17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

Yaaa ne işin var kuzucum yaa tüm gün orda oslaydın yaa tadını çıkarırdık. :KK43:

2'ye kadar yetişirim inşALLAH...

ben her pazar 14:00-16:00 arası ek iş yapıyorum benneyaptımki

gerçekten çok güzell bir yer seçmişsiniz..ahh üsküsar' ı kuzguncuğu özledim :KK43:(

kızlar lady'e katılıyorum bencede biraz erken gidelim işi olanlardan geç kalmamış olurlar...Çünkü bende işi olanlardan biriyim :))

ben erken gelirim :nazar:
ama nolur buluşmayı 1 e aldır benneyaptımki
beni görmek isteyen saat 1 de gelsin :lepi:

tamam canemm ben merak edıyoms enı saat 1 de dıye msj atarım gelenlere gercı ben 12,30 da oılurum orda rabbım bı aksılık vermedg muddet :)

kar kuzum ne kaldı pazar'a:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

tamam canemm ben merak edıyoms enı saat 1 de dıye msj atarım gelenlere gercı ben 12,30 da oılurum orda rabbım bı aksılık vermedg muddet :)

Beni sabah uyandırıyosun he
kıvırmak yok :)
ki saatinde eminönünde olayım.

Beni sabah uyandırıyosun he
kıvırmak yok :)
ki saatinde eminönünde olayım.

tamam canım sabah 10 da calıdırım senı uzun uzun ok. benı bekletme yaw emınonunde tek basıma kalmım sap gıbı ortada

eminöünde üsküdar iskelesinde mi buluşuyoruz şimdi birde işleri olanlar varmış ya hani saat kaçta kızlar bileyim ona göre hareket ederim

tamam canım sabah 10 da calıdırım senı uzun uzun ok. benı bekletme yaw emınonunde tek basıma kalmım sap gıbı ortada

sen iste uçarak gelirim yavrucum :p

10 da kalksam kahvaltı hazırlık
11 de evden çıkarım
12 olmadan eminönündeyim ..
İstanbulda ki son pazarlarımdan :KK43:

eminöünde üsküdar iskelesinde mi buluşuyoruz şimdi birde işleri olanlar varmış ya hani saat kaçta kızlar bileyim ona göre hareket ederim

evet otobüs duraklarının orda ki
12 de buluşcaz
avrupa yakasından katılmak istiyenleri beklerizzzz

12'de orada buluşsanız yarım saatte buluşma yerinde olursunuz heralde bende 1 gibi gelirim

17 dı oldumu sonunda bakalım egerkı bır terslık olmaz ıse ınsallah bend egelırım ama soz de vermım esımle konusuım nasılsa cengeldeyım ıkı dak lık yer bakalım gozunuz bıtlı gorsun az :)) bıde göcük bıtlımı gorun

aklımda tutımda fetıh pasa korusunu bakarım gelrısem zaten bı ordu gorursem dalarım ortalarına boğğğğğğ dıye zuhahah hepınıze ılaclı gazoz ıcırcem

gız bitli bende fethipaşaya gelmek için çengelköyden gelen otobüslere binicem yakınından geçiyolar. Senide yoldan alabilirm. Bu aralar çok temizim biraz bitlensem eyi olcek...Kaşınmayı ösledim :jeyyar:

Ne iş nan bu bende yapayım uygunsa

:jeyyar::jeyyar::jeyyar:
buluşunca sülerim -tatlicadiarzu-
kızlar lady'e katılıyorum bencede biraz erken gidelim işi olanlardan geç kalmamış olurlar...Çünkü bende işi olanlardan biriyim :))
senlen mesaclaşsak üle gitsek olar mı
oraları bilmem de :nazar:

temem 12 de cimcimeylen buluşup gelek kaydirigubbakcemile2

X