Selülit 16 yaşındayım ve selülitlerim var :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

KestaneliPasta

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2012
206
14
başlıkta da görüldüğü gibi 16 yaşındayım ve selülitlerim var arkadaşlarımla havuza denize girmeyi planlıyoruz ama ben bu halimle çekiniyorum. bacaklarım da çok kalın kızlar yardım ediinnnn

Ben simdi 30 yasidayim ve senin yasinda selulitim vardi. Selulitin kiloyla alakasi yok ve 45 kilo kizda bile olabiliyor.
Bacaklarin selulitli diye cekinme cunku herkeste var :)
En iyi cozum kahve kola aburcuburdan uzak dur ve her aksam kendin pilates yap. İnternetten videolari seyredebilirsin. Bacak harekelerine agirlik ver tabii.
Belki bu yaz degil ama butun bi yil istikrarli bir sekilde devam edersen farki sen de anlarsin. Kucuk oldugun icin daha cabuk etki eder sana..

çok teşekkür ederim bilgileriniz için :) pilatese başlamayı düşünüyordum ben de. umarım çözüm olur.
bir de yürüyüşe başladım günde 1.5 saat

Yürüyüş ve bacak egzersizleri ile büyük bir ölçüde bu sorundan kurtula bilirsin.Uygun bir diyetle ve kafeini azaltarak sağlıklı kilo da verebilirsin.Benim de 16-17 yaşlarımda selülitlerim vardı yürüyüşün çok faydası var ama ben daha ziyade imkanın varsa kış aylarında da kapalı havuzda yüzmeni tavsiye ederim.9 yıldır yüzüyorum ve ilk başladığım seneden itibaren selülit oluşumum yok ve olanları da su da bıraktım :)

çekinme gir denize bol bol en iyi ilacıdır su.

geçen sene bacak ve kalça hareketlerini çok yapıyordum ve o zamandan bu yana kilo verdim. kışın derslerim olduğundan kendime vakit ayıramıyorum sürekli otur otur ders çalış bir de biberiye yağı diyorlar sizce etkili olur mu biberiye yağını bacaklarıma sürüp spor yapmak?

benım de selilutlerim var dı .. hatta bu kış dizlerime kadar inmişti.. ama günde 1 saat yurudükten sonra çoğu gitti ve diğer arkadasların ddiği gibi kola ve aburcburdan uzakdurdum düzenli yürüdüm yok oldular......

ne kadar sürede yok oldular peki

bende 15 yaşındayım ve benimde selülitlerim var.okulum olduğu için kışın spor falan yapamıyorum.onun yerine evdeki masaj aletini kullanıyorum.kullanmadan önce krem sürüp o bölgeyi yumuşatıyorum işe yarıyor öneririm.

Hiç dert etme Bende 16 yaşındayım bacaklarımda vardı..Annemin tavsiyesiyle bol bol su içtim her gün en az 2 litre su içiyordum ve yürüyordum aynı zamanda :) sonra 10 gün içerisinde yok oldular sende öyle yap canım =)

bi süredie ben de günde 1.5 saat yürüyüş+evde spor yapıyorum ve diyet ile bol su içiyorum. azalma var ama umarım tamamen geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…