15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

gece gece güldürdün beni öyle canım sağlıklı olsunda hiç önemli değil teyzesi olcan tabii
gülmek sagliklidir oyhhh teyzesi yesin
neyse skopcanim bu sefer behlüliye kacar iyi geceler seviorum seni

5 mi oh my goddd
neyse bana müsade size iyi geceler hanımlar
dikkatinni dürterim en az dedim
iyi geceler

dizici kankammm deme öylee deme deme demee valla derslerden kafami kaldiramaz oldum asliya sorun valla ne msn ne face :2: aym cok magdur lan
ay kiz gelde bende seni öpem nabersin nasilsin kenks herkes iyi mi
zeboooogggmmm

ne zmn bıze zaman ayırcan hacı
dört gözle beklıok heeözledık senı lennn

tmm kankam yaa sen gel yeterkı arada göruyommmmm sağolasuncnm
ıyısındır ınş

iyi geceler canım bende sen, sevirem

ne zmn bıze zaman ayırcan hacı
dört gözle beklıok heeözledık senı lennn

tmm kankam yaa sen gel yeterkı arada göruyommmmm sağolasuncnm
ıyısındır ınş
hain kanka geliyomya la artik
burdayim anam bacim ne zaman kiriyoh muzun belini deyin hele bende sizleri nannn ama hasret sona erdi dizi gralicam annat la tecrüpelerini :122aylas

ay em fayn tenks en yu ank ablam geliyorda phik ablam yok ne zamandır merak ediyoruzank abla hanimkelesimigetir oldu hem
tenk yavrimm
hani nerde ank ablam bilioz keleslestigini ama el aliskanligi ank aplam o benim
phili ablamm

tenk yavrimm
hani nerde ank ablam bilioz keleslestigini ama el aliskanligi ank aplam o benim
phili ablamm

Bugün apartman günü var sanırım oraya gidecekti phil ablayı çok merak ediyoruz
Canım çok sıkılyor bugündersler nasıl yavri

Bugün apartman günü var sanırım oraya gidecekti phil ablayı çok merak ediyoruz
Canım çok sıkılyor bugündersler nasıl yavri
abla kankalarimi cok özledim
hayirdir:26: iyi sükür ama yine kkya takilmaya basladim sonumu hicte iyi görmüyorum

skopca .!.:
biliyem o konuyu dikkat et ban yeme
ama cok sacma degil mi yaa ay yok yemicemm zebosuma sözüm var onla gitcez mapisa anca beraber kanca beraber
neyse bu sefer cikiyorum az ders calisiyim

Son düzenleme:
Fıstık gelmiş ama yetişemedim
bende geldim semuş hıh
slm nasilsiniz hafta sonunuz nasıl gecti
selam ceylan hoşgeldn
nassı bi garusun sen yaa bi gelip 2 laf ediyo bizde yelkenler finish nomıssız vıstık

len fasci susmuyo.bak gitti en son. bi topikte tartıştı gidiş o gidiş kanka biliyon mu fascinin gittiği topikte bi üye bana çok gözzel msj atmış bilrsn kkda aada bana böyle msjlar gelir bende kazen abiye iletrm o da icabına baar uuu kanka kazen dedmde akıma ne geldi şimdi ben geçen defa ceza almıştm yoksam bi önceiki
cezam mıydı :44: nesse işte bana msj atıp yazmış ki yeter artık hngi taşı kaldırsam altından sen çıkıyosun. bi daa yaparsan ciddi ceza alcaksn. abavvvv zatee msj

kutumda adını bile görmek yetiyodu bi de bu notla nerdeyse geberiyoduum:78: nesse yırttım.:ama geldn nann geldnn ulee senn şerefine bi ekşın çıksa ne gözzel olur:119

:umarım çok yatmayızz:105:nee üyeliğin yanması kıızcem :118:azcık ekşın yapıp 1 gün yatıp çıkcaz bak faazla yazmayalım bi gün yatıp çıkcak kadar olsn haaaayy geberdmm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…