16.000 Ya Vedud Dilek Duası

Rainbow Peace Rainbow Peace canim duani paylasir misin
Duam ; ismim funda, " Allah'ım dan isteğim mahkemeden lehime karar çıkması, mahkemeyi kazanmam tez zamanda selamete çıkmam. Mahkeme ve yeni hakimler beni anlasın haksızlığa ugradigimdan emin olsun vijdanli hakimlere denk gelsin, Avukatimin savunmasıni hakli bulsunlar onlari bu savunma tesir altına alsin Rabbimin bu guzel ismiyle. Korktuklarımdan emin olayim,İşimin daim olmasi eski sayginligimla işime devam edebilmemi nasip eylesin Rabbim. Allahim hepimizin duasini kabul etsin ins🤲🤲

Son düzenleme:
🌺Duamiz 16000 tane Ya Vedud Celle Celaluhu Esmasi🌺
Kişi başı herkes dua sahibi için 1600 tane okuyacak 💚

Rainbow Peace Rainbow Peace Funda arkadaşımızın duası;
Duam ; ismim funda, " Allah'ım dan isteğim mahkemeden lehime karar çıkması, mahkemeyi kazanmam tez zamanda selamete çıkmam. Mahkeme ve yeni hakimler beni anlasın haksızlığa ugradigimdan emin olsun vijdanli hakimlere denk gelsin, Avukatimin savunmasıni hakli bulsunlar onlari bu savunma tesir altına alsin Rabbimin bu guzel ismiyle. Korktuklarımdan emin olayim,İşimin daim olmasi eski sayginligimla işime devam edebilmemi nasip eylesin Rabbim. Allahim hepimizin duasini kabul etsin insaAllah Amin
@Mandarins
@tr_lelli
@caramel_7
@MorFrezya
@Aventuss
@Tospaagtd
@Feslegen
@cansu_tr
@casual woman
@Fukaeri

🌺Duamiz 16000 tane Ya Vedud Celle Celaluhu Esmasi🌺
Kişi başı herkes dua sahibi için 1600 tane okuyacak 💚

Rainbow Peace Rainbow Peace Funda arkadaşımızın duası;
Duam ; ismim funda, " Allah'ım dan isteğim mahkemeden lehime karar çıkması, mahkemeyi kazanmam tez zamanda selamete çıkmam. Mahkeme ve yeni hakimler beni anlasın haksızlığa ugradigimdan emin olsun vijdanli hakimlere denk gelsin, Avukatimin savunmasıni hakli bulsunlar onlari bu savunma tesir altına alsin Rabbimin bu guzel ismiyle. Korktuklarımdan emin olayim,İşimin daim olmasi eski sayginligimla işime devam edebilmemi nasip eylesin Rabbim. Allahim hepimizin duasini kabul etsin insaAllah Amin
@Mandarins
@tr_lelli
@caramel_7
@MorFrezya
@Aventuss
@Tospaagtd
@Feslegen
@cansu_tr
@casual woman
@Fukaeri
M Mandarins tr_lelli tr_lelli caramel_7 caramel_7 Safir Taht Safir Taht Aventuss Aventuss 5 528mucizemmm C cansu_tr Rainbow Peace Rainbow Peace Fukaeri Fukaeri
Kızlar Funda arkadaşımızın duasina başladık

X