18 yaşındayım fiziğimi sevmiyorum

paradisewood

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
43
5
Merhaba arkadaşlar, henüz 18 yaşındayım boyum 1.61 ve 73 kiloyum Kilo vermek istiyorum bir ara spor ve sağlıklı beslenmeyle bir ayda 5-6 kilo vermiştim ama okul sınav derken yine dağıttım. Hazır tatilken kilo vermek istiyorum. Diyetisyene gitmeyi düşündüm ama hiç bir bilgim yok doktorlarla ilgili önerileriniz var mı ? Birde diyetisyene gitmeden de kilo vermem için önerileriniz var mı ?

topiğime beklerim http://www.kadinlarkulubu.com/forum...nim-diyetim-kilo-verdirecegim-garanti.941076/

19 yaşındayım 76 kiloyum şu yaşıma kadar hep kendi çabalarımla kilo vermeye çalıştım yani diyestisyen yardımı olmadan.kilomdan da anlaşılacağı üzere hiç Bi işe yaramadı.Bi ara diyetisyene gitmiştim insanı zorlayan kontrol eden birileri olunca işe yarıyor ama o Zaman da okul başlayınca geri bırakmıştım diyetisyeni önümüzde ki pazartesi günü diyetisyene yine gidiyorum 2 ayda 10-12 kilo vermeyi düşünüyorum okul açılınca spor salonuna yazılcam zaten işte öyle. Yani Canım bence diyetisyene gitmelisin çünkü tek başına ne yapacağını bilmeden sadece okuduğun Bi kaç tavsiye ile olmuyor.

Canım sana verebileceğim tavsiye gerçekten kararlı ol hayatının en güzel zamanlarını istediğin elbiseleri giyerek geçirebil. 31 yaşında 94 kilo bir ablan olarak diyeceğim bugün karar ver ve diyetisyene gidebiliyorsan git. Ailene bu kararını söyle ki sana destek olsunlar ve hayaline ulaşmadan vazgeçme. Bugün başlamazsan seneye bugün çok pişman olacaksın keşke geçen sene verseydim de bu yaz plajlarda salınsaydım diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…