16.000 Ya Vedud Dilek Duası

🌺Duamiz 16000 tane Ya Vedud Celle Celaluhu Esmasi🌺
Kişi başı herkes dua sahibi için 1600 tane okuyacak 💚
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir Mine duası;
Duam; hafta sonu yaptığım is gorusmemim olumlu sonuçlanması ve hayırlısı ile insaAllah ise başlamak kyk borcumu ödeme kolaylığı, yakın zamanda da dualarimda ettiğim gibi özellikleri olan biriyle hayırlısı ile yuvami kurmak, hastaliklarimiza sifa, abime de hayırlı bol kazanç ve yuvasına huzur mutluluk için dua istiyorum kizlar Rabbim razi olsun hepimizden hayırlısı ile tüm dualarimizi kabul olsun InşaAllah🌺
M Mandarins
tr_lelli tr_lelli
@caramel_7
Safir Taht Safir Taht
Aventuss Aventuss
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
C cansu_tr
Rainbow Peace Rainbow Peace
@cokmucokcicii
Fukaeri Fukaeri canim listemiz bu şekilde şimdi dua okuma sırası feslegen de sirasi gelen duasini yaziyor kisinin niyetine herkes kisi basi 1600 tane okuyor toplamda seninle birlikte 10 kişiyiz bir arkadaşın hesabı kapanmış cokmucokcici cokmucokcici onun yerine seni ekliyorum hoşgeldin aramıza 🌼

Bir an endişelendim cok gecikmiş gibi :) böyle her sabah bakıyorum. Kim ne diledi diye , okuyum diye hemen heyecanlanıyorum. Garip bir alıskanlık oldu.
Dualarda bulusmak , da cok hoş. Allah biliyor ya o konuda içimde garip bir hosluk var

@fesleğen canım galiba bir arkadaş bende banlıydı o bir kişi eksik kaldı o yüzden onuda ben okurum etiketleme yok
Canim hesabını kapatmış galiba ben de bu dua bitsin banli arkadaşın okuyacağı sayıyı topluca sayıdan düşerek senin niyetine okuyup yeni arkadaşın duasına geçeriz diyordum

X