15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Nedeni belli 10.kanaldayız sen de izle derim belki izin verir 30 u geçti nasıl olsa

ouyyy o konuyu bulmam lazımm
okumaya deger hic bir sekilde pisman olmak yok dur bakem sansin varsa bulurum simdi

konuyu her okuyusumdaaa kopuommm halaaaa:86::86:arabada bes evde onbess etiketlerrr
pazardan aldim bir tane eve geldim 15 tane sankimherifbehlül
Bensiz yatağa gitmez
uuuuuuuuuuuuuuvvv neler duyyoruz büleee

fıstıkkk ne dıoooo olbülümmmüüüü
olamaz mi ? olabilir ask tesadüfleri ev halki killari sever

Nedeni belli 10.kanaldayız sen de izle derim belki izin verir 30 u geçti nasıl olsa
faydasi dokunur önemli notlar alcam heriiiif bi durele keleee de bak nasil izin veriyo

konuyu bulamadım yuaaaa:122::122:
tabi bulamazsin

bnde bulamadımmm hönkkk
ohara kanka esi ve esinin ailesinde miydi la nerdeydi bulcam ben bekleyin

Tamam o zaman izin verir Zhebani de iş var o gelsin notlarımı almaya başlıycam

O zamanlar kendi derdimle uğraşmaktan derdim vara girmiyodum
bu alintilari nördün gi viii su hale bak
hiii tabi bu bi tür bahane ama yine de kk calkalandi yeaaaaa hem kk tarihinin ilk ve en büyük toplu ban katliami hemde etiketlerin kaldirilma sebeplerinden biri :86:nasil bilmezsin

eheh ne zaman oldu bi kilitlenme ayy bnm niye şimdi haberim oluyoo ne çok şey kaçırmışım
2011 nüyesi noldugundan nolmasin nkuzumm :kirpiklerinikirpistiranfstksmili: :86:

alıntılarrrrrr kım bozdu nen
no panik kanka dpzelltiimmm

bnm bi nick vardı kullanıcı adı ve şifresini unuttuğum için yenisini almak zorunda kaldım:122:
anaa neydi nickin
Tamam o zaman izin verir Zhebani de iş var o gelsin notlarımı almaya başlıycam
hahahahah zhebaniyle 15li mapisdas kankalarinin bitmek tükenmek bilmeyen altin fantezi kurallari diye topic accaz:86: senin haberin yok tabi

anaa neydi nickin
hahahahah zhebaniyle 15li mapisdas kankalarinin bitmek tükenmek bilmeyen altin fantezi kurallari diye topic accaz:86: senin haberin yok tabi

kankaaa bi an üryegmmm carptııı no panıkı no atakkheycanlandım bi an sankimmmfentezi topıgı acıldııı mıllett ne fentezıler yazdı kankaaa cilveli kk fıstıkları dşe arattır biii

anaa neydi nickin

Fantezi topiği vardı geçen gün cinsellik bölümüne taşındı

kankaaa bi an üryegmmm carptııı no panıkı no atakkheycanlandım bi an sankimmmfentezi topıgı acıldııı mıllett ne fentezıler yazdı kankaaa cilveli kk fıstıkları dşe arattır biii

Fantezi topiği vardı geçen gün cinsellik bölümüne tamaaşındı
amaninnn ben yokken neler olmus böyle kapanmis bile konu a
asli kanka dogru söyle sende yazdin demi o konuya

Asli .!.:
oku kanka ben kendi mesajlarimi okurken bile yarildim gülmekten görende baskasi yazdi sancak yanniz o zamanlar pek bi masummusum beya en komigide kazenin bizi banladiktan sonra geyik yapmasi ve saydim gercekten 15 kisiler demesiydi hatirlion mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…