mi? bir bize de anlatın baştan irdeleyelim mevzuyu, mesela diyelim ki aile vasıtasıyla bundan sonra kabul etmeyin tanışmayı diyelim.

ya da sosyal medyaysa kimse göründüğü gibi değildir diyelim.
olayı analiz edelim yani.

bu arada bipolar olmayıp kendini bipolarlığa hapseden çoğu kişi tanıdım belki siz de ilaca ihtiyaç duymayan sadece gel gitleri olan bir insansınız.bir kendinizi de dinleyin.
Hepsini sosyal medyadan tanıdım.

Avukat tuttum.ama tazminatı geri çektim. Ben yine alttan alayım dedim.çok erken olduğu için ben yanlış karar vermek istemiyorum.evet ben çok haksızlığa uğradım. Doğru.ama sizce bu sorunlar düzelir mi.

Kendinizle zorunuz mu var yahu?
Düzelmez tabiki..
Onca şey yaşamışsınız haksız gibi davayı geri çekiyorsunuz.

Hepsini sosyal medyadan tanıdım.
Sosyal medyadan tanışmalar günümüzde oluyor tamam ama tanıştıktan sonra ne kadar vakit geçirdiniz o önemli. Bir insan en iyi tatilde anlaşılır bence. Yemesi içmesi nasıl, sorumluluk sahibi mi, cimri mi çok mu savurgan, eğlenmeyi bilir mi, ailesini kaç kez arar vs hepsi belli olur. Evlenmeden aynı evde yaşamaya karşı olabilirsiniz belki ama tatile gidip ayrı odalarda kalabilirdiniz. Sonuçta üçüncü evliliğiniz yaşınız itibariyle kimseye hesap verecek yaşta değilsiniz. Adan evlenelim hemen diye ısrar etse ben korkarım bu niye taktı bu kadar evlenmek istiyor derim. Siz adam elimden kaçmasın diye atlamışsınız sanırım.
Boşanın ve bir daha bu hataları yapmayın.

Ya ben hemen evlenmeyelim dedim.adam ısrar etti.acele etti bende ne bileyim iyi gibi gözüküyordu hersey aldandim.çabuk evlenmekte hata ettim.
Bence boşanıp kendinize
Hakkınızda hayırlısı olsun.kendinize değer verin önce siz verin ki değer veren bulursunuz

Yok kızlar tazminatı ceksin bosanacagim.
Bu kararı verdim artık.
Bi An önce bu adam gitsin hayatımdan.
En önemlisi sağlığım.
Düşündüm de ben bunla birleşme olsa tekrar bu adama güvenemem. Özellikle aldatma olayından sonra.öğretmenim. şehir dışına bu adama güvenip tayin isteyemem.umarım tazminat istemezde hemen biter.

Avukat tuttum.ama tazminatı geri çektim. Ben yine alttan alayım dedim.çok erken olduğu için ben yanlış karar vermek istemiyorum.evet ben çok haksızlığa uğradım. Doğru.ama sizce bu sorunlar düzelir mi.
Asla düzelmez. Olay çok büyümüş. Aileler falan karışmış. Ayrıca düzelse bile daha 2 aylık evlilikte cicim ayınızda küfürler hakaretler aldatma tartaklama oluyosa bikaç ay sonrasını düşünemiyorum.

X