17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

slm eski sayfalara dönemiyorum şimcik eminönünde kim kim ve kaçta buluşulacak bi aksilik çıkmazsa masummasalla gelmek istiyoruz kar bilgi verirmisin canım

canım emınonun uskudar ıskelesınde olacaz 12 de otobuslerın arkasında ıskele canem

ok olar lady abla emme ben Anadolu yakasındayım biliynmi... Tabi istersen yinede msjlaşırız ben seni uygun bi yerlerden alırım.
ne tarafta oturduunu bile biliim kaydirigubbakcemile2
Kaarr Üsküdardan nasıl gelebileceğimizi tarif etsen ii olur. Sonra ortalarda kalıp lady ablama rezil olmıyam

motordan indimmi hemen götürecen ha öna göre gezdirme beni boş yere vaktim kıt zatii :nazar:

1,corel
2,dreamlover (bı aklısık cıkmassa sanırım )
3,beyyza
4,serayy
5,masummasal yetıse bılırse
6,burfe
7,cimcime eses
8,esyn
9,gencize
10,zkysn
11,mefaze
12,eylül_13
13,lady34
14,g_b_k_
15,özlempaumm benımm
16,burcums,ve annesı seref vercekler :)
17,kapıcınınbıtlıkızı
18,ms.eda
19pasaklımınıktanrıca
20,certur
21el_muallım
22,keremım
23,ısırganotu
24,yasemindug
25,esyn
26 .kar yane ben olım :)
canımlarımmm avrupa yakasından gelenler emınonun uskudar ıskelesınde olacaz 12 de otobuslerın arkasında ıskele canlarımordanda geıcez karsıya ayrıca vapur turuda yapmıs olcaz ::)bız :) hadın kızlarrrrr herkese ozleden numaramı atıyorum gelen caldırsın bızı bulamazsaa tekrarlıyom erken gıden muhakkak 3 masa bırleştırsın self servısın en ust katında olucazz kahve rengı ahşap evın ustunde toplanıyorrrrruzzzz saat 12,00 12,30 ıtırabarıyla toplanmaya baslıycazz

Temeem zaten o yüzden sıkı sıkı tarif alıyom. Sonra rezül olmayak

yok canem numaramıda verıcem her gelene :) mekanın kapısına gırınce caldırın alım sızı yoksa ımkanı yok toplaşamayız valla eh artık tecrubelı olmusum valla :)

bebişlerrrr geliyoooooooooo
süper
Allah'ım bir çocuk delisi olarak
o gün bana bayram

Kar sana mesaj gönderdim cepten

kaydirigubbakcemile3

Miniğimdeee geliii miiii?

hihoyyyt

hmm çocuk sevenler var,bende oğlumu getiriim bari bu sefer süprizzzzz

yok kısım esra benim ismim yaa...
hehe adasım herkes dılek tutra aramızda hehe
bir aksilik olmazsa kızçem ve bende geliyoruz dream'cim. Buluşma saati 13:30 değil mi kızlar
canem saat 12,30 ıtıbarıyle baslıyoz ısteyen erken gelır :)
bebişlerrrr geliyoooooooooo
süper
Allah'ım bir çocuk delisi olarak
o gün bana bayram
aynnnn bende bayılıyom bebıslere getırın getırım yoksam corelım bende senın ıcın doguram ogune bı kac tane :)
Kar sana mesaj gönderdim cepten

kaydirigubbakcemile3

Miniğimdeee geliii miiii?

hihoyyyt

aldım kuzum attım cevabı cepten :)..

karcım getiririm getirmesinede, o sizi yer gibime geliyor kaydirigubbakcemile3
benim oğlum 12 yaşında hayatım,sıkılırmı acaba diye düşünüyorum,çocuğun tatilini burnundan getirmiim,biraz büyük çocuğu olan varsa getirsin,yoksada eşten dosttan komşudan ödünç alsın,tek kalmasın çocuklar sositososito

üsküdarda buluşup gidecekler mi varmış bakim bende onlarla birleşsem ya kaçta üsküdarda olmayı düşünüyosunuz kızlar

X