16.641 YA LATİF OKUMASİ

Listeyi yüklüyorum, dvtb çıkacağına ben çıkarım listeden zira açıklama yapmama rağmen özür dilemem bir işe yaramadı. Liste sonuna kadar herkese 1500 okurum sayıdan düşersiniz. SuUtku mazeretini bildirmişti listeden o yüzden çıkartamadım.
İyi günler herkese

konuyu buraya taşımaya gerek yok bence hakkınızı helal edin arkadaşlar ben yeni liste ve sonrasında yokum bilginiz olsun.

Kizlar sakinnn. Hepimizin ortak noktasi belli Allaha dua etmek. Vesile olandan da Allah razi olsun. Ben buralarda yeniyim simdiye kadar kim duzenliyordu listeleri bilmiyorum fakat simdiye kadar kim duzenlediyse yine o arkadasimiz duzenlesin nihayetinde bu isin duzen ve kontrolunu kendisi gayet guzel ayarliyor ki biz de devam edebiliyoruz.
Liste duzenleyen arkadas da belli ki kotu bir niyetle degil kendince iyilik yapmak istemis.
Sonuc olarak iki tarafin da hakli veya haksiz olacagi bir durum yok bence.
Kontrol tek kiside olursa daha saglikli olacaktir.

canım ne oldu ki, lütfen kimse gitmesin. bir yanlış anlama olmuştur eminim, ne güzel hızlı hızlı ilerliyoruz. lütfen gitme, o kadaf emek veriyorsun, devam edelim hep beraber. ha yorulduysan o başka ama yoksa devam etmeni isterim.

Ben anlamadım, ne özrü ne açıklaması? Niye illaki biri gidiyor? ikinizde kalın lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…