16.641 YA LATİF OKUMASİ

Kızlar ben sizin sistemi anlamadım. Kim için okunuyolsa ben 1000 tane okudum. Allah kabul etsin.
Allah'a emanet olun.

Kızlar ben sizin sistemi anlamadım. Kim için okunuyolsa ben 1000 tane okudum. Allah kabul etsin.
Allah'a emanet olun.
Cnm bu esma surekli okundugunda cok guzel etkileri olan bir esma boyle bir liste olusturduk sayi bolusturmuyoruz herkes gucunun yettigince aliyor listenin en basinda mavi olarak duasi okunan kisinin adi yaziyor onun hayirli niyetine diye baslayip sayi aliyoruz kalani yaziyoruz kimi 500 aliyor kimi 2000 kimi 1000 mesela sabah aliyoruz vaktimiz okuma arzunuz varsa gelip bir daha aliyoruz o gun giremedik alamadiysak
Listeden cikartmiyoruz (1 hafta gelmezse cikiyor)kalan sifir olunca o kisiye 16641 tane okunmus oluyoruz sonra ondan sonraki arkadasa niyetlenerek aliyoruz boyle boyle hem birbirimize okumus oluyoruz hem esmayi birakmamis surekli okumus oluyoruz liste bitince tekrar basa donuyoruz seklinde senide ekledim okumak istersen bir iki takip et mantigini cozersin okuyamazsanda sikinti degil zorunluluk yok okuyamayan arkadaslari pasife aliyoruz onlarin sirasi gelince atlayip aktif olan kisiden devam ediyoruz

500 aldım. Kalan 1000

16641 YA LATİF OKUMASİ
DUA SAHİBİ:AAYNAA
hmbg 1641
miyomim 500
O Ozzgeee Esra 1100
Bluedew 500
Nefs 500
C cansu_tr Cansu)1500
evTik (Sefik kizi Burcu)2000
segazel
SuUtku
durkan 2000
aryalorinn
@nedennicin(Selin)
@svd1910
sees
@BEYBISIM(Zeliha)
Cestlaviee
Krew 900
aquarius24
@umut-16
@Minik peri
HAYALET CASPER
aaynaa 500
stanki 2000
G Greeneliton
@keptinn1000
@elvan7 1000
politik Pasif
efenaz Pasif
likear (kendi talebi ile) pasif
Mutlugunlergelecek Pasif

KALAN:0

aaynaa bitti duaniz Allah kabul etsin

Son düzenleme:
500 aldım kalan 7000

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…