17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

:lepi::lepi:Sayın sayın, sayılı gün çabuk geçer. Hadi bakalım ha gayret.hihoyyythihoyyyt

benim cuma günü bitiyor :eek:
porselenler takılcak
ama yarın zorlu bi gün olcak :çok üzgünüm:

hehe benım kuzum ay hıc gulcegm yokdu..valla ay derdı cekıyoz tamlaradna mahfoldum yahh :)
ee gerı sayım başlasınn sonnnnnnn 6 gunnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Arkadaşalar merhaba;
Ben uzun süredir bu forma üyeyim üye olmadan önce okuyucusuydum. sonrasında da pek yazmadım ama genelde takip ediyorum. bu sizin buluşmayı anlayamadım. özel bir grupmusunuz ? daha önceden tanışıyormusunuz? tanışmak içinmi buluşuyorsunuz? bir de esse kilolarından dertliydi onun yazılarını 5in1 de takip etmiştim sonrada koşu bandındaki azmine hayran oldum kendini motive edebilmek için birde grup kurdu. Bende katılmayı düşünüyorum aslında. sorum şu sadece zayıflayanlarmı katılıyor.Çünkü bende gelmek ve tanışmak isterim .
şimdiden kendimi tanıtayım. 33 yaşındayım. evliyim 1 oğlum var. ve 80 kiloyum.çalışmıyorum. başka da aklıma birşey gelmedi yazacak.
herkese bol gülücüklü günler dilerim.

Arkadaşalar merhaba;
Ben uzun süredir bu forma üyeyim üye olmadan önce okuyucusuydum. sonrasında da pek yazmadım ama genelde takip ediyorum. bu sizin buluşmayı anlayamadım. özel bir grupmusunuz ? daha önceden tanışıyormusunuz? tanışmak içinmi buluşuyorsunuz? bir de esse kilolarından dertliydi onun yazılarını 5in1 de takip etmiştim sonrada koşu bandındaki azmine hayran oldum kendini motive edebilmek için birde grup kurdu. Bende katılmayı düşünüyorum aslında. sorum şu sadece zayıflayanlarmı katılıyor.Çünkü bende gelmek ve tanışmak isterim .
şimdiden kendimi tanıtayım. 33 yaşındayım. evliyim 1 oğlum var. ve 80 kiloyum.çalışmıyorum. başka da aklıma birşey gelmedi yazacak.

hıı sen testten geçtin bizimle buluşmaya gelebilirsin :) şaka canım şaka
Şöyle açıklayayaım biz özel bir grup değiliz buna tanışma buluşmasıda denilebilir aslında sanal ortamda konuştuğumuz ama yüzünü görmediğimiz insanları tanıma fırsatı buluyoruz böylece... Bu tür buluşmaları herkes düzenliyor, genelde her il kendi arasında bir buluşma düzenler ve katılmak isteyen herkes gider. Kim olduğun ve nasıl olduğun önemli değil eğer bizlerle tanışmak istiyorsan sende gelebilirsin...Umarım yeterince açıklayıcı olabilmişimdir.

Arkadaşalar merhaba;

canım tabııkıde sende katılabılırsın :)bızde tanısmak ıcın bulusuyoz gecrı bazı arkadaslarla oncedende bulusmusduk :)

Arkadaşalar merhaba;

cnm cok sgl gel beraber motıve olalım topıgımde bı cayımı iç:) kar cnm sanada cok ama cok kolay gele hersey gonlunce olsun

esse-corel-kar-cimcimeeses beni aydınlattığınız için teşekkür ederim. benim için de iyi olacak böyle bir toplantı. 3 yıldır çalışmıyorum fazlasıylada kendimle başbaşa kaldım sanırım.hherbirinizi tanıyacak olmak şimdiden heyecanlandırdı beni. nerde saat kaçtaydı eski mesajları bir daha okuyayım da bir yanlışlık olmasın.hihoyyyt

esse-corel-kar-cimcimeeses beni aydınlattığınız için teşekkür ederim. benim için de iyi olacak böyle bir toplantı. 3 yıldır çalışmıyorum fazlasıylada kendimle başbaşa kaldım sanırım.hherbirinizi tanıyacak olmak şimdiden heyecanlandırdı beni. nerde saat kaçtaydı eski mesajları bir daha okuyayım da bir yanlışlık olmasın.hihoyyyt
heh gel sekercım beklerız :)
az kaldı bayanlar :)
bende heyecanlıyım kimseyi tanımıyorum.
ben bazı arkadasları tanıyom dıger bulusmadan canımcım :)
Ay yaklaştıkça beni de heyecan sardı.........
sarsın bakam kızlarr :)
Günaydın kıslaar pazar günü hepimiz görücüye çıkıyoruz :) Ne heyecan ama...

heh evet yaw kızlar dıyım hafta sonu kavurucu sıcaklar varmıs ona goreeeeeee :)

kalkaınnnnn kalkınn gelın kzılarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

karrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben tanımıyom paçandan ayrılmam senin sölim :)
şu dişler bi hallolsada gelcem kesinleşse
ölecem bu gidişle diş diye diye :)

5 gün kaldı sanırsam:)

X