16.000 Ya Vedud Dilek Duası

Aventuss Aventuss canim okumayan iki arkadasimizda okudu duan bitti Rabbim hayırlısı ile dualarını kabul etsin InşaAllah 🌺
Aminn canımm , hepimizin Rabbim dualarını en hayırlı zamanda kabul etsin. Kalplerimize huzur versin.
Tesekkür ederim , sırada ki arkadasın duasını yarın sabaha okuyacagım. Biraz modum düşük

🌺Duamiz 16000 tane Ya Vedud Celle Celaluhu Esmasi🌺
Kişi başı herkes dua sahibi için 1600 tane okuyacak 💚
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir Mine duası;
Duam; hafta sonu yaptığım is gorusmemim olumlu sonuçlanması ve hayırlısı ile insaAllah ise başlamak kyk borcumu ödeme kolaylığı, yakın zamanda da dualarimda ettiğim gibi özellikleri olan biriyle hayırlısı ile yuvami kurmak, hastaliklarimiza sifa, abime de hayırlı bol kazanç ve yuvasına huzur mutluluk için dua istiyorum kizlar Rabbim razi olsun hepimizden hayırlısı ile tüm dualarimizi kabul olsun InşaAllah🌺
M Mandarins
tr_lelli tr_lelli
caramel_7 caramel_7
Safir Taht Safir Taht
Aventuss Aventuss
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
C cansu_tr
Rainbow Peace Rainbow Peace
cokmucokcicii cokmucokcicii

🌺Duamiz 16000 tane Ya Vedud Celle Celaluhu Esmasi🌺
Kişi başı herkes dua sahibi için 1600 tane okuyacak 💚
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir Mine duası;
Duam; hafta sonu yaptığım is gorusmemim olumlu sonuçlanması ve hayırlısı ile insaAllah ise başlamak kyk borcumu ödeme kolaylığı, yakın zamanda da dualarimda ettiğim gibi özellikleri olan biriyle hayırlısı ile yuvami kurmak, hastaliklarimiza sifa, abime de hayırlı bol kazanç ve yuvasına huzur mutluluk için dua istiyorum kizlar Rabbim razi olsun hepimizden hayırlısı ile tüm dualarimizi kabul olsun InşaAllah🌺
M Mandarins
tr_lelli tr_lelli
caramel_7 caramel_7
Safir Taht Safir Taht
Aventuss Aventuss
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
C cansu_tr
Rainbow Peace Rainbow Peace
cokmucokcicii cokmucokcicii
Canım senin niyetine okudum Allah kabul etsin

X