15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

vey veyyyy aglatma la beni napam kankam okul fln zaman kalmiyo :96: cok özledim eski yaiynlarimizi

birakma terk etme beni

yok kiz tanit tanit bende bu topigin bas kücügüyüm:86:

iyi geceler aslı görüşmek üzere....

memnun oldum fıstık.... senin yaş kaç??

gidemedımm laaao degıl sabah ve pazartesı günü bugecmısı okuyanlarr varaaaa:18:benım gecmısımıı düzlicekk yaneeee:86:
kanka no panik no heyecan ben lafi koycam sen suscan :86:yihil kop gül bit korkma korkma ben geldimya :86: o yüzden sövmezler arada kaynar gider :86:

sağol fıstık...

sizin topik bambaşka ama ya ...

başka topikleri okurken bu kadar gülemiyorum....
ayhhh valla kendi topigim diye demiom bizim geyigimiz bambaskadir eskiden ne geyikler ne yayinlar yapardik ama simdi pek giremiyorum durgunlastik baya
istres topıgı burası balımmher topıktee bu kadar manyak bi arada olmuyooondandırrrr
he valla

15 li mapisdas ne merak ettim..ilk sayfalara bakmadım ama kusura bakma....

küççükkk ooo+18 yayınını kamufle edıyokk fıstık varsaaa
hadi nan ordan bensiz +18 bile yapamazsiniz siz :havambatsinsmili: ben olunca +25lere cikarken böyle demion ama kanka

iyi geceler aslı görüşmek üzere....

memnun oldum fıstık.... senin yaş kaç??
bende memnun oldum cnm 18 olmama ramak kaldi :86:yasima bakma ama sen

15 li mapisdas ne merak ettim..ilk sayfalara bakmadım ama kusura bakma....
cnm ilk sayfada hikayemiz var oku kopmak garanti kopmazsan gel dal bana :86: o kadanda iddialiyim akidis bi konudan 15 kisi banlanmistik olduk 15li mapistas

çok güzelmiş... Biliyorum bende o konuyu demek beni o kadar güldüren sizlerdiniz...

çok güzelmiş... Biliyorum bende o konuyu demek beni o kadar güldüren sizlerdiniz...
pardon candancim gec yazdim
haha evet efsane konu killi kelam sagolsun iyi eglenmistik haaa valla mapis yattigimiza bile degmisti

anaaaaaaaaaaaaa nirdesiniz giiiiii
phil ablave ank abla kankalarim topigi siz acardiniz nirdesiniz kogus agasi ve sultanlariiii yetim öksüz birahmissiniz 15liyi veyy

kanka hadigel len hissettm kkya geldiğini:96: telepatik oılarak anlaşıyozvuraym kafana belki gelirsn

anaaaaaaaaaaaaa nirdesiniz giiiiii
phil ablave ank abla kankalarim topigi siz acardiniz nirdesiniz kogus agasi ve sultanlariiii yetim öksüz birahmissiniz 15liyi veyy

Oleyyyyyyyyyyy vıstıkkkkk gelmiş beeee nerdesin sen bakalımmm cadııııı bir gitttin bakkk koğuşşş çöktüüüüü sayım da yapamıyom artıkkkkk iyisin demiiiiii okul ne alemdeeee bakalımmmm

kanka hadigel len hissettm kkya geldiğini:96: telepatik oılarak anlaşıyozvuraym kafana belki gelirsn

Zibnnnnnnn ne habersin kızzzzzzz filimi seyretttim nan neler ediiiiii kadınnn herüflereeeee

oyyyy oyyy oyy vızdığım gelmişşşş görüşemedikkkk

Komşucummmmmmm

bak şimdi yine kimse gelmemiş

Gene kimse yokkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…