19 kasım çarşamba günü kağıthane levent mecidiyeköylüler buluşalım!

kıss nerden tanıdın beni kaydirigubbakcemile3biz sudeyoncayla seni merdivenlerin başında karşılayalım dedik hangi arada çıktın da yanımızdan geçtinde bizi aradın hayret valla :roflol: bende eğlendim çookkkkkk:sm_cool:

evet yaa biz merdivende beklioduk seni hemde cok acıkmıştık seni beklerken yemek yiyeceğimiz yerin önünde hazır olda bekliyoduk hemen gelde yiyelim die :) ama gecmişsin yanımızdan ee tabii seni tanımıozki nerden bilicez yanımızdan gectiğini:roflol:
Resim cekinmek istememiştim ben zaten sahsen ama tabii sizlerde merak ediyonuz bizleri dimi naniknanik neyse inşallah bir daha buluşuruz

Keşke tel. alsaydım birinizden,gecikmelide olsa gelebilirmişim,ders erken bitti...:çok üzgünüm:

antrenör canım keşke gelirdin cunku biz 4,30 kadar ordaydıkk

bilseydim o saate kadar oturduğunuzu bende gelirdim gerçi sarıyerden (istinyedeydim) oraya geçmek yarım saatimi alırdı ama yarım saat oturur en önemlisi sizlerle tanışmış olurdum.
deryacık canım ya bebeğim düzelemedi 10 gün sonra kontrol var olmasssa dr sünnet yaparız dedi hehe heheee oğlum erkek olacak erkek........ ben bu buluşmaya gelmeyi çok istemiştim sizlerle tanışmayı ama olmadı :çok üzgünüm: senağlama

selincim geçmiş olsun bebişine allah sıhhatler versin ..sağlık olsun tanışırız bi gün mutlaka zaten

selincim geçmiş olsun bebişine allah sıhhatler versin ..sağlık olsun tanışırız bi gün mutlaka zaten

sağol canım ya benden bu ara aksilikler gitmiyor yapıştı sankim bana şimdide dün acele acele iş yaparken bir sakarlık ağayımı kapıya çarptım parmağım çıkmış ayak şişti balon gibi :çok üzgünüm: eeee şimdide topallayarak yapıyorum işleri kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…