15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

__fstk'tan topcu asliya
fstktan topcu asliya :121:
onlaynsin kanka gördüm seni :119:gel buraya asli gel yayinlari muzlayak kanka gel sesim geliy mi kanka bir ki bir ki
bu bir emirdir tamam

__fstk'tan topcu asliya
fstktan topcu asliya :121:
onlaynsin kanka gördüm seni :119:gel buraya asli gel yayinlari muzlayak kanka gel sesim geliy mi kanka bir ki bir ki
bu bir emirdir tamam

nen allah pelanii töbe euzubıllh üryamı göruyomm nenyoksa senmıısınn fıstıkk bi çimdiklee laaaaaa

Asli .!.:
nen allah pelanii töbe euzubıllh üryamı göruyomm nen
yoksa senmıısınn fıstıkk bi çimdiklee laaaaaa
simdi ben seni bi cimciklicem o olcak amma velakettin cimcikleme smilisi taze bitmis zibin ne zaman gelecek lan kanka :26: yemek yeyip gelcem demis hala tikiniy mi yogsam abla kankalarim nerde ne zaman gelirler pkoluyuda göremedim sapsirttim an bknz sasirmak:86: ya sekerden ne haber isten ayrildi girmiyo demistiniz bi ara bizim deli candyyi sormuom bile
bu böcük nereye kayboldu lan

neyse affettım kankamsın büyüksün
h geldın bende işteyımm olduğum kadarı ıle senınım
anlar bakem neler ettın

zebanıde buralardaydı ama nerdekı hoşşık
viyhhh tihandim burdaymisin ya kanka günahini aldim
hb kankeeyyyy tabi affetcen olum ayda yilda girdik zati ondada trip mi atcan yayin yapmak dururken ayatta inanmam bea :cinganviztihsmili:
nerelerde o hossik behlül behlül behlül simdi gelmesi lazim
lan girmeye girmeye smillerin yerinide unutmusum :86: iki saat rofrofu ariom

çimdiklesene beni kankaaa en acilindenn itiyacım var şu an bunaahe laa didi gelcem die daa gelmediii boynaa tıkınıyooo nsıl cıkarcamm geri demiyoo bögg iğrencaslismilisseabla kankalarla bende görüşemıyomm gı bu arapkolu iznikte anasının yanına gittiiicakma garu ne olcakkk gezentiiiböcükkk ayrı bi gezentiii hangi topıkte bakalımm

tıhanma yawrumm :82:lazımsın
burda burda gördum sankı onu ama cıktı mı acep cıkmışlta olabılır günahını almayakaman günahı onun olsun bende zaten cok
yerını mı unutmuşsun 60 bas kanka cıkıy ama noktalama ısaretlerını unutma

cok ihtiyacin varsa ihtiyac molasi verek kankaigrenc bi espriydi evet farkindayim :86: formumdan mi düstüm nettim :44: herneyse
ögg kanka igrencsin lan zibin gelince yedircek sana onu yani lafini
niye görüsemion kanka :26: gecen pkoluyla konustum emesendebi baktim hemen geri cikmis hizina yetisne ask olsun
böcüge göstercem ben gezentiligi ben varken gezentilik mezentilik yok o kaa

kanka bi smiley eksıklıgı var sankim sendeeehayırdır yafrimmmmsen yapmazdın böle şeyler heccchızdann düşmüssün annem sennayırıyettenn aganıgı nangınıgı demıcem özel mesac attım sana bennnhaicvpgeciştirıonmu yoksamm muzcunuupkoluyu sormaa yaaaazıbınım kankammmm benım yaaa hec yalnıs bırakmıyo benı sen gibim degılll

neye lazimim acep :coskunbakisiatipnerdebenimceyyarimdiyesinirlenenfstksmili: :95:
cikmis getmis
hangi birini yazem len hepicini unutmusum

diorum ya kanka smilleri ariom iki saat ben böle degildim lan neysem acilirim birazdan tasalanma sen
yog olum ne gecistircem catlak bildirilerime bakmiom begeni flndir diye hemen yolleyom ganga
viyhhhh kiskanirim ama heaaaa evlatlikmisim gibin davranma baaa kankeeeg

Son düzenleme:

sen böle bosla bizi sonra üvey evlat neyım de olcak işmi nen amma cok furdum gl bi sveiimşirine kankammm türkcesiii zengünnn knkammmm:94::94:kopanziii gecen sema diokı kopanzi ne demekkolmaz o kız olmasss

hasretinize dayanamadim geldim lan sev beni öp beni t
viyyhh bide 15li olcak cakma 15li vaaaaaayyy
kanka la ayni seyi bende dicektm msne yorma beni face gel hadi ay lav yu

hani kızım facedee te allam benı delirtme kotam gidiyııı heraldeeeekıme dıyom ben yaaa
olm fikrimi degistirip geri msne geldimdi yemegmi yedim geldim gel artikin kanka sende

cnm sıkılıo vıstık
5te cıkcam dahaöğlen yemedım ne yesem bı önerı söyle bakım
türk usulü efenime söyleyim:82:ziggim ve yanindaayriyetten kokü cok harikulade bir secim olabilü kanka :86:

zibiiiigggnn kankyyyyyyyy yerim yeriiiggmm cok özledim lan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…