19 kasım çarşamba günü kağıthane levent mecidiyeköylüler buluşalım!

burda buluşulacak canikli kızın kaç yaşında bende gelirsem kızımla gelicem :)

arzuco canikli online değil ben cvp veriyim:) kızı 23- 24 yaşlarında kendisi ise çok tatlı bir ablamız olur resmini gördüm..sende kesin gel okmi küçük kızıınlakaydirigubbakcemile

slam hanımlar porifolu neresınde tam bır adres verın yada bır tel ıyı olur bende kızımla celıcem ısallah kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

profilonun en üst katı yemek bölümüne çıkacaksınız.mc donaldsta buluşucaz aynı kattaki.canikli bu arada tel vericem ama özel msj almıyorsun nasıl yapıcaz mail adresi ver istersen yollayayımhihoyyyt

slmm herkese arzuco ben 23 yaşındayımmm senin kızın kaç yaşında? annemle gelicem :))
eternet3 banada yazabilirsin tel. nonu öptüm iyigeceler herkese heyecanla bekliyorum

slmm herkese arzuco ben 23 yaşındayımmm senin kızın kaç yaşında? annemle gelicem :))
eternet3 banada yazabilirsin tel. nonu öptüm iyigeceler herkese heyecanla bekliyorum

maşallah sen büyümüşsün :) benim kızım 8 aylık bi aksilik çıkmaz inşallah tanışırız ..

arzuco 8 aylıkmı kaydirigubbakcemile3 ayyy olsunn bizde bakarız ona severiz gell bbeginlee belki arkadaş oluruz ne biliyosun hihoyyyt

maşallah sen büyümüşsün :) benim kızım 8 aylık bi aksilik çıkmaz inşallah tanışırız ..

benim oğlumda 9 aylık canım dur bakalım kızın güzelmi göz koyarız güzelse:roflol: :roflol:
şaka bi tarafa ben oğlumla gelecez senide beklerim canım yaaa gelmeye çalış.

slm hanımlar kızım 23 ben41 yasındayızzzzzzzz kızımla arkadas gıbızız yaaaaaaaa mai adresımı buraya yasam olurmuburaya

Son düzenleme:
ya ne güzel çoluk çocuk muhabbetiniz benim çocuğum yok ama ,imreniyorum getirin sevelim birazhihoyyyt

tamam ben kızına telimi yolladım ablacım buraya adres bilgisi verilmiyo aman benim yüzümden ceza alma sakınşutarafagitti

ethernetcim tmm aldom cep nonu... annemede söylerimm çrşmba günü görüşmek üzere ben heyecanladım yaaa :))

niye hafta içine ayarladınız ya mirmirmirmir
ya çalışan hanımlar nolcak onlar nasıl gelcek benneyaptımki
bayramdan sonra 2. kadıkoöy buluşması yapacağız bayram olmadan topic acacağız yer ve saat için
inşallah bayramdan sonra görüşürüz..

Ladyim yaaa bayramda memlekete gidiyorum beeeennnnn
Bensiz mi buluşacaksınızzzzz:sm_confused::sm_confused::sm_confused:
Neyse burada olursa Kadıköyede gelirimmm:lepi::lepi::lepi:

lady ben önce hafta sonu buluşalım demiştim ama çoğunluk haftasonu eşleri evde olduğu için veya başka sebeplerden haftaiçi daha rahat geliriz dediler bende çalışıyorum ama gideceğim ..işyerin yakınsa sende gel öğle molası yaparsın:smiley-cool:

slm hanımlar kızım 23 ben41 yasındayızzzzzzzz kızımla arkadas gıbızız yaaaaaaaa mai adresımı buraya yasam olurmuburaya

ne güzel ablacığım ya bende kızlarımla aynı şekilde olmaya çaba harcıyorum inşallah:Saruboceq: onlarda büyüyünce bizde sizin gibi oluruz.....
aman sakın haaa burada yani topiklerde msn vermek yasak ceza almanı istemeyiz......a.s.

arkadaşlar buluşma gününe az kaldı:dance: kimler geliyor hey ahali bu kadarmı kaldık istanbulun göbeğinde bu kadarmı kk üyesi var heyy!! kaydirigubbakcemkafamçokkarıştı:teytey:

kızlar noldu şimdi en son liseyi yapalım kimler geliyordu..
sudeyoncaa
canikli
ethernet3
başka kimlerdi?????

kızlar noldu şimdi en son liseyi yapalım kimler geliyordu..
sudeyoncaa
canikli
ethernet3
başka kimlerdi?????

selin34
arzuco
deryacık
antrenör
seraparzu

bikaçkişi daha vardı ama yazmıyorlar kaçgündür nerdesiniz hey çarşambaya az kaldı! kimler geliyo yeni gelenlerde çıkabilir BEKLİYORUZZZZZZZZZ

Son düzenleme:
Kızlaaaarrrr yağmur yağacak diyorlar yan çizmeyin bari yaaaa
Eternet günlerdir bu buluşmayı bekliyo
Söz vermiyorum ama gelmeyi çok istiyorum
Herkes kesin bi cevap versiiiiiiinnnnnn

bende başından beri kesin gelirim diyemiyorum. bebekle zor oluyor doktor randevumuza bile 2-3 saat geç kaldığımız oluyor tam hazırlanıcaz uyuyakalıyor. sonra aç karnına çıkartmak olmaz 1 saat yemek faslı sonra tekrar giyin akşama doğru geliriz artık :)
birde evet sağnak yağacak deniyor zaten yağmur olursa hiç çıkamayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…