16.641 YA LATİF OKUMASİ

1000 aldım
kalan 11500
kedisevgisi kedisevgisi nasıl uygun görüyorsan benim için de uygundur. çünkü ciddi bir emek var ortada, emeklerin için Allah razı olsun. gerçekten zor ama yönetici olmak, herkes işini takip etse, hiç sıkıntı olmaz.

kedisevgisi kedisevgisi . Canim bence yapmis oldugun uygulama gayet guzel ve basarili. Kaldi ki hicbirimizle tek tek ugrasmak gibi bir mecburiyetin yokken emek veriyorsun. Bizler de ayni ozeni gosterirsek hic bir sorun olmayacaktir. Emegine saglik canim bize sadece Allah razi olsun demek duser.

1000 aldım kalan 8000.
Ben elimden geldiğince katılmaya çalışıyorum tabii insanız bazen birkaç kişiye yetişemedigim oldu . Sen nasıl uygun görürsen o şekilde listeye devam edelim canım kedisevgisi kedisevgisi

kedisevgisi kedisevgisi . Canim bence yapmis oldugun uygulama gayet guzel ve basarili. Kaldi ki hicbirimizle tek tek ugrasmak gibi bir mecburiyetin yokken emek veriyorsun. Bizler de ayni ozeni gosterirsek hic bir sorun olmayacaktir. Emegine saglik canim bize sadece Allah razi olsun demek duser.
evet bencede =D hem düzenli bi şeklde gidiyo zaten sırası gelenlerde takip etme özeni gösteriyo listeyi düzenlemekte kedisevgisi kedisevgisi ne kalıyo =) iyi bence bu düzennn

Sealand Sealand stanki stanki V Vavin nursevdi nursevdi kedisevgisi kedisevgisi C cansu_tr @Butterfly465 @in_ay K Khvekokusu20 M Mehtapmeri suspushanimcim suspushanimcim kardelen_08 kardelen_08 ftemiz ftemiz @SuUtku mor_bulut mor_bulut eliif92 eliif92 @akimel C ChillOutt

Zaten daha önce listenin fotoğrafını paylaştığım için açıkca yazıyorum. Niyetim kimseyi kırmak değil sadece hak geçmemesi için herkese sormak zorunda hissettiğim için yazıyorum arkadaşlar. Liste zaman zaman çok hızlı ilerledi ama 10 kişi ve üzerine katılmayan arkadaşlar:
Şimdiye kadar 17 arkadaşımız için okuduk;

Sealand Sealand toplamda 5 kişi için bildirim yaptınız, 12 kişi yok.

V Vavin listeden adınız çıktıktan sonra bildirim yapmaya başladınız, toplamda 7 kişi için bildirim yaptınız, 10 kişi yok.

suspushanimcim suspushanimcim 7 kişi için bildirim yaptınız, 10 kişi yok.

@akimel ilk 2 kişiden sonra listeye katıldınız, 15 kişiden 5 kişiye bildirim yaptınız 10 kişi yok.

Ya listeden çıkartmak diye bir şey yapmayacağız, ya da hızlı giden okumalar da göz önüne alınarak kesin bir rakam belirleyeceğiz. Ben genelde 4-5 kişi için üst üste bildirim yapılmadığında ve mazeret bildirilmediğinde listeden çıkarttım. Şimdi herkesin düşüncesini sormak zorundayım.
Her girdiğimde bakmaya çalışıyorum ama hızlı ilerliyor .
Beni çıkarabilirsiniz

X