18 Haftalık bebeğimde toraksa kadar uzanan ense ödemi varmış

R2D2

Aklım sukut-u sever benim
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
869
3
O kadar üzgünüm ki! Mutlu mesut bebeğimin cinsiyetini öğrenmeye gittim ama doktor bir anomarlik olduğunu söyyledi. Bebeğin ciğerlerinin etrafında ödem varmış. Zeynep Kamil de ayrıntılı inceleme yapmak için yönlerdirdi beni. Ama ben ailemin yanına Bursa ya gidicem yarın. Büyük ihtimalle anomali riski yüksek ve düşük yaptıracaklar. Çok üzgünüm ve de çok korkuyorum. Allah ım yardım et.benneyaptımki

canım bencede bursaya gel ailenden destek alırsın.bak benim doktorum cenk aşkalliydi jimer kadın doğum merkezinde çok ii bir doktordur daha önce konur hastahanesindeydi şimdi şevket yılmaza geçti eğer kendi doktorun yoksa tavsiye ederim.İnşallah kötü bişey yokturda allah bebeğini sana bağışlar üzme kendini herşeydede bir hayır vardır bunuda unurma canım geçmiş olsun

canim benim Allahin takdiri diyelim..umarim birseyi yoktur..insallah teshis yanlistir..ailenin yaninda onlarin destegiyle bu durumu atlatirsin insallah

allah yardımcın olsun arkadaşım. umarım hatalaı bir teşhistirde bebeğine kavuşursun.

canım çok üzüldüm gerçekten inşallah yanlış teşhisdir de bebeğin sağlıklıdır. bol bol dua et Allah yardımcın olsun bütün dualarımız seninle herşeyin hayırlısı

inşallah yanlış teşhistir. ayrıntılı ultrasonda birşey çıkmaz inşallah. benim arkadaşımının bebeğinede beyninde kitle var demişlerdi ama bir sonraki kontrolde birşey kalmamıştı içini ferah tut hayırlısı olsun diye dua et

Allah yardımcın olsun.başka bi doktora daha git bence.inşallah doktor yanılmıştır..

canım umarım teşhiste bir hata vardır( inan çok üzüldüm. sende kendini bırakma. bol bol dua et. Allah'ım bebeişini sağlıkla bağışlar inşallah.

arkadaşlarımın dediği gibi herşeyde bir hayır vardır sen moralini yüksek tut iyi bir doktor veya hastane araştır hamilelikte bir çok şey anlık değişebiliyor Rabbim görelim neyler neylerse güzel eyler

Allah'a emanet ol dualarımız seninle

Canım çok geçmiş olsun. Benimde 3lü tarama testi sonuçlarım çok yüksek (1 /69) çıkmıştı.Amniyosentez yapıldı. Şükürler olsunki şu an 9 günlük nurtopu gibi bir kızım var. Moralini yüksek tut arkadaşım, inşallah yanlış teşhistir.

canım umarım bır yanlışlık vardır,fakat eger yoksa ve dr.lar düşük yaptıracaksa ALLAH tan gelene razı ol canım.şu mübarek gunlerde duanı eksık etme,daha çok gencsın,herseyın hayırlısı canım.dualarım senınle.

Canımm çok üzüldüm Allah yardımcın olsun.Bu zor günlerinde geçecektir inşallah.Allah senin ve bebeğin için ne hayırlısı ise onu nasip etsin.inşallah bu bebeğinde kurtulur ileride sağlıklı bebeklerinde olur.zor günlerini en güçlü şekilde atlatmaya çalışmalısın.Düşük yaptırılırsa kendi beynini yönlendirmeye çalış.hep başka şeyler aklına getirmeye çalış. eşinden ailenden destek al.dualarım seninle

Hepinize çok teşekkür ederim. Herkese karşı güçlü görünmeye çalışıyorum ama içimde fırtınalar kopuyor. Gözümden bir damla yhaş akıtamıyorum eşim üzülmesin diye. Bu akşam gidiyorum Bursa ya.

Yengemin doktoru var Sühendan Benderli Zübeyde Hanımda görevli ona görünmek istiyorum.

Yengemin doktoru var Sühendan Benderli Zübeyde Hanımda görevli ona görünmek istiyorum.

Canım ben ilk muayenemi kendisine yaptırmıştım, açıkçası memnun kalmadım, ilgili değildi fazla. Özel muayenehanesine gitmiştim. Tabii yengen önerdiyse görün ama bir doktorla yetinme derim ben. Geçmiş olsun, inşallah bi sorun yoktur.

Bence de uzman doktorlara görünmende fayda var. Eltimin bebegi icinde beyni ödem yapmis sakat olur dediler, buna ragman aldirmak istemedi ve simdi oglu 2,5 yasinda ve cok zeki bir cocuk.
Allah yardimcin olsun canim hakkinda hayirlisini dilerim...

Nasılsın canım merak ettim seni.Teşhis yanlıştır umarım.En kısa zamanda yaz buraya

cnm böle deyipte sağlıklı bebekler çok dünyaya geliyor tek drla yetinme derim.geçmiş olsun...

evet canım oda çok iyiy zübeyde hanımda yılın doktoru seçildi umarım teşhis yanlıştır sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın.

cnm inşallah yanlış teşhistir.
Allah yardımcın olsun cnm
gönlünü ferah tutmaya çalış
senin ve bebişinin iyi haberlerini bekliyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…