16641 Ya LATİF (dilek için )

_asmunikalfazla sini digr40971878 .!.:
farmasi abla ben ve karteşim poeticcry için 1100 okumuştuk. söylemiştim hatta sana.
Canim 690 adetten fazlasini diğer arkadaşa okuyacaginizdan dusersiniz

poeticcry için bende 1100 okuyup yazmıştım

Farmasi bence de çok ağır ilerliyordu ben çok isabetli olmuş hergün bir kişiye okuma kararı

ben haftasonu pek giremem okuyamam ama bugünden sıradaki iki arkadaşımız için okuyup yazacağım

Tesekkur ederim . Hayirli kandiller. Ben hafta sonu hastanede olacagim bildirim yapma firsatim olmazsa diye simdiden yaziyorum.
@poetriccry
@Snowyy
@ daydrea
icin 1000er adet okudum. Farmasi senin siranda yoktum ama senin gonlundeki dilegin icinde simdi okumaya basliyorum.

Allah kabul etsin. Allah raziolsun canim. Rabbim bu mubarek cuma ve kandil gününde hepimizin dualarini dileklerini kabul etsin inşaallah amin

ozaman bugün ki arkadaşım için okudum akşamda hafta sonu sıradaki kişilere okuyorum çünkü evi boyatıyorummmgiremeyebilirim ben kimler için okudum yazarım farmasicim...bu arada hayırlı kandiller..

3. snowyy .............. 690..........690 okudum
4. daydrea …...........690..........690 okudum

Rabbim dileklerinizi kabul eder inşallah...

Listeden sonraki mesajlar karisik oldugundan (farkli sayilarda ve farkli kisilere okunmus) guncelleme yapamiyorum farmasi. Poeticcry arkadasimiz icin okudum.

kızlar çarşamba günkü arkadaşa kadar okudum beni okudu yazabilirsiniz.sıra bana geldiğinde hayırlı birşekilde kadrolu atanmak istiyorum inşallah.

POETİCRY arkadaşımızın dileği için 16641 ya Latif paylaşımını başlatıyoruz öncelikle dua sahibi arkadaşımızın 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmesi gerekiyor
bizler aldığımız sayıyı okumadan önce
POETİCRY arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyerek niyetlenebiliriz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ

1. farmasi ….............690 okudu
2. poeticcry............. 690+81

3. snowyy .............. 690 okudu

4. daydrea …...........690 okudu
5. papatya ….......... 690 okudu
6. mutluluk ……..... 690
7.damla................. 690
8.mlkem................690 okudu
9. özgecan............. 690
10.Asmunikal.........690 okudu
11. ftemiz.............. 690
12.whitepearll.......690 okudu
13. tolin.................690 okudu
14. Menal............690 okudu
15.Vevem ............690
16. Nil .............690
17. Elfce.............690
18.Nara..............690
19.Zeliş......................690 okudu
20. gulbera................690 okudu
21. leylmira...................690 okudu
22. helplesgirl..............690
23. derya deniz...............690
24. la change...............690 okudu

GÜNCEL
LİSTE ALIMA KAPATILMIŞTIRKIZLAR YENİ LİSTE BU ŞEKİLDE OLUŞTU VE KİŞİ BAŞI OKUNACAK SAYI 690 DUA SAHİBİ 690+81 OKUYACAK
YENİ LİSTE HAYIRLI OLSUN.... RABBİM HEPİMİZİN GÖNLÜNDEN GEÇENİ HAKKINDA HAYIRLISIYLA KABUL ETSİN İNŞAALLAH...AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…