15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

hanı vı vıdeo vardıyaa karısınaa cagrıı edıyoduu bı herıfff dönnnn gerii dönnn höyküruyoduu bıldınmıı:26:bızdeee günlükkk hergunn topıktee bögüruyozz fıstık dieeeee
bilmem mi la o top 10 listemde 1 numerolu videom
ayyyyyyyyhh pek duygulandim la canim gangalarim benim :sümüklüfstksmili:

sagoooll sende gel

tabi celıkte değişti kankaaasapitım lennn

kızlar ben çıkıyorum netim çok yavaşladı yazamıyorumiyi yayınlar
benim nette cok yavasladi cildirazayim :95: iyi geceler locam

candan38 olmaz öyle alttan alttan okumakla bacim :86: geyige gel geyige

Son düzenleme:
ayy ben nerden bileyim bende başkalarını sohbetinize almıyosunuz sandıydımda ondan ölecene bakıyodum

vallada billadaa döndüüüüdidim sana işe yaıyooh.g tatlım aa herkese kapımız acıkkk

hoşbulduk canım sağol...sizleri tanımıyorum ama arada bakıyorum buraya çok matraksınız....

bayılıyorum..burayı okurken gülmekten ölüyorum

bu arada ben candan 21 yaşındayım ...

1.5 yıllık evliyim istanbuldayım....

cnmmm ah eskı eksınlarımızz taa bu fıstıkk cıngenıı pek ugramıyoo yoksamm burdaa geyıgınn eksının belını kırıyıdık bzzzanamm hemendee tanıtmıs kenıdnıı

candan38 dönnnnnnn evınee kk yaaa dönnnnditmeeeeeeterketmeeeee

candan38 .!.:
ayy ben nerden bileyim bende başkalarını sohbetinize almıyosunuz sandıydımda ondan ölecene bakıyodum
yok cnm olur mu öyle sey :13:sohbet amacli actik zaten bu topigigeyikten anlayan herkese kapimiz acik

gidemedımm laaao degıl sabah ve pazartesı günü bugecmısı okuyanlarr varaaaa:18:benım gecmısımıı düzlicekk yaneeee:86:

cnmmm ah eskı eksınlarımızz taa bu fıstıkk cıngenıı pek ugramıyoo yoksamm burdaa geyıgınn eksının belını kırıyıdık bzzzanamm hemendee tanıtmıs kenıdnıı
vey veyyyy aglatma la beni napam kankam okul fln zaman kalmiyo :96: cok özledim eski yaiynlarimizi

candancm cok memnun oldum cnm ama erken gel bıdahakıneee uyku bastıııii gecelerr canlarımmmm
birakma terk etme beni

çok tatlısın ya nerden buluyosun bu enerciyi!

tanıtmasamıydım kendimikimlikler gizlimi kalıyo burda
yok kiz tanit tanit bende bu topigin bas kücügüyüm:86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…