Makyaj Ürünleri 17 yaş :/

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

superisi96

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2013
7.909
12.733
Merhabalar :)
Ben 17 yaşındayım,ama nasıl makyaj yapmalıyım pek bilmiyorum.
Arkadaşlarım makyaj konusunda tam destekler,boya küpü maşallah :)
Bana makyaj konusunda öneride bulunur musunuz? :)
Esmerimm :)
Abartılı olmasın ama,lise bitti dershaneye gidiyorum.
Öğrenciyim yani,tavsiyelerinizi bekliyorum.:KK16:

genel fikir olarak soruyorsan göz kalemi, rimel ve dudağına parlatıcı yeter bu yaşta canım. asla yüzüne fondöten,pudra falan kullanma :KK34: gece yatarken makyajını güzel temizle, dalin şampuanı makyaj temizlerken kullanabilirsin :KK34:

genel fikir olarak soruyorsan göz kalemi, rimel ve dudağına parlatıcı yeter bu yaşta canım. asla yüzüne fondöten,pudra falan kullanma :KK34: gece yatarken makyajını güzel temizle, dalin şampuanı makyaj temizlerken kullanabilirsin :KK34:

Zaten bu zamana kadar hiç fondoten pudra allık kullanmadım..
Dudak balımı kullanıyorum genelde,arkadaşlarım eyeliner çok kullanıyor sen neden kullanmıyorsun gibi alay ediyorlar :26:
Yaşıma abartılı olduğu için kullanmak istemiyorum :KK31:Fikirleriniz benimki ile aynı çok teşekkür ederim :KK16:

bende makyaj konusunda usta değilim :)
18 yaşındayım yaptığım şeyler bb krem sürüyorum kalem rimel ve hafif bir dudak parlatıcısı başka birşeye gerek yok gibime geliyo :)

Son düzenleyen: Moderatör:
bende makyaj konusunda usta değilim :)
18 yaşındayım yaptığım şeyler bb krem sürüyorum kalem rimel ve hafif bir dudak parlatıcısı başka birşeye gerek yok gibime geliyo :)
aynen hiç anlamam arkadaşlarım alaya alınca bir sorayım buraya dedim:KK1:
birde öyle göz makyajı yapıyorlar ki bülent ersoy 2:KK3:
bende kalem rimel o kadar üşeniyorum yapmaya valla:KK52:

ben 21 yasındayım 17-18 kende simdide bb krem çok kalın olmamak sartıyla eyelener rimel belki azıcık bronz allık ve renksiz dudak balımı kullanıyorum herkes cok begenır makyajımı yok gibi ama cok güzel derler senin yaşınada gider bence ama sakın far işlerine kalkışma derim ben :KK66:

ben 21 yasındayım 17-18 kende simdide bb krem çok kalın olmamak sartıyla eyelener rimel belki azıcık bronz allık ve renksiz dudak balımı kullanıyorum herkes cok begenır makyajımı yok gibi ama cok güzel derler senin yaşınada gider bence ama sakın far işlerine kalkışma derim ben :KK66:
ıykk fardan nefret ediyorum.hiç sürmem süremem :KK50:
fondoten pudra da sürmüyorum:KK37:
kalem ve rimel keyfim yerindeyse üstüne birde balım :KK6:

Son düzenleme:
X