16641 Ya LATİF (dilek için )

Kızlar GUPSE arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde GUPSE arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ
1- debusi
2. farmasi
3.özgem 1000
4. ağustos 500
5. trksng 1000
6. poeticry 641
7.hytdnze 1000
8.asmunikal
9. gupse
10. dertligelin
11. donukpudra
12. miskamber
13. gsx
14.tuce tuce
15. kalemero
16. snowyy 2000
17. daydrea
18. papatya
19. gökçe
20. Turkuaz 500
21. mutluluk
22. Honey ball 2000
tuuba 1000
umutsuzcuk 1000
ifosenel
yasmin 1000
belinayesile 5000

.................................
kalan 0

GÜNCEL

merhaba kızlar alanlar aldıklarını listeden düşerek gitseler karışıklık olmaz bazı arkadaşlarımız Allah razı olsun buna dikkat ediyorlar

kendim için aldığım 2000 taneyi okumamıştım böylece hesap tamam oldu

Kızlar Allah bin kez razı olsun oyle cok ihtiyacım var diki dua ya Hızır gibi yetişti Rabbim inşallah kabul eder ama soyle bir sorun var ben hastayim namaz kilamam Napcam daha ince boyle durumdaki qrkadasin namazını baskası kılmıştı ya anneme söyleyim yada bekleyim 3. Gunu zaten 3 güne anca biter ama bu duaya cok ihtiyacım var Rabbim inşallah hayırlı kararı almamı nasip eder :) tekrar sagolun biraz doluyum o yüzden yazıda soruyu aramak zorunda kalabilirsiniz

Slm canim adet doneminde dua edebiliriz. Dua nı simdi et adet bitince hacet namazini kilar yine duani edersin canim oyle de olur yani merak etme.

kızlar listeyi yeniden sıralamayı bozmadan güncellemek istiyorum listede kalmak isteyenler yarın akşam saat 18:00 e kadar lütfen yazsınlar doğuma giden arkadaşımız gökçe haricinde gelmeyen yanıtları devam etmek istemiyorum olarak kabul edip sileceğim canlar haberiniz olsun

Bende istiyorummm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…