15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

oo ağanm hoşgeldn
ya şincikte yapcazda yazmıyo hoşşikler

ne işin var yazlıkta gece burdaa fenaaa yayın varrr cok pişman olcan kafanı vurcen duvarlere:96:aksam bız kopanzş olcezzzz

krizamin kankaabülü

tiribine tiribünüü yandımm bedava mı sandınnn para virip aldınnn sen ne verip aldınn kankaaagecen gün kankaaaa evde yalnızdımmm sevgülümü cagırsammı acep didim yokk dıdımmm aslıııııı kankaa durrrrr

ne işin var yazlıkta gece burdaa fenaaa yayın varrr cok pişman olcan kafanı vurcen duvarlere:96:aksam bız kopanzş olcezzzz

Nenn zorunlu gidiyoz yoksa yayın var didin ben gelmezmiydim

zaten benim tarla çamırlı havuza denize neyim giremem piknikçi gibim mangal yakcaz gelcem

bu ne la kemik torbasi hic beenmedim la
anamgil cagirdi ondan yazamadim cikmayin kankytolar sakin

bununnnnn anası ebesi dayısı amcasıı bitmediiiii yaaaaa :84::84:bıkanziiiikankammm aksam 10 bucuk gibim manüü gelmezseee ypakk geceee yayınııbırıleri takkeciiii lere ulassınnn

bu ne la kemik torbasi hic beenmedim la
anamgil cagirdi ondan yazamadim cikmayin kankytolar sakin
saada erkek beğendiremedköle deme laaa iyi iş görürbak böyleeannAdn
Hoşbuldummmm yiivvvrımm

acıcık ucundan yapın nen biyerim şişcek görmeden gidersem

son 10 dakikam kaldı paydosa
tememmm

aa nedennsevgilm olcak eve almıycamlaff

ayy nee kaaa banallllll:120lmas öleeeee baska türlü yapın nafım kankammm anadın sennn onuuu :131:

Hee anladım :131: ama ben tek taraflı dondurma yenmesine karşı bi insanım oldu mu karşılıklı olmalı aslı kanka

banaaa bak minik çıtırrrdahaa bu yaşta senin libidonu yerizz burdaaa kapu gibi 26 lık 24 lük ablaların varkene sen bi dur bakemm:82::82::94::94:zıbın kankaaaaaaa halvetmı varrr
minik citir ha sevdim kanka bunu sen benim libidomu zor yersin anca ben yedirirsem kanka tabisiii caniiim öncelik sizlerin :86: ruhunuz pörsümeden önceligi size taniom kiymetimi bilin

bi kaçoto var ellammm görmeniz lazım
kacoto ne lan

sen bi çadır kurmuş resmini gör ablasıo zaman naparasn
cadir mi fantezik cadir gösterde görem kanka duvara tirmanirim zaar ya da ona
foto kanka yanlış yazmışm;

selaaaamm topige yeni üyecanlari düsürmüssünüz kankalar ne is bi düsen bidaha cikamiyo hosgeldin sefalar getirdin ben viztik :82: topigin bas delisi:86: bensiz yayin yapamiyolar sülemesi ayiptir baya bi yoktum topigi bos birakmislar neyse geldim yayin eksin muzun belini kircaz

üyecan kim nen beni hangi topiklere düşürdünüz amanınnnnnnnn :18:

vıztık bende NaF memnun oldum :82: hoşgördüm

ben başka bi topikteki yayının sonuna denk geldiydim sanırsam bakalım görcez muzu yayını

aslıya katılıyogezin tenhalarındaa

tenhalar ve ben

saada erkek beğendiremedköle deme laaa iyi iş görürbak böyleeannAdn

tememmm

aa nedennsevgilm olcak eve almıycamlaff

kankaa almadımmm desemde ınanmaaa

Hee anladım :131: ama ben tek taraflı dondurma yenmesine karşı bi insanım oldu mu karşılıklı olmalı aslı kanka

vaşşş naf knakaaa sende az degülsünnn neennnn bende karsıyımm herseyyy eşit olmaliiimanuell devammm

muzunn belini kırarsan kankaaamuzsuz kalırsınn

fıstık acil cıkısta geri gelcekkk

bendensn :82:bende şımartılan olmak istermvıstık bilir

öyle deiğilkankeemuzuyla çadırbaksırlı fotooasker saygı duruşundaaa

Mesai bitti ben kaçtım size iyi yayınlar kızlar :92: :92:

muzlu geceler dikkat edin 62 den yapılan tavşanlara

heydii öptüm

aslıya katılıyogezin tenhalarındaa

o ivlii zatendee kacamk için gidebülüü

bendensn :82:bende şımartılan olmak istermvıstık bilir

öyle deiğilkankeemuzuyla çadırbaksırlı fotooasker saygı duruşundaaa

anamamıs fıstıkk cahall yaa o kadarda anlattım ben onaakızımmmmm dondurmam kaymak filminde bilee vardıı oo cadır sahnesii

Mesai bitti ben kaçtım size iyi yayınlar kızlar :92: :92:

muzlu geceler dikkat edin 62 den yapılan tavşanlara

heydii öptüm

hade yafrimmm iii tatillerr sagaaaa

eferm at eveeduvarların dili olsada konuşsa haa
manuel haaaayarıldmmm

kırılmaz sağlam oo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…