1bucuk senedir evliyim gebelik oluşmuyor

Valla ben de 15-26 aydır çocuk için uğraşan biri olarak çözümü ve ilgiyi özel hastanede buldum. Eğer maddi imkanınız varsa özel hastane ile ilerleyin. Devlet hastaneleri yoğunluktan dolayı ilgilenmiyor maalesef.

Evet çok haklısınız umrunda değil hiçbirinin bugün git yarın gel yapiyolar hep teşekkür ederim desteğiniz için

Evet çok haklısınız umrunda değil hiçbirinin bugün git yarın gel yapiyolar hep teşekkür ederim desteğiniz için

Bu arada özele giderseniz testlerinizi yine devlet hastanesinde yaptırabilirsiniz. Ben dahil çoğu kişi öyle yapıyor

Aynı durumdaymisiz. Ama benim adetim gecikti 4 gün yarın kan testim çıkacak size yaptıklarımı anlatabilirim eğer hamileysem.

2 buçuk senedir uğraşıyorum hepte devletle ilerledik bir sonuca da varamadım sperm, testi hormon testi, smear testi, rahim filmi hepsi temiz çıkmasına rağmen olmuyor sadece ilk dönemler ilk defa ovülasyon testi kullanmıştım o zaman gebelik oluştu ama boş gebelik oldu kürtajımdan 9 ay geçti hala gebelik yok yakı bantları, jel, macun hepsini de kullandım özelikle bu ay bakalım bekliyorum şuan ovülasyon testi de laboquick öneririm

Allah yardımcıniz olsun inşallah herşey gönlünüzce olsun çok teşekkür ederim yorumunuz için jel macun ve yakı bantları ne için kullandınız bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın

26 yerine 16 demek istemiştim önce onu düzelteyim.
Rica ederim ne demek
Eşiniz sperm testi vermediyse bir de onu halledin
O da sorunsuz çıkarsa rahim filmi çekilirsiniz
Belki tüpleriniz tıkalıdır
Açılır filmde

Allah yardımcıniz olsun inşallah herşey gönlünüzce olsun çok teşekkür ederim yorumunuz için jel macun ve yakı bantları ne için kullandınız bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın
Aminnn cümlemizin jel spermin yumurtaya çabuk ulaşmasını sağladığı için kullandım ileri geri hareket sıkıntısı olan erkekler için öneriliyor spermi azsa vs. Gebeliği kolaylaştırmak için kısaca, yakı bandının tıbbi bir açıklaması yok kocakarı şeyleri bel açıklığı varsa onu kapatıyormuş kaliteli yumurta olmasını vs sağlandığını söylüyor bazı kişiler, clife denilen içerisinde kadın hastalıklarına iyi gelen bitkiler var hayıttohumu, civanperçemi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…