15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

ohanziyo gözlerim fal tasi gibin acildi lan 6 tane misafir var viiiyhhh tihandimmmm yörrüyün gidin misafirler :88: üye olun öyle gelin :88:

acil cikis hemen gelcem

bende kendı yorumlarımaa cok güldüm yaaaayenı yenı azma zamanlarımmıssssskankaaa o konuyaaa ben yazmadım cook göz önundeydııamaaa neler vardııı dondurmalı cıkolatalarrr oryantellerr

ah nikonuummm

bende kendı yorumlarımaa cok güldüm yaaaayenı yenı azma zamanlarımmıssssskankaaa o konuyaaa ben yazmadım cook göz önundeydııamaaa neler vardııı dondurmalı cıkolatalarrr oryantellerr
benim orda yaramazligin y'si yoktu kanka yani muz yaramazligi yoksa zaten kkya giris yaptigimdan beri yaramazligimdan hic ödün vermedim :86:sahi KK'nin en yaramaz ve en komik üyesiydim ben dimi :82: kendimi seviyorum :82:
Bu kız evlendi mi acaba
kesiinnn simdiye kalmamistir ya da onca yorumdan sonra kendisinde bi yanlis oldugunu anlayip mantigini devreye sokmaya calismistir sonuc itibariyle mantik isini beceremeyip evlenmistir :sirnasiksey:

b ence evlenmişlerdirr hayır sabah wc sırası bile faciaaa nerde agda yapcak bu kız bide kıllı kelammm:84::86::86::86:1 yıl olmussss yaa
dedik zaten onca kisinin arasinda hayatta agda yapamazsin dyie kanka ama tinlamadi bile

hem kıllıyım demıyooo bıdeee bıdeeeeee evlencemm diooogıllı gıllı gezcekkk garimmm bööö:88:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…