19 kasım çarşamba günü kağıthane levent mecidiyeköylüler buluşalım!

eternet3

Guru
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2008
615
11
slm arkadaşlar ben 2 senedir istanbul mecidiyeköy tarafında ikamet ediyorum ama burada yalnız kaldım ..bu taraflarda oturan arkadaşlar yazışalım ,bir buluşma ayarlayalım,tanışmış oluruz ne dersiniz??

slm arkadaşlar bu topikle girmiştim konuya ve buluşma düzenleme kararı aldık bikaç arkadaşımızla.şimdi katılım bekliyorum. kağıthane levent mecidiyeköy tarafında oturan arkadaşlar bir buluşma yapalım görüşelim tanışalım :içelim:yakın oturduğumuz için daha sık görüşme imkanımız olur kaynaştığımız arkadaş veya arkadaşlarımızla..19 kasım çarşamba günü mecidiyeköydeki profilo alışveriş merkezinde bir buluşma yapalım diyorum..cvplarınızı bekliyorumhihoyyyt

Son düzenleme:
şimdiden güzel tatlı sohbetler diliyorum ben gelemem haftasonu eşim evde oluyor. yinede merak ettim saat kaç gibi olacak?

şimdiden güzel tatlı sohbetler diliyorum ben gelemem haftasonu eşim evde oluyor. yinede merak ettim saat kaç gibi olacak?

arzuco tarih değişebilir yani katılımın olması için müşterek bir tarih ve gün olması gerekiyor..en son 19kasım çarşamba öğle saati dedik..sence uygunsa yaz lütfena.s

bana uyar ben geliyorum konuştuğumuz gibi canım ben ve oğlum gelecez.............

canım pazar günü herkesin eşi evde bu yüzdende katılım olmayacaktır diye arkadaşla tarihi değiştirdik öğlen yemek saati olur büyük ihtimalle gelebilirsen bekleriz.....

allahtan bir aksilik çıkmazsa gelirim inşallah. haftaiçi olması iyi olmuş :)

tarih değişti ama başka gelen yokmu sadece bu kadarmıyız biz....eternet istersen başlıktaki tarihide değiştir.

söz vermiyorummmmmmm ama belkim kaçabilirim
Gelemezsem kızmak darılmak yok bu aralar telefon açmaya bile vaktim yoookkkk

slm kızlar, tarih kesinse eğer 19 kasım çarşamda saat 12 de orda olurum bende, fakat orda nasıl buluşucaz, nerde olucak kimse kimseyi tanımıyor sanıyorum

slm kızlar, tarih kesinse eğer 19 kasım çarşamda saat 12 de orda olurum bende, fakat orda nasıl buluşucaz, nerde olucak kimse kimseyi tanımıyor sanıyorum

seraparzu tarih biraz daha yaklaşsın nerde buluşulacağını belirleriz yer belli zaten mecidiyeköy profilo..büyük ihtimal yemek bölümünde buluşuruz..buradan net olarak yemek katında buluşacaksak hangi yemek salonun önü saat kaçta falan herşeyi yazarım konuyu açan ben olduğum için.her ihtimale karşı özel msj yoluyla telde veririm

Slm bende gelirim evdeyim zaten haftaiçi iyi olur tanışıp arkadaşlar edinirim ben şişlide oturuyorum cevahirde olabalir profiloda farketmez günde uygun saatde... ayy ne güzel olur valla

Slm bende gelirim evdeyim zaten haftaiçi iyi olur tanışıp arkadaşlar edinirim ben şişlide oturuyorum cevahirde olabalir profiloda farketmez günde uygun saatde... ayy ne güzel olur valla

sudeyoncaa çok güzel olur kesin gel ama o zaman tamammı hihoyyyt

şişlide oturuyorum,sınavım olmazsa mutlaka gelip hepinizi tanımak isterim:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…