16.641 YA LATİF OKUMASİ

Sealand Sealand stanki stanki V Vavin nursevdi nursevdi kedisevgisi kedisevgisi C cansu_tr Butterfly465 Butterfly465 in_ay in_ay K Khvekokusu20 M Mehtapmeri suspushanimcim suspushanimcim kardelen_08 kardelen_08 ftemiz ftemiz SuUtku SuUtku mor_bulut mor_bulut eliif92 eliif92 A akimel C ChillOutt

Zaten daha önce listenin fotoğrafını paylaştığım için açıkca yazıyorum. Niyetim kimseyi kırmak değil sadece hak geçmemesi için herkese sormak zorunda hissettiğim için yazıyorum arkadaşlar. Liste zaman zaman çok hızlı ilerledi ama 10 kişi ve üzerine katılmayan arkadaşlar:
Şimdiye kadar 17 arkadaşımız için okuduk;

Sealand Sealand toplamda 5 kişi için bildirim yaptınız, 12 kişi yok.

V Vavin listeden adınız çıktıktan sonra bildirim yapmaya başladınız, toplamda 7 kişi için bildirim yaptınız, 10 kişi yok.

suspushanimcim suspushanimcim 7 kişi için bildirim yaptınız, 10 kişi yok.

A akimel ilk 2 kişiden sonra listeye katıldınız, 15 kişiden 5 kişiye bildirim yaptınız 10 kişi yok.

Ya listeden çıkartmak diye bir şey yapmayacağız, ya da hızlı giden okumalar da göz önüne alınarak kesin bir rakam belirleyeceğiz. Ben genelde 4-5 kişi için üst üste bildirim yapılmadığında ve mazeret bildirilmediğinde listeden çıkarttım. Şimdi herkesin düşüncesini sormak zorundayım.

1000 aldım 14.500 kaldı Son bir şanş istiyorum affınıza sığınarak bundan sonra dikkat edip hergün bildirim yapmaya çalışıcam inşaalah kedisevgisi kedisevgisi Ayrıca geçen günlerde 3-4 gün banlı idim giriş yapamamıştım onun da etkisi oldu bundan sonra aksama olursa kendim çıkıcağım

kedisevgisi kedisevgisi bu dua grubunda evet bazen aksamalar olabiliyor insanlık hali ama okunan kişiye yinede okunuyor aksama olmadan,istersen gün belirleyip mesela 3 gün içinde girmeyeni 4.gün liste sonuna geçir,bir 3 gün daha girmezse çıkar ,çıkarmadan önce uyarıda bulunabilirsiniz tolere edilebilir bir dua grubu bu ,gün içinde okuyabiliyoruz daha uzun dualarda sorun oluyor çünkü yetişmiyor

Okumak isteyen herkes okusun bence uzun zaman girmezse zaten kendide çıkmak isteyecektir benim fikrim tabi sevgiler :)

X