196 ya Vehhâb

arkadaslar konuya direk giricem ama okumayı nasıl yapıyosunuz ?
1. besmele çekip sonrasında esmayı adedınce okumaya mı başlıyosunuz yoksa baslamadan önce ve bitirdikten sonra ettiğiniz başka dualar var mı ?
2.okudugunuz saat ve günü özel olarak seçiyo musunuz ?
3.bir de esmalar tek okunur derler ama burada çift sayı vermişsiniz

bunlarla ilgili bilen biri beni aydınlatabilir mi ? ben de aranıza katılmak istiyorum

İstediğin duayı istediğin zaman et ya da Allah'ın lütfuna bırak Vedud esmasının ebced değeri 20'dır. Hatmi 20×20= 400
Batıla itibar etme, tecrübe en iyi öğretmendiroku son sayıdan düş. Hoş geldin

- besmele ile başlayıp esmaları okuyoruz orası anlaşıldı :)
- verilen sayıya tamamlanıyo ama herkes ayrı bi şekilde okuyo yani 196 yı bi kişi tek başına bitirmiş olmuyo orayı da çok anlayamadm ( çook yeniyim esmaül hüsna konularında , çok fazla araştırdım o yuzden kafam karışık ve bu forum yeri mi bilmiyorum sorularımı sorabilcegim baska bir forum varsa yonlendirebilirseniz sevinirim )
- eksik bilgilerle katılmak istemiyorum

Canım tek dua edersen sayılarını ona göre belirlersin. Biz burada bütünün parçaları olmayı seçtik. Enerjilerimiz birleşiyor ve bütünü tamamlıyoruz imece usulü. Diğerinde sen tek başına bütünü parça parça tamamlıyorsun. Kişisel tercih. Bir de boşver şekilciliği. Başla okumaya. Burada ramazanda 15 milyon zikir çekmişizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…